Bu Kurban Bayramı’nda hangi tura katılacağınız konusunda kararsız mı kaldınız? Seçeneklerin birbirinden akıl çelici olduğunu kabul ediyoruz. Ancak seçim yapmak için vakit daralıyor. Gelin, sizi mutlu edecek tatili birlikte bulalım.

Çocuk Dostu Bir Tatil

Ailece çıkılacak tatilde herkesin eşit derecede eğlenmesi kolay şey değildir. Ufaklıkları mutlu eden aktiviteler büyükleri sıkar, büyükler eğlenirken küçükler tablette oyun oynama bağımlısı olur. Büyüklerin küçüklerle eğlenebileceği, küçüklerin de kurtlarını yeterince dökmeleri sayesinde geri kalan zamanlarda büyüklere uyum göstermeye istekli olacakları bir tatil fikrimiz var! Yazın hala hükmünü sürmekte olacağı son günlere denk gelen Kurban Bayramı’nı Aquapark Otelleri’nden birinde geçirmeye ne dersiniz?
kurban-bayrami-turlari-1-825x600

Pabuç Delen Yurt Dışı Turları

Yeni yerler gördükçe yenilenen, yorularak dinlenmeyi seven tatilciler için Kurban Bayramı’nda Avrupa turlarını öneriyoruz. Az zamanda çok şey görmek, dört günde on dört günlük yer görüp gelmek istiyorsanız tüm enerjinizi ve en sağlam pabuçlarınızı alıp kendinize tur bakmaya başlayın. Yeme-içme fanatikleri için İtalya, kültür-sanat severlere Orta Avrupa ve Almanya, Osmanlı mirası meraklıları içinse Balkanlar ve Yunanistan turları ideal.
kurban-bayrami-turlari--825x600

Müzik Dolu Bir Bayram

Portakal bahçeleri, eşsiz Akdeniz manzarası ve bitmeyen yaz mevsimi ile Antalya kuşkusuz her tatilin ilk seçeneği. Ancak Kurban Bayramı’nda Antalya’da bundan çok daha fazlası var. Antalya’nın en güzel otellerinin her biri bu bayramda farklı bir ünlüyü konuk ediyor. Murat Dalkılıç’tan Haluk Levent’e, İrem Derici’den eğlenceli partilere ve DJ performanslarına kadar pek çok yıldız hem dinlenme hem de eğlenme arayışında olan ailelere unutulmaz bir tatil vadediyor.
kurban-bayrami-turlari-5-825x600

Maviye Doymak İçin

Tatilinizi trafikten, gürültüden, kısacası medeniyet dediğiniz tek dişi kalmış canavardan uzakta yapmak için dünyanın öbür ucuna gitmeniz gerekmiyor. Hemen yanı başımızda, Ege ve Adriyatik Denizi’ne cömertçe serpiştirilmiş birbirinden güzel kıyıları gemiyle gezsenize! Çeşme çıkışlı bu turlar Kos, Rodos, Santorini, Kotor ve Katakolon gibi en güzel limanları geziyor. Turlara son yıllarda ilgi o kadar çok arttı ki bu adaların Türk turistler sayesinde kalkındığı bile söyleniyor. Cidden, gitmeyen bir tek siz kalmış olabilirsiniz.
kurban-bayrami-turlari-2-825x600

Yorumlar