Aylar
Özel Dönemler

Ankara Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

Ankara Otelleri

Sonuçları filtrele
215 / 215
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Ankara

Türkiye'nin başkentini keşfetmek, sokaklarında dolaşmak ve tarihini ve doğasını yaşamak bambaşka… Mustafa Kemal Atatürk'ün mezar anıtının yer aldığı Anıtkabir, Atatürk Evi ve Müzesi, TBMM… Ankara'da görülecek çok yer bulunuyor. Anadolu kültürünü yaşatan önemli yapılardan biri olan Anadolu Medeniyetleri Müzesi de Ankara'da yer alıyor. Kızılay Meydanı, Ankara Kalesi ve şehrin yeşil vahası Kuğulu Park da şehri ziyaret ettiğiniz zaman öncelik verebileceğiniz adreslerin başında geliyor.

Ankara'ya Ne Zaman Gidilir?

Yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı olan Ankara'da en çok yağmur mart ve nisan aylarında yağıyor. Temmuz ve ağustos aylarında ise Ankara'nın en sıcak günleri yaşanıyor. Aralık, ocak ve şubat aylarında sıcaklık -6 derecelere düşüyor ve kar yağışı bu dönemde oldukça fazla oluyor.

Sıcakken çok sıcak, soğukken de çok soğuk olan Ankara'ya gezmeye gitmek için en iyi zamanlar mayıs, haziran, eylül ve ekim ayları. Gideceğiniz tarihe karar verdikten sonra Ankara otellerinde rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Ankara Otelleri

Ankara'ya geldiğinizde şehrin turistik noktalarına yakın yerlerde konaklama isterseniz Çankaya, Kızılay, Kavaklıdere ve Ulus otellerini inceleyebilirsiniz. "Ankara'da nerede kalınır?" sorusunun cevabını ararken kendi bütçenize en uygun Ankara otellerine göz atabilirsiniz. Kuğulu Park, Tunalı Hilmi Caddesi gibi merkezi noktalarda bulunan Ankara otelleri size ulaşım açısından avantaj sağlayabilir.

Ankara'da lüks oteller de bulunuyor, daha bütçe dostu oteller ve pansiyonlar da… Başkent Ankara'da Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı ya da Sadece Oda konseptleri ile hizmet veren çeşitli tesisler bulmak mümkün. Ankara otellerinde konforla konaklayabilir, ücretsiz kahvaltı ve ücretsiz internet gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz. Ankara otelleri arasından seçiminizi yaptıysanız hızlıca yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ankara'ya Nasıl Gidilir?

Otobüs firmalarının düzenlediği seferler ile ya da kendi aracınızı kullanarak Ankara'ya ulaşım sağlayabileceğiniz gibi hava yolunu da tercih edebilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanı'na uçmak için Ankara Uçak bileti sayfasını inceleyerek sizin için en uygun Ankara uçak biletini alabilirsiniz. Havaalanından otobüslerle, taksiyle veya araç kiralayarak kolaylıkla Ankara'da gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

İstanbul'dan Ankara'ya giden yüksek hızlı trenle de ulaşım sağlayabilirsiniz. Pendik Tren İstasyonu'ndan kalkan Ankara treni İzmit, Eskişehir gibi duraklarda da duruyor. Tren sayesinde İstanbul'dan 4 saatte, Eskişehir'den ise 1,5 saatte Ankara'ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara'da Ulaşım

Ankara içi ulaşımda Kızılay ve Batıkent arasında çalışan metroyu kullanabilirsiniz. Ankaray hafif raylı sistem ise Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali İşletmesi'ni (AŞTİ) Dikimevi semtine bağlıyor. Belediye otobüsler, özel halk otobüsleri ve minibüsler de Ankara'da ulaşım konusunda size kolaylık sağlayacak alternatifler arasında yer alıyor. Toplu taşıma araçlarını sık sık kullanacaksanız Ankarakart alarak daha uygun fiyatlarla yolculuk edebilirsiniz. Toplu taşıma dışındaki seçenekler olarak da araç kiralama ve taksi seçenekleri değerlendirilebilir.

