Bizler Etstur’un Tatil Yağmuru Yarışması’nın ocak ayı talihlileri Öztürk ailesiyiz. Bize hediye edilen cömert tatillerden ikincisini yine rüya gibi yaşadık ve bu muhteşem deneyimi sizlerle paylaşmak istedik. Beklentilerimizin çok üzerinde bir tesis ve hizmet anlayışıyla kendimizi çok özel hissettiren Maxx Royal Kemer Resort’ta lezzet, eğlence ve keyif dolu bir hafta geçirdik.
maxx royal kemer (17)

Havalimanında başlayan özel karşılama otelin kapısına ulaştığımızda zarafete dönüştü. Güler yüzlü otel çalışanları ve müdürler çiçeklerle bize yürekten “hoş geldiniz” dediler.
maxx royal kemer (4)

Otelin girişinde cam bir bölmenin içine küçük bir çikolata fabrikası kurulmuş. Bin bir çeşit çikolata ve şampanya ikramıyla karşılama unutulmaz bir hal alıyor. Fotoğraflar çektik, minik güzel bir turla bize hayat dolu otellerini gezdirdiler.
maxx royal kemer (14)

Konfor ve keyifli mimarinin birleştiği odamıza yerleştikten sonra kendimizi Maxx Royal Kemer Resort’un serin turkuaz rengi sularına ve beyaz kumlarına bıraktık. Otelin kendine ait iki muhteşem koyu var. Birisi deniz suyu ile doldurulmuş havuzlara yakın ailelerin daha pratik şekilde kullanabileceği bir koy diğeri ise eğlence ve su sporlarının kalbi Tangerine Beach. Biz eğlenceyi sevdiğimiz için günlerimizi bu muhteşem koyda geçirdik. Burda windsurf, kano, katamaran, jet ski gibi bizi mutlu eden her türlü su sporunu gönlümüzce yaptık.
maxx royal kemer (19)

Söz konusu yemek ve hizmet kalitesi olunca otel bizden tam puan aldı. Court Azure 24 adında a la carte sistemi hakkıyla işleten restoranları ve sosyal yaşamı birleştiren ferah bir meydanlar var. Burası akşam saatlerinde şık misafirlerin ve muhteşem gösterilerin buluşma noktası… Türk, İtalyan, balık restoranların şefleri alanlarında en iyileri… Dijital menülerden harika lezzetleri seçiyorsunuz ve sonra zarif bir şekilde bir araya getirilmiş muhteşem tabaklar geliyor önünüze. Lezzet şöleni tadında ve kararında bizi çok mutlu etti.
maxx royal kemer (2)

Çocuklu aileler içinde gerçek tatilin adresi yine Maxx Royal Kemer Resort. Sabah saat 8.00’den gece 02.00’ye kadar hizmet veren Maxxiland, çocuğunuzu güvenle teslim edebileceğiniz eğlence dolu bir çocuk kulübü. Uyku saatleri geldiğinde onları uyku odalarında uyutup sevgiyle miniklerle ilgileniyorlar.
maxx royal kemer (16)

Maxx Royal’de hizmet alırken duyamayacağınız tek kelime “hayır”. Onların anlayışında müşteri memnuniyeti için her şeyin bir oluru ve çözümü var.
maxx royal kemer (7)
Konaklamamız süresince çalışan personelin sayı olarak yeterliliği, konularında eğitimli olmaları ve çalıştıkları markaya olan bağlılıklarını gözlemledik. Tatilimizin başından sonuna kadar bize sıcak ve profesyonel yaklaşımıyla yardımcı olan Müşteri İlişkileri Sorumlusu Özge Özgür’e ayrıca teşekkür ederiz.
maxx royal kemer (5)

Biz mutlulukla başladığımız tatilimizi yine çiçekler ve güleryüzle uğurlanarak dinlenmiş, eğlenmiş ve harika fotoğraflar çekmiş olarak keyifle noktaladık. Bu muhteşem tatili bize hediye eden Etstur ailesine ve bunun parçası olan tüm çalışanlara yürekten teşekkür ediyoruz. Fotoğraf çekme ve seyahat tutkumuzu birleştiren daha harika bir ödül olamazdı.
maxx royal kemer (18)

Daha hediye tatillerimiz bitmedi. Benim @mylovecan ve sevgili eşim Kürşad’ın @lifeisrealgoodd macera ve renkli dünyalarımızı Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere, sevgiyle kalın…

@mylovecan

Yorumlar