Sapanca Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Değiştir

Sapanca Otelleri

Sonuçları filtrele
29 / 29
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Sırala
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Sapanca için ''İstanbul'un arka bahçesi'' demek hiç de yanlış olmaz! Kentin gürültüsünden kaçıp, tüm stresinizi tertemiz havaya ve Sapanca Gölü'nün berrak sularına bırakınca daha iyi hissedeceğiniz garanti!

Sapanca, Anadolu Selçuklu döneminden beri Türkiye'nin önemli yerleşim merkezleri arsında yer alıyor.

Kırkpınar Sahili

Geniş yürüyüş ve bisiklet yolları, huzur veren manzarası; sıra sıra dizilmiş irili ufaklı Sapanca Otelleri ve restoranları ile Kırkpınar Sahili unutulmaz akşam yemekleri için ideal bir mekan.

Maşukiye

Sapanca Gölü'nün göz alıcı manzarasını tepeden izlemek ve yemyeşil ormanların kokusunu içinize çekmek isterseniz doğruca Maşukiye'nin yolunu tutmalısınız. Dillere destan serpme kahvaltısı ve şahane Sapanca butik otelleri ile ünlü Maşukiye, adeta ruhu dinlendiriyor.

Kartepe Kayak Merkezi

İstanbul'a sadece 1,5 saat uzaklıkta bulunması ile kar tatiline en pratik alternatif olan Kartepe, güzel pistleri ve modern liftlerinin yanı sıra birbirinden şık Sapanca butik otelleri ile de göz dolduruyor.

Aktiviteler

Gölde kano yapabilir, göl kenarında bisiklet sürebilirsiniz. Daha hareketli aktiviteler peşindeyseniz, Maşukiye tarafında at binebilir ya da ATV kiralayarak arazi turlarına çıkabilirsiniz.

Damak Zevki

Sapanca'da tertemiz havada mangal ve serpme kahvaltı keyfi yapmak olmazsa olmaz! Ayrıca Sapanca yemeklerinden ''ıslama köfte'' ve köy usulü gözleme, acuka gibi ürünler bölgenin en özel tatları arasında.

Faydalı Bilgiler

  • Sapanca'da Karadeniz iklimi hüküm sürdüğü için yaz-kış her zaman yağmura hazırlıklı olmanızda fayda var.
  • Sapanca'ya araçla ulaşabileceğiniz gibi Harem Otogarı'ndan her saat başı kalkan otobüslerle ya da Pendik'ten hareket eden yüksek hızlı trenle de bulaşabilirsiniz.

Gece Hayatı

En prestijli Sapanca Otelleri arasında yer alan Richmond Nua Spa Hotel ve NG Hotels bünyesinde bulunan roof bar'lar Sapanca'nın en gözde eğlence mekanları arasında.