Anıtkabir

Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara Anıttepe'de bulunan anıt mezarıdır. Barış Parkı ve Anıt Bloku olarak iki kısma ayrılan Anıtkabir'in mimari tasarımı için 1 Mart 1941 yılında Serbest Proje Yarışması düzenlendi. Yarışmaya Türkiye'den ve dünyadan 47 projeyle birçok mimar katıldı ve 18 Kasım 1943 tarihinde Prof. Emin Onat ve Doç. Orhan Arden'in projelerinin uygulanmasına karar verildi. İnşaat 9 Ekim 1944 günü başladı ve 1 Eylül 1953'te bitirildi.

Ankara Kalesi

Ne zaman yapıldığı kesin olarak bilinmeyen Ankara Kalesi, Altındağ ilçesinde yer alıyor. Bu kale, tarih boyunca hem yerleşim hem savunma amaçlı olarak birçok medeniyet tarafından kullanılmış.

Kalecik Kalesi

Ankara'da yüksek bir tepe üzerinde yer alan Kalecik Kalesi'ni mutlaka ziyaret edin ve kaleden görünen manzarayı doya doya izleyin.


Atakule

Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci seyir teraslı alışveriş merkezi olarak bilinen Atakule, dikkat çeken mimarisi ile Ankara'nın simgesi haline gelmiş durumda. Şehrin tümüne hakim olan alışveriş merkezinin döner lokantası tüm şehre hakim bir manzaraya sahip. Şehrin en yüksek noktalarından biri olan Atakule'den gün batımını seyredebilirsiniz.


Hacı Bayram-ı Veli Türbesi

Tarihi Hacı Bayram Camii'ne ev sahipliği yapan türbe, 1429-1430 yıllarında yapılmış. Ankara'ya gelmişken buraya uğramamak olmaz. Türbenin 15. yüzyıla ait ahşap işlemeli kapılarını ise Ankara Etnografya Müzesi'nde görebilirsiniz.


Elmadağ Kayak Merkezi

Elmadağ'ın kuzey yamacında 1500-1850 m yükseklikte yer alan merkez, Ankara'ya 18 km mesafede bulunuyor. Merkezde 548 m uzunluğunda, saatte 720 kişi kapasiteli bir adet teleski bulunuyor.


Soğuksu Milli Parkı

Ankara'ya 80 km mesafedeki park, yaklaşık 1050 hektarlık bir alanı kaplıyor. Turistik bakımdan büyük bir önem taşıyan park, sahip olduğu bitki örtüsü ile de biyolojik açıdan ayrı bir özellik taşıyor.


Kızılcahamam ve Ayaş Kaplıcaları

Ankara, termal kaynaklar açısından oldukça zengin kaplıcalara ev sahipliği yapıyor. Kaplıcalardan faydalanmaya gelen birçok misafiri ağırlayan Ankara'da bulunan ünlü kaplıcalardan biri olan Ayaş, suyunun özellikleri, sıcaklığı ve mineralleri bakımından Avrupa'daki dünyaca ünlü Kardlspat suyunun aynısıdır. Yine Ankara'daki zengin termal kaynaklardan olan Kızılcahamam'daki kaplıcalar ise haziran ve ekim ayları arasında sıklıkla ziyaret ediliyor.


Anfa Altınpark Expo Center

1991 yılının ekim ayından bu yana hizmet veren Anfa Altınpark Expo Center, açık sergileme alanları da bulunan bir fuar alanı. Tesiste her yıl 15'in üzerinde uzmanlık fuarı düzenleniyor.


Augustus Tapınağı

Ulus'ta, Hacı Bayram Camii'nin bitişiğinde yer alan tapınak, Monumentum Ancyranum (Ankara Anıtı) olarak da biliniyor. MÖ 25-MÖ 20 yılları arasında inşa edilmiş olan tapınak, Galat Kralı Pilamenes tarafından Roma İmparatoru Augustus adına bir bağlılık nişanesi olarak yaptırılmış.


