Farklı Medeniyetlerin Eşsiz Harmanı: Birgi Köyü

Kadim zamanlardan beri pek çok uygarlığın hakimiyeti altına giren Birgi Köyü, ev sahipliği yaptığı her medeniyetin ayak izini bugünlere...

Ruhuna İyi Gelecek Bir Macera İçin Midilli Adası Gezi Rehberi

Ege Denizi’nin incilerinden Midilli Adası, tarih ve doğanın kucaklaştığı cennetten bir köşe… Efsanevi bir güzellikle donanmış bu adada, her...

Pasaportunu Al Çık: Saraybosna Gezi Rehberi

Saraybosna, tarihin kalbine doğru bir yolculuk için seni çağırıyor. Saraybosna’nın sıcakkanlı insanları, eşsiz lezzetleri ve renkli tarihiyle büyülenmeye hazırsan...

Türkiye'nin Birbirinden Etkileyici 10 Mağarası

Türkiye’nin muhteşem doğal güzelliklerle dolu bir ülke olduğunu söylemek hiç de abartı olmaz. Ülkenin dört bir yanında yer alan...

Karadağ Rehberi: Vizesiz Gidebileceğin Karadağ’da Gezilecek Yerleri Keşfet

Karadağ… Adriyatik Denizi’nin incisi olan bu küçük Balkan ülkesi, doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri ve sıcak misafirperverliği ile dikkat çekiyor....
Nereye Gitmeli?, Seyahat
Farklı Medeniyetlerin Eşsiz Harmanı: Birgi Köyü
Çağla Açıkgöz, Gezilecek Yerler, Seyahat, Yazarlar
Ruhuna İyi Gelecek Bir Macera İçin Midilli Adası Gezi Rehberi
Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?, Seyahat
Pasaportunu Al Çık: Saraybosna Gezi Rehberi
Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?
Türkiye'nin Birbirinden Etkileyici 10 Mağarası
Çağla Açıkgöz, Gezilecek Yerler, Seyahat, Vizesiz Ülkeler 2024
Karadağ Rehberi: Vizesiz Gidebileceğin Karadağ’da Gezilecek Yerleri Keşfet
Gezilecek Yerler, İrem Bayrak, Seyahat, Trendler

Rodos Adası’nda Gezilecek Yerler | En İyi 10 Yer

Gözümüzü, Ege ve Akdeniz sularına serpiştirilmiş gibi duran irili ufaklı adaların en büyüklerinden birine çevirdik. Dümenimizin ucunda Rodos var! ⛴️ Hazır ol, bir Ege klasiği olan beyaz evlerin dizili olduğu, Orta Çağ’dan kareler sunan bu güzel mi güzel adaya aşık olabilirsin. Şimdilerde kapı vizesiyle kolayca gidilen Rodos için gezi rehberimiz hazır!

Devamı İçin
Gezilecek Yerler, Seyahat

Türkiye’den Trenle Hangi Ülkelere Gidilir?

Tren yolculukları günümüzün hızlı tempolu dünyasında adeta hayata verilen bir mola niteliğinde. Peki ya bu molanın sonunda gözlerini bambaşka kültürlere açmaya, yani trenle yurt dışına yolculuk yapmaya ne dersin? O zaman Türkiye’den trenle nerelere gidilir öğrenme vakti! Şimdi gözlerini kapat ve trenlerin tıkırtısını hayal et. Bu yazımızda seni demir yoluyla farklı ülkelere götüreceğiz!

Devamı İçin
Seyahat

İstanbul’da İş Seyahatlerine Keyif Katacak Merkezi İş Bölgesi Otelleri

İş seyahati yaparken neden aynı zamanda keyifli bir tatil deneyimi de yaşamayasın ki? İstanbul’daki merkezi iş bölgesi otelleri, iş toplantılarını lüks ve konforla birleştirme konusunda bir hayli başarılı. İşten sonra şehrin büyülü atmosferinin tadını çıkarmak sence de kulağa oldukça cazip gelmiyor mu? Hadi öyleyse, iş seyahatine keyif katacak İstanbul otellerini keşfet ve ziyaretini keyifli bir mola haline getir!

Devamı İçin
Nereye Gitmeli?, Seyahat

Huzurlu Bir Rota Arayanlara: Sülüklü Göl, Bolu

Saklı cennetleri keşfetmeyi seviyorsan Sülüklü Göl’e bayılacaksın! Adeta huzurun resimli sözlükteki karşılığı olan Sülüklü Göl son derece etkileyici manzaralara ev sahipliği yapıyor. Sen de burayı ziyaret etmeyi düşünenlerdensen, Sülüklü Göl’e hangi mevsimde gidilir ve Sülüklü Göl’de ne yapılır gibi soruların cevaplarını hemen şimdi öğren!

Devamı İçin
Emre Ekrem, Nereye Gitmeli?, Seyahat

Her Anından Keyif Alacağın Bir Kemer Tatili İçin Doğru Adres The Norm Oriental…

Kemer’in enfes doğasında her anından keyif alacağın bir tatile hazır mısın? Bir yanda Toros Dağları’nın heybetli manzarası, diğer yanda Akdeniz’in berrak suları ve bunların tam merkezinde The Norm Oriental ayrıcalıklarıyla dolu bir tatil… Yeşilin ve mavinin çeşitli tonlarıyla iç içe olacağın, huzur, enerji ve neşe dolu bir tatilin yanında unutulmaz anılar biriktirmeye de hazır ol!

