Yurt içi tatil rotalarının en çok tercih edileni Çeşme, muhteşem koyları, standartların üzerinde hizmet sunan plajları, restoran ve kafeleri ile tatilin bizim lügatımızdaki karşılığı. Çeşme otellerinin çok çeşitli olması ve her bütçeye tatil yapma şansı vermesi de burayı popüler kılıyor. Sabah saatlerinde sakin ve huzurlu tavırlarıyla dikkat çeken Çeşme’ye, geceleri bir şeyler oluyor. Hareketleniyor, neşeleniyor, sabaha kadar dans ediyor ve şarkı söylemekten hiç bıkmıyor. Gecelerin çılgın çocuğu Çeşme gece hayatıyla unutulmaz anlara imzasını atıyor. Dans ve eğlence ile dolu bir yaz gecesinin özeti olan Çeşmenin en ünlü gece kulüpleri, tüm senenin yorgunluğunu avaz avaz şarkı söyleyerek ve ayakları şişene kadar dans ederek atacak taze kanlar arıyor. Gidin ve sizler için listelediğimiz bu mekânlarda 98’lilerin artık 18 olduğunu fark edin!

Sole Mare Beach Club

Orta kısımda dev bir bar, çevresinde deskler, duvar kısımlarında oturma grupları, dev iskelesi ile Aya Yorgi Koyu’nun bir tanesi Sole Mare Beach Club. Sabah saatlerinden akşama kadar çeşitli kokteyller, rahat şezlonglar, hamaklar ve muhteşem deniziyle size huzur veren bu yer, güneş battıktan sonra başkalaşmaya doğru gidiyor. Hava kararır kararmaz yükselen müzik sesi, muazzam ışıklandırması ve enerji dolu atmosferi sabahın ilk ışıklarına kadar sizi hiç bırakmıyor. Burası öyle son dakika, haydi gidelim diyeceğiniz bir yer değil. Önceden rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

Çeşme'de sabaha kadar dans edebileceğiniz pek çok mekan bulunuyor.

Çeşme’de sabaha kadar dans edebileceğiniz pek çok mekan bulunuyor.

Kafe Pi Beach Club

Yine Aya Yorgi’de bulunan bir eğlence merkezi Kafe Pi Beach Club, 2013’te Çeşme eğlence mekânları arasına katıldı. Kısa sürede Çeşme’nin en çok tercih edilen beach club’ı oldu. Happy hour partileriyle dillere destan olduğu Kafe Pi Beach Club’ın kitlesi tamamen gençlerden oluşuyor. Çeşme standartlarında olan fiyatları ve özenle hazırlanmış müzik listeleriyle aklınıza gelecek ilk mekân burası olabilir.

Paparazzi

Çeşme’nin eğlence şifresi Paparazzi. Çeşme diyenin aklına düşecek ilk mekândır kendisi. Geçmişi bir hayli eskiye dayanır. Sınırsız eğlence anlayışı, mükemmel DJ performansıyla, Çeşme’nin en popüler eğlence merkezi. Siz siz olun buraya hafta sonu uğrayın. Hafta sonu her an gecenin coşkusuna kapılan bir grubun, sizi çılgınca ezmesine şahit olabilirsiniz. Hafta sonu gerçekten çok kalabalık.

Gerek DJ eşliğinde gerek canlı performanslarla eğlenebilirsiniz.

Gerek DJ eşliğinde gerek canlı performanslarla doyasıya eğlenebilirsiniz.

Tektekçi Alaçatı

İstanbul’dan da adını çok sık duyduğumuz Tektekçi, Alaçatı’nın da tozunu attırmaya gelmiş. Çok da iyi yapmış. Rengârenk kokteylleri, her tarz ile barışık müzik listesi ve silent disco konsepti gereği girişte dağıttıkları kulaklıklarla, size farklı bir eğlence deneyimi sunuyor. Unutmadan Alaçatı Port’ta bulunan Tektekçi Alaçatı Port’ta da bu eğlenceyi yaşamanız mümkün.

Öküz

Doyumsuz yemekleri, muhteşem manzarası, lezzetli içecekleri ve kafası karışık DJ’leri ile mükemmel bir mekân burası. Dj’lerin kafası karışık çünkü az önce Bob Marley dinlerken, az sonra Demet Akalın ile atar yapa yapa dans edebilirsiniz. Bu iyi bir şey, gerçekten eğlenceli.

Çeşme gecelerinin tadına doyamayacaksınız.

Çeşme gecelerinin tadına doyamayacaksınız.

Otto

Çeşme, haldur huldur bir gece geçirmek istemeyen, dingin ruhların gönlünü Otto ile alıyor. Alaçatı Port’un biraz ilerisinde kendi halinde şık ve sımsıcak bir mekân. Pop müzik dışında alternatif arayanların ilk tercihi Otto, house müzik tarzına şöyle bir göz kırpıp; ilerleyen saatlerde yavaş yavaş müziğin dozajını artırıyor. Farklı ışık tasarımları ve eğlence anlayışı ile Çeşme marjinallerinin kalp attığı muhteşem ve gidilesi bir mekân Otto.

Yorumlar