Bir şehre gidip gezmek, tarihi eserlerini görmek ya da o ülkenin bütün yemeklerini tatmak bazen yeterli olmuyor. Tatilinizde bir şeyin eksik olduğunu hemen anlıyorsunuz ve şehrin gece hayatına da akmak ve eğlenceli bir akşam yaşamak için yollara düşüyorsunuz. Eğer Girne’deyseniz biraz eğlenmek de hakkınız doğrusu! Sadece gece hayatı nedeniyle bile turist çekebilen bir şehir olan Girne’de sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye, hayatınız boyunca unutamayacağınız saatler geçirmeye ne dersiniz?

Partileme Zamanı: Cage Club

Girne sahilde, Cratos Premium Otel’in hemen aşağısında bulunan Cage Club’ın yakınlarında konaklamıyorsanız bile, bir gecenizi bu gece kulübüne gitmeye ayırabilirsiniz. Cage Club, eğlencenin saf halinin yetersiz olduğunu düşünecek ki yaptığı partilerin hepsinin bir konsepti var. Eğer bu mekanda bir partiye katılacaksınız konsepti daha önceden öğrenmenizi öneririz böylece konsepte uygun bir eğlencenin kapılarını da açabilirsiniz.

girne gece hayati (1)

Eğlence Dizaynla Buluşuyor: Onyx Club

Kordonboyu Caddesi’nde, Rocks Otel’e bağlı olarak hizmet veren Onyx’e gittiğinizde bir gece kulübünün nasıl böyle mükemmel tasarlanabildiğini görecek ve hayran kalacaksınız, şimdiden söyleyelim. Girne gece hayatında önemli bir yeri olan Onyx Club’ın düzenlediği özel etkinliklerde ünlü isimleri de bol bol görebilir ve onlarla birlikte eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

girne gece hayati (2)

Aralıksız Müzik: W Club

“Bütün gece kulüpleri aralıksız müzik çalar.’’ demeyin. W Club’ta müziksiz geçen bir saniye bile olmadığını görünce siz de bize hak vereceksiniz. Girne çevreyolunda olan W Club’ın mükemmel ambiyansı sayesinde unutulmaz bir gece geçirmeniz garanti. Bütün gece dans etmeden Girne’nin tadı çıkmaz!

girne gece hayati (3)

Sakinliğe de İhtiyaç Var: Ego Bar

Girne’nin dillere destan gece kulüplerinin havasını solumak elbette ki olmazsa olmaz. Fakat bazen biraz sakinliğe ve şehri dinlemeye de ihtiyacınız olacak. İşte böyle zamanlarda, Girne’de mutlaka gitmeniz gereken nokta Ego Bar. Bahçesinde canlı müziği dinlerken deniz kokusu ve saçlarınızı uçuşturan rüzgar da size eşlik edecek.

girne gece hayati (7)

Canlı Müzikle Eller Havaya: Harbour Cafe

Girne Liman’da bulunan Harbour Cafe’de canlı müzik dinleyip bir şeyler içerken denizin sesini dinlemek de mümkün. Gece hayatından anladığınız yüksek sesli müzik eşliğinde çılgınlar gibi dans etmek olmayabilir elbette. Harbour Cafe’de oturduğunuz yerden tatlı tatlı müziğinizi dinleyip hem eğlenceli hem de huzurlu bir akşam da geçirebilirsiniz.

Yorumlar