Roma Hamamı

Taş ve tuğladan yapılan Roma Hamamı, Çankırı Caddesi üzerinde yer alıyor. Roma İmparatoru Caracalla tarafından 3. yüzyılda, sağlık tanrısı Asklepios adına yapılan hamam, iki bölümden oluşuyor.


Külhöyük

Hitit ve Eski Tunç Çağı yerleşimlerinden kalma buluntuların açığa çıktığı Külhöyük, Ankara'nın Haymana ilçesinde yer alıyor. Orta büyüklükteki bu höyükte hala uzmanlar tarafından kazılar yapılıyor.


Beypazarı Evleri

Ankara'nın turistik yerleri arasında ilk sıralarda yer alan tarihi Beypazarı Evleri, zemin katları taş ve üst katları ahşap kullanılarak inşa edilmiş binalardan oluşuyor. Benimsenen iç içe yerleşim tarzından dolayı bu evler, birbirine bitişik şekilde inşa edilmiş.


Mogan ve Eymir Gölleri

Evet, Ankara'da deniz yok belki ama burada da manzarasına bakıp tadını çıkarabileceğiniz göller bulunuyor. Mogan ve Eymir de bu göllerden. Göl kıyısındaki kafelerde dinlenebilir ya da Gölbaşı'nda mangal keyfi yapabilirsiniz.


Ankara Müzeleri

Görkemli tarihi ile öne çıkan şehirde ziyaret edebileceğiniz birçok müze bulunuyor. Bunlar arasında; Anıtkabir Atatürk Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Resim ve Heykel Müzesi, Cumhuriyet Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Gordion Müzesi, PTT Pul Müzesi, Çengel Han Rahmi Koç Müzesi, Atatürk Evi, Pembe Köşk ve daha pek çok farklı müze bulunuyor.


Ankara'nın Parkları

Kafeleri ve şık mağazaları ile Ankara'da sosyal hayatın merkezlerinden olan Tunalı Hilmi Caddesi'nin üst tarafına doğru çıkarsanız Kuğulu Park'ın harika manzarası ile buluşabilirsiniz. Ulus tarafındaysanız şehrin simge mekanlarından biri olan Gençlik Parkı'nda güzel vakit geçirebilirsiniz. Mogan Park'ta göl kıyısında vakit geçirmenin tadına bakabilir, Atatürk Orman Çiftliği'nde yeşile doyabilirsiniz. Botanik Parkı, Seğmenler Parkı, Harikalar Diyarı ve daha birçok park Ankara'nın dinlenme alanları arasında yer alıyor.


Ankara Festivalleri

Tarihi ve turistik noktaları keşfetmek, kafe ve restoranlarda vakit geçirmek dışında Türkiye'nin başkentinde düzenlenen festivallere katılmak da Ankara'da yapılacak şeyler arasında yer alıyor. 1988 yılından bu yana düzenlenen Ankara Uluslararası Film Festivali için nisan ayında Ankara'ya gelebilirsiniz. Büyük Ankara Festivali ise yaz aylarında belirlenen tarihlerde düzenleniyor ve festival boyunca Ankaralılar müziğe doyuyor. Bunların yanında üniversite şenlikleri ya da özel etkinlik ve organizasyonlar da Ankara'ya renk katıyor.


Ankara'da Gezilebilecek Daha Fazla Yeri Keşfetmek için Tıklayın!


Ankara'da Ne Yenir?

Ankara'nın en ünlü yemeği tabii ki Ankara Tavası! Şehrin bunun yanında Orman Kebabı, Efelek Dolması, Aş Çorbası ve Pıtpıt Pilavı gibi yöresel yemekleri de bulunuyor. Bol susamlı Kızılay Simidi ve lezzetli mi lezzetli Beypazarı Kurusu da Ankara'ya gelince yemeniz gerekenlerden. Eğer canınız dürüm çektiyse adres belli, Aspava sizi bekler.


