Akdeniz’in masalsı dünyasını parıldayan güneş ve sonsuzluğa uzanan masmavi bir denizle paylaşmaya ne dersin? Kusursuz doğal güzellikleri ile öne çıkan turkuaz rengindeki koylar ve altın renkteki kumsallar, sana harika bir tatil deneyimi sunuyor.

Lobi alanından itibaren başlayan bir tatil heyecanı…

İstediğin ayrıcalıklı tatili, kaliteli hizmet anlayışı ve göze hoş gelen bir tasarımla sunan Güral Premier Belek’te, tatilin boyunca doğanın sesine, odalardaki konfora ve havuz eğlencelerine kolayca odaklanabilirsin.

Delux konseptine uygun farklı oda tipleriyle her beklentiye uygun seçenekler sunan tesis, restoran alanında misafirlerine tam anlamıyla bir lezzet şöleni vadediyor. Doğadaki renklerin mükemmel uyumuna sahip tüm açık ve kapalı alanlar, aradığın tatil heyecanını sana her an yaşatıyor.

Tesisin her alanında kendini hissettiren kullanıcı dostu tasarımlar ve farklı damak zevklerine hitap eden özel yeme-içme alanları ile Akdeniz kıyılarında keyifle zaman geçirebilirsin. Güral Premier Belek’in sunduğu ücretli-ücretsiz hizmetleri ve çok daha fazlasını öğrenmek istersen, bu videoyu izleyebilirsin.

Not: Videoda bahsi geçen hizmetler, videonun yayınlandığı gün için geçerlidir. Konsept değişikliklerine bağlı olarak hizmetlerin kapsamı, saatleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiye; 444 0 387 no’lu çağrı merkezimizden, Etstur acentelerinden veya etstur.com’dan ulaşabilirsin.

Yorumlar