Aylar
Özel Dönemler

Erken Rezervasyon Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

Erken Rezervasyon Otelleri

Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Erken Rezervasyon 2019

ETS'nin bu yılki erken rezervasyon dönemi, haziran ayı itibariyle sona erdi. Erken rezervasyona göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. 


Ege ve Akdeniz'in en güzel tesislerinde indirimler, Yaz Fırsatları ile devam ediyor. 

Türkiye'nin En Güzel Tatil Yerlerinde Yaz Fırsatları'nı Yakalayın!

Alaçatı butik otellerinden Kaş'taki en iyi pansiyonlara, Antalya'daki en lüks resort otellerden en ekonomik tatil seçeneklerine kadar sayısız alternatif, ETS'nin geniş yelpazesinde misafirlerle buluşmayı bekliyor. Yaza özel fırsatlarla, cazip fiyatlar ve kampanyalar için geç kalmış sayılmazsınız. Yaz Fırsatları, Yaz Fırsatlı Oteller sayfasında sizi bekliyor.

Erken Rezervasyon Dönemi

ETS'nin, her yıl onlarca farklı otele yönelik, %45'e varan erken rezervasyon indirimi sunduğu kampanyası, tüm dünyada hesaplı tatil için uygulanan en iyi yöntem olarak biliniyor. Üstelik bu dönem içerisinde uygulanan Koşulsuz İptal Hakkı ile de tatilcilere konaklamalarına 72 saat öncesine kadar tatilini iptal etme güvencesi sağlanıyor. Erken Rezervasyon Otelleri Antalya, Alanya, Bodrum, Çeşme gibi Türkiye'nin en popüler yazlık yerlerindeki en güzel otellerden oluşuyor.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlar?

Erken Rezervasyon dönemi her yıl kasım - aralık aylarında başlayıp, yaz sezonunun başına kadar devam ediyor. Beş döneme ayrılan erken rezervasyon sürecinde en yüksek indirim oranı ile başlayan birinci dönemi takip eden dönemlerde indirim oranı kademeli olarak azalıyor.

Erken Alın, Az Ödeyin!

Fırsatlardan en etkin şekilde yararlanabilmeniz için erken rezervasyon süreci farklı dönemlerde gerçekleştiriliyor. Misafirlerimize birinci dönemde en yüksek indirim oranı sunulurken, ilerleyen aşamalarda, yaz sezonuna yaklaştıkça bu oran azalarak uygulanıyor. Böylece tatilini en erken planlayan misafirler en fazla indirimden yararlanıyor.