Ankara'da Alışveriş

Büyükşehir olmasından dolayı Ankara'da çok sayıda alışveriş merkezi bulunuyor. Ulus, Kızılay ve Kavaklıdere alışveriş merkezlerinin yoğunlaştığı bölgeler olarak rağbet görüyor. Ulus yakınlarındaki Çıkrıkçılar Yokuşu'nda dokuma, bakır, çömlek, hasır, deri gibi geleneksel el sanatları ürünleri, çeşitli takı, süs, hediyelik ürünler ve her türlü antika eşyanın satıldığı alışveriş mekanları bulunuyor. Diğer bir alternatif de çeşitli antika, bakır ve mücevheratın yanı sıra baharat, kurutulmuş meyve ve kuruyemiş satılan Bakırcılar Çarşısı. Modern alışveriş merkezleri ise genelde Kızılay'da, Tunalı Hilmi Caddesi'nde ve Çankaya Atakule'de yer alıyor. Ankara'dan dönerken sevdiklerinize hediye etmek için Ankara Balı, Beypazarı Kurusu ve bakır süs eşyaları alabilirsiniz.

Ankara'da Gece Hayatı

Ankara'da üniversiteli gençlerin takıldığı mekanlara giderseniz eğlencenin nabzını tutmuş olursunuz. Kızılay Meydanı, Sakarya Caddesi, Arjantin Caddesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Tunus Caddesi ve 7. Cadde gibi noktalarda Ankara'da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz pek çok kafe, bar ve restoran bulabilirsiniz.

Farklı bir arayıştaysanız Ankara Devlet Opera ve Balesi'nin opera, müzikal, bale ve tiyatro etkinliklerine katılmak da keyifli olabilir.

Ankara Tatil Önerileri

Türkiye'nin başkenti Ankara'ya gelen her gezginin görmek istediği yerlerin başında Anıtkabir geliyor. Siz de hem tarihi hem de manevi olarak önem taşıyan Anıtkabir'i ziyaret edebilirsiniz.

Şehrin tüm tarihi ve turistik noktalarını göremeyebilirsiniz belki ama Beypazarı Evleri'ni mutlaka görmeye çalışın. Ünlü Ankara kaplıcalarında yenilenip tezelenmeyi de unutmayın.

Geç saatlere kadar şehirde dolaşmayı planlıyorsanız ve eğer toplu taşıma araçlarını kullanacaksanız saatlerle ilgili sıkıntı yaşamamak için daha merkezi noktalarda yer alan Ankara otellerinde yer ayırtabilirsiniz.

Ankara Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Bu sayfada yer alan listeler, Otelpuan.com sitesinde, doğrulanmış misafir yorumları ile belirlenmiş, “en beğenilen tesisler” dikkate alınarak oluşturulmuştur.Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne, Anıtkabir'e ve birçok resmi devlet kurumuna ev sahipliği yapan başkent Ankara için yalnızca bir bürokrasi şehri demek haksızlık olur. Kızılcahamam kaplıcaları, Gölbaşı Gölü kıyıları, tarihi Beypazarı evleri gibi sayısız turistik noktaya sahip olan şehir, yıl boyu önemli fuarlara, kongre ve geniş katılımlı toplantılara da ev sahipliği yapıyor. Kültür ve sanat faaliyetlerinin hiç bitmediği Ankara, en eski medeniyetlerine uzanan tarihi ile aynı zamanda bir kültür şehri olarak her yıl geniş bir ziyaretçi kitlesini ağırlıyor. Ankara otelleri, her zevke ve beklentiye uygun sayısız seçenek sunuyor.

Ankara’da en beğenilen otellerden bazıları:

 • Anemon Ankara
 • Çam Termal Resort & Spa Convention Center
 • Hotel Cinnah
 • Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center
 • Ankara Alegria Business Hotel
 • Divan Ankara Çukurhan
 • Güvenay Business Hotel
 • Grand Ankara Hotel & Convention Center
 • Park Inn by Radisson Ankara Cankaya
 • Check Inn Ankara

Otellerin tamamına bakın: Ankara Otelleri
Çankaya’da öne çıkan oteller;

Rox Hotel Ankara: Ankara’nın tam kalbinde birçok devlet kurumuna ve turistik noktaya kolayca erişilebilen konumuyla öne çıkan tesis, iş veya tatil odaklı Ankara konaklamaları için konforlu bir seçenek sunuyor.

