Sorgun’un yemyeşil doğası, Ali Bey Resort’un lüks ve konforlu hizmet anlayışı ile buluşunca geriye sadece Antalya’da unutulmaz tatil anıları biriktirmek kalıyor. Ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan tesiste, her an kendini özel hissetmen için her şey düşünülmüş.

Doğa ile iç içe olma imkanı sunan bu şık tesisi tanıtan videoyu mutlaka izlemelisin. Saniyeler akarken kendini erken rezervasyon indirimleri ile yer ayırtıp muhteşem bir tatil planı yaparken bulabilirsin! Ultra Her Şey Dahil ve Her Şey Dahil konaklama konseptleri ile hizmet veren tesis; masmavi denizi, plajı, havuzları, çocuklara özel hizmetleri, gurme lezzetlerin servis edildiği restoranları, SPA uygulamaları ve çok daha fazlası ile seni mutlu edecek tatilin kapılarını sonuna kadar aralıyor!

Farklı oda tipleri arasından seçimini yapmak için videonun ilk bölümlerine göz atabilirsin. Videonun devamında da merak ettiğin soruların cevaplarını alabileceğini düşünüyoruz. Çeşitli aktivite imkanları, yeme-içme seçenekleri, sunulan ücretli ve ücretsiz hizmetler, çocuklara özel seçenekler ve dahası videoda anlatılıyor.

Tesis genelini ve buraların eşsiz doğasını gösteren drone çekimlerini izlerken renkli tatil hayallerine dalabilirsin, bizden söylemesi!

Not: Videoda bahsi geçen hizmetler, videonun yayınlandığı gün için geçerlidir. Konsept değişikliklerine bağlı olarak hizmetlerin kapsamı, saatleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiye; 444 0 387 no’lu çağrı merkezimizden, Etstur acentelerinden veya etstur.com’dan ulaşabilirsin.

 

Yorumlar