Devamı İçin
Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?

Şirince’de Gezilecek Yerler, Yapılacak Şeyler

İzmir’in adı gibi şirin köylerinden biri olan Şirince, Mayaların bile ilgisiz kalamadığı bir nokta! Adını kıyametin kopmayacağı yer olarak tüm dünyaya duyurmayı başaran Şirince’nin hikayesi her ne kadar burayı popüler kılsa da, Şirince’yi Şirince yapan daha farklı detaylar da bulunuyor. Hadi o zaman, bu köyü birlikte daha yakından tanıyalım. Şirince’de gezilecek yerler nereler ve Şirince’de ne meşhur öğrenme zamanı!

Devamı İçin
Çağla Açıkgöz, Nereye Gitmeli?, Seyahat, Yazarlar

Bodrum’da Tatilin Büyüsünü The Norm Collection Door’a Ayrıcalıkları ile Yaşa!

Yılın tüm yorgunluğunu geride bırakıp doğanın kucakladığı şık bir atmosferde, ayrıcalıklı bir tatile çıkmaya ne dersin? Yeşil ve mavinin buluştuğu büyüleyici Bodrum manzaraları, Mavi Bayraklı plaj, doğayla bütünleşen modern bir mimari, enfes lezzetler, konforlu alanlar ve çok özel deneyimler… Her anında kendini iyi hissedeceğin ve tekrar tekrar yaşamak isteyeceğin anlarla dolu bir tatil için The Norm Collection Door’a seni bekliyor. Hayalindeki tatili hemen planlamaya ne dersin?

Devamı İçin
Nereye Gitmeli?, Seyahat

Farklı Medeniyetlerin Eşsiz Harmanı: Birgi Köyü

Kadim zamanlardan beri pek çok uygarlığın hakimiyeti altına giren Birgi Köyü, ev sahipliği yaptığı her medeniyetin ayak izini bugünlere kadar korumayı başaran nadir yerlerden biri. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Birgi Köyü, tarih kokan sokaklarıyla geçmişe kısa bir yolculuk yapmayı mümkün kılıyor. Hadi gel, Birgi Köyü’nün tarihine ve bu köy hakkında bilinmesi gerekenlere ışık tutalım!

Devamı İçin
Nereye Gitmeli?, Seyahat

Arabayla Ege Turu: 6 Rota, 6 Otel Önerisi

Ege’nin güzelliklerini keşfetmeye hazır mısın? Görkemli ve samimi Assos’tan görenleri etkisi altına alan Bergama’ya, Çeşme’nin serin sularından Kuşadası’nın sıcak atmosferine, Didim’in plajlarından Köyceğiz’in doğal harikalarına uzanan bu Ege turu, sana unutulmaz anılarla dolu bir yolculuk vadediyor. Uzun yol öncesi araç bakımını yaptır ve bizimle birlikte Ege’nin derinliklerine dal!

Devamı İçin
Çağla Açıkgöz, Gezilecek Yerler, Seyahat, Yazarlar

Ruhuna İyi Gelecek Bir Macera İçin Midilli Adası Gezi Rehberi

Ege Denizi’nin incilerinden Midilli Adası, tarih ve doğanın kucaklaştığı cennetten bir köşe… Efsanevi bir güzellikle donanmış bu adada, her köşe başında tarih kokusuyla karşılaşırken, bir yandan da berrak denizin sakinliğiyle ruhunu dinlendirebilirsin. Midilli Adası’nın benzersiz atmosferini ve seni bekleyen güzelliklerini adım adım keşfetmeye hazır ol!

Devamı İçin
Nereye Gitmeli?

İzmir’in Cennet Bahçesi Urla’da Ne Yapılır?

İzmir’in biriciği Urla’yı ziyaret edeceksen bu güzide ilçede yapabileceklerin için de araştırmalara şimdiden başlamış olmalısın. Tertemiz havası, samimi insanları ve şirin atmosferiyle Urla, kesinlikle karış karış gezip görmeye değer bir yer… Eğer Urla’da neler yapabileceğini öğrenmek için sabırsızlanıyorsan hemen başlayalım!

Devamı İçin
Gezilecek Yerler, Nereye Gitmeli?, Seyahat

Büyük Resmi Görme Zamanı: Türkiye’deki Seyir Terasları

Türkiye’nin dört bir yanındaki büyüleyici manzaraları kuş misali bambaşka bir açıdan görmeye hazır mısın? Türkiye’deki popüler dört seyir terasını incelediğimiz bu yazımızı okumaya davetlisin!

Uçsuz bucaksız manzaralara adeta bir kuş gibi yüksekten bakmayı kim istemez ki? Sonsuzluğu anımsatan göller, uçsuz bucaksız kanyonlar ve karmaşanın uyumunu en iyi şekilde gösteren şehir manzaraları…

Devamı İçin