Ataköşk Group Hotel: İş seyahatlerinin yanı sıra tatil amaçlı konaklamalar için de lüks ve ayrıcalıklı bir konaklama seçeneği sunan tesis; geniş kapasiteli balo ve toplantı salonu, şık restoranı ve tam donanımlı SPA merkezi ile öne çıkıyor.

Ankara Swissotel: Her detayı zarafetle alınmış konforlu odaları, bedenen dinlenip yenilenme olanağı sunan SPA merkezi ve Ankara’nın her yerine kolayca ulaşılan konumuyla öne çıkan tesis, misafirlerini Çankaya’da ağırlıyor.

Çankaya’da en beğenilen otellerden bazıları:

 • Hotel Cinnah
 • Güvenay Business Hotel
 • Grand Ankara Hotel & Convention Center
 • Park Inn by Radisson Ankara Cankaya
 • Check Inn Ankara
 • Ankara Q Hotel
 • Ataköşk Group Hotel
 • Tryp by Wyndham Ankara
 • Point Hotel Ankara
 • Hotel Ankara Altınel

Otellerin tamamına bakın: Çankaya Otelleri
Ulus’ta öne çıkan oteller;

Divan Ankara Çukurhan: İki katlı tarihi bir hanın restore edilmesiyle Ankara’nın en özel konaklama alternatiflerinden birine dönüşen tesis; konforlu odaları, şık avlusu, toplantı odaları ve kütüphanesiyle misafirlerini sanat ve tarih ile iç içe bir atmosferde ağırlıyor.

Sergah Hotel: Ankara’nın en merkezi semtlerinden Ulus’ta iş veya tatil amaçlı konaklamalar için konfor ve şıklığı bir arada sunan tesis, otopark, toplantı salonu ve sauna gibi imkanlarıyla öne çıkıyor.

Asal Hotel Ankara: Modern ve konforlu odalarının yanı sıra ulaşıma elverişli konumuyla öne çıkan tesis, zengin mutfağı ve 24 saat resepsiyon gibi olanaklarıyla beğeni topluyor.

Ulus’ta en beğenilen otellerden bazıları:

 • Divan Ankara Çukurhan
 • Sergah Hotel
 • Ommer Hotel Ankara
 • Antik Hotel Ankara
 • Turist Hotel
 • Gönç Palas Otel
 • Güleryüz Hotel
 • Asal Hotel Ankara
 • Rest Hotel
 • Atalay Hotel

Otellerin tamamına bakın: Ulus Otelleri
Kızılay otelleri arasından öne çıkan tesisler;

Hotel Etap Mola: Çağdaş ve şık dekorasyonuyla göz dolduran tesis; zengin sabah kahvaltıları, lezzetli öğle ve akşam yemekleri sunan a la carte restoranı ve toplantı salonlarıyla hizmet veriyor.

Grand Ankara Hotel & Convention Center: Çankaya’nın en merkezi noktası Atatürk Bulvarı’nda yer alan tesis; geniş katılımlı toplantılar için ideal bir seçenek sunan kongre salonu, SPA merkezi ve farklı tatlar arayanlara uygun a la carte restoranı ile beğeni topluyor.

Asrın Business Hotel: Ankara’nın eğlence ve turizm merkezlerine yakın konumu ile dikkat çeken tesis, zengin sabah kahvaltıları ve birbirinden konforlu odalarıyla misafirlerini ağırlıyor.

