Maxx Royal Belek Golf Resort’un Collin Montgomorie imzası taşıyan sahası Montgomerie Maxx Royal Belek, dünya golf takviminin en önemli turnuvalarından Turkish Airlines Open’a üçüncü kez ev sahipliği yapacak. European Tour Final Series kapsamında 29 Ekim- 01 Kasım tarihlerinde düzenlenecek organizasyonda golfün efsane isimleri sahaya bir kez daha çıkacak.
montgomorie maxx royal (4)Son iki yıldır pek çok turnuvaya ev sahipliği yapan Montgomerie Maxx Royal, artık golf tutkunlarının vazgeçilmez adresi… Dünyanın dört bir yanından ünlü golfçüleri ağırlayan saha, her yıl düzenlenen uluslararası organizasyonlarıyla golf dünyası tarafından büyük ilgi topluyor.
montgomorie maxx royal (6)

Montgomerie Maxx Royal bir kez daha dünyanın en iyi oyuncularının mücadelesine sahne olmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü golf sporcularını ağırlayacak Montgomerie Maxx Royal, golfün yıldızlarını bir kez daha Türkiye’de buluşturmak için geri sayıma başladı!
montgomorie maxx royal (2)

Akdeniz’in En Büyük Golf Kompleksi Montgomerie Maxx Royal

Maxx Royal bünyesinde yer alan Akdeniz’in en büyük golf kompleksi olan Montgomerie Maxx Royal, 18 çukurlu sahasıyla 10 km’lik bir sahil şeridinde yer alıyor ve 5+ yıldızlı otelle destekleniyor. Saha, Collin Montgomorie ve ünlü mimarların imzasını taşıması, birbirinden farklı özellikleriyle dünya standartlarının üzerinde olması ve dünya golf devlerini Belek’te buluşturması ile Akdeniz ülkelerindeki rakiplerinin önüne geçiyor.
montgomorie maxx royal (5)

2015 Yılının En Prestijli Organizasyonu İçin Golf Dünyası Belek’te Buluşuyor!

Belek’in en iddialı golf tesisi olma özelliğine sahip Montgomerie Maxx Royal’de kalite, eşsiz tasarım ve sunumla birleşiyor. Geçtiğimiz senelerde Tiger Woods, Martin Kaymer ve Colin Montgomerie gibi ünlü isimleri buluşturan Turkish Airlines Open’a ev sahipliği yapan Montgomerie Maxx Royal, birbirinden özel sporcuları bir kez daha ağırlamak için hazırlıklara başladı. Zirvedeki isimlerin bir araya geldiği turnuva için golf dünyasında heyecan şimdiden dorukta!

Fotoğraf: İnci Özay Hatipoğlu

Fotoğraf: İnci Özay Hatipoğlu

Yorumlar