Kızılay’da en beğenilen otellerden bazıları:

 • Asrın Business Hotel
 • Etap Mola Ankara
 • Ankara Princess Hotel
 • Hotel Abro Sezenler
 • Hotel Abro Necatibey
 • Konur Hotel
 • Raymar Hotels Ankara
 • Kocatepe Hotel
 • Reda Palas Karanfil
 • Alfin Hotel

Otellerin tamamına bakın: Kızılay Otelleri
Öne çıkan Altındağ otellerinden bazıları;

Divan Ankara Çukurhan: Lüks, şık ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimini zarif ve nostaljik atmosferde yaşama olanağı sunan tesis, Rahmi Koç Müzesi’nin hemen yanında yer alıyor.

Sergah Hotel: Ankara Garı’na, Esenboğa Havalimanı’na ve otogara kolay ulaşım sağlayan merkezi konumuyla öne çıkan tesis, Ankara’da konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor.

Asal Hotel Ankara: Ankara’nın en merkezi semtlerinden Altındağ’da iş seyahatleri ya da tatil amaçlı konaklamalar için konfor ve şıklığı bir arada sunan tesis, zengin imkanlarıyla öne çıkıyor.

En beğenilen Altındağ otelleri:

 • Divan Ankara Çukurhan
 • Sergah Hotel
 • Ommer Hotel Ankara
 • Rota Bulvar Hotel
 • Antik Hotel Ankara
 • Turist Hotel
 • Double Comfort Hotel
 • Peracity Hotel Ankara
 • Gönç Palas Otel
 • Ankara Capital Otel

Otellerin tamamına bakın: Altındağ Otelleri
Ankara Maltepe’de öne çıkan otellerden bazıları;

Maltepe 2000 Hotel: Modern dekore edilmiş birbirinden şık odalarında misafirlerini ağırlayan tesis, donanımlı toplantı odaları ve modern dekore edilmiş şık odaları ile hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor.

Hotel İçkale: Anıtkabir’i gören geniş bir panoramik manzaraya hâkim olan tesis, klasik ve şık dekore edilmiş odalarının yanı sıra SPA olanakları ve ofis şıklığını yaşatan modern ve donanımlı toplantı salonu ile öne çıkıyor.

The Ankara Hotel: Modern ve dikkat çekici mimarisi ile ilgi odağı olan tesis, ayrıcalıklı hizmetleri ve konforlu bir konaklama deneyimi sunan huzurlu atmosferiyle misafirlerini ağırlıyor.

Maltepe’de en beğenilen otellerden bazıları:

 • Hotel İçkale
 • The Ankara Hotel
 • Esila Otel
 • Maltepe 2000 Hotel
 • İlci Residence Hotel

Otellerin tamamına bakın: Ankara Maltepe Otelleri
Kızılcahamam’da öne çıkan oteller;

Çam Termal Resort & Spa Convention Center: Yemyeşil ormanların içinde temiz havayı içine çekmek ve termal sularla yenilenmek isteyenleri ağırlayan tesis, geniş katılımlı kongre, seminer ve toplantılara uygun toplantı salonu ile iş yaşamını kolaylaştıran çözümler de sunuyor.

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness: Tam donanımlı kongre salonu sayesinde iş odaklı konaklamalar için tüm beklentileri karşılayan çözümler sunan otel, Kızılcahamam’da termal tatil için de harika bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Kızılcahamam’da en beğenilen otellerden bazıları:

 • Çam Termal Resort & Spa Convention Center
 • Başak Termal Hotel
 • Kaplıca Termal Otel
 • Ab-ı Hayat Termal Hotel Kızılcahamam
 • YaylaMoCamp Hotel

Otellerin tamamına bakın: Kızılcahamam Otelleri
Gölbaşı otelleri arasından öne çıkan tesisler;

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi: Göl kıyısında huzurlu ve doğayla iç içe bir konaklama adresi sunan tesis, geniş bahçesi, çocuk oyun alanı, lezzetli yemekler sunan restoranıyla her yaştan misafirin memnuniyetini ön planda tutan hizmet kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Patalya Lakeside Resort Hotel: Ankara’nın eşsiz doğasıyla ünlü Gölbaşı mevkiinde Mogan Göl'ü manzarası eşliğinde Ankara’dan uzaklaşmadan tatil yapma olanağı sunuyor. Donanımlı SPA merkezi, kapalı havuz ve spor salonu tesisin sunduğu ayrıcalıklardan yalnızca birkaçı...

Pelops Boutique Otel: Eğlenceyi zirveye taşıyan açık havuzu, modern dekore edilmiş rahat odaları ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan tesis, keyifli bir Ankara konaklamasının adresi oluyor.

Gölbaşı’nda en beğenilen otellerden bazıları:

 • Patalya Lakeside Resort Hotel
 • VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi
 • Pelops Boutique Otel
 • Kuyaş Apart Hotel

Otellerin tamamına bakın: Gölbaşı Otelleri
Ankara’da öne çıkan SPA otelleri;

Midas Hotel Haymana: Haymana’da modern mimarisi ve geniş açık havuzuyla dikkat çeken tesis; buhar odası, sauna, çocuk havuzu, kapalı havuz gibi olanaklarla harika bir termal tatilin adresi oluyor.

Çam Termal Resort & Spa Convention Center: Jakuzi, sauna, hamam, tuz odası, şok havuzu, kapalı termal havuz ve masaj gibi sayısız olanağı bir arada sunan tesis; Kızılcahamam’ın ünlü kaplıcalarından gelen suyu ve çamuru ile buluşma olanağı sunuyor.

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness: Kızılcahamam’da hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde misafirlerine konfor sağlayan tesis, donanımlı SPA merkeziyle de yılın yorgunluğundan arınmanıza yardımcı oluyor.

Ankara’da en beğenilen SPA otellerinden bazıları:

 • Çam Termal Resort & Spa Convention Center
 • Armada Grannos Thermal Hotel & Convention Center
 • Ankara Alegria Business Hotel
 • Grand Ankara Hotel & Convention Center
 • Park Inn by Radisson Ankara Cankaya
 • Check Inn Ankara
 • Ankara Q Hotel
 • Ataköşk Group Hotel
 • Hotel İçkale
 • Point Hotel Ankara

Otellerin tamamına bakın: Ankara SPA Otelleri
Ankara’da öne çıkan apart oteller;

Hattuşa Vacation Termal Club Ankara: Her yaştan misafirine keyif dolu bir termal tatil imkanı sunan tesis; ev konforunun yanı sıra; çamur odası, tuz odası, açık-kapalı termal havuzlar ve çocuklar için kaydıraklı yüzme gibi olanaklar sağlıyor.

Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness: Kızılcahamam’da termal tatil yaparken evindeki rahatlığı ve konforu yaşamak isteyen misafirlerine kaliteli hizmet sağlayan tesis, donanımlı SPA merkeziyle öne çıkıyor.

Ankara’da en beğenilen apart otellerden bazıları:

 • Park 12 Apart Otel
 • New House Apart
 • Aden Apart Ankara
 • Rental House Ankara
 • Aslan Aile Apartı
 • Apart Hotel Best
 • A Otel Bilkent
 • Bahçeli Apart Otel
 • Akasya Vadisi
 • Kuyaş Apart Hotel

Otellerin tamamına bakın: Ankara Apart Otelleri
Ankara’da öne çıkan merkezi oteller;

Grand Ankara Hotel & Convention Center: Ankara’nın finans ve ticaret merkezlerinin yanı sıra eğlence, kültür ve sanat olanaklarına da kolayca erişilebilen bir noktada yer alan tesis, ayrıcalıklı ve konforlu bir Ankara konaklaması için ideal bir seçenek sunuyor.

Ankara Alegria Business Hotel: Hayatı kolaylaştıran hizmet ve ayrıcalıklarıyla öne çıkan tesis, Ankara’nın her yerine kolayca ulaşım sağlanan konumuyla da misafirlerine avantaj sağlıyor.

Ankara Swissotel: Modern mimarisi ve konforlu odalarıyla öne çıkan tesis, birçok devlet kurumuna ve elçiliklere yakın konumuyla da misafirlerine ulaşım anlamında büyük kolaylık sağlıyor.