Sevgiliniz ile hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil planı yapmak ister misiniz? Biz isteyeceğinizi düşündük, dünyanın en özel coğrafyalarında sıra dışı maceralar yaşayacağınız romantik tatil önerilerini şöyle bir sıraladık. Yalnız bu listede sadece şezlongda uzanılıp içilen içecekler, ünlü köprüler, birlikte gezeceğiniz müzeler yer almıyor. Farklı deneyimleri birlikte yaşamaya ve keşfetmeye can atan, bunları yaparken romantikliği asla arka plana atmayan, hayatın keyfini çıkarmayı bilen çiftlere özel bu tatil önerilerine bir göz atın.

Gözünüzde canlandırdığınız bu eşsiz anlarda kendinizi görebiliyorsanız, uçak biletlerinizi ve otel rezervasyonlarınızı ayarlamaya başlayın! Acele edin!  Romantizm beklemeye gelmez.

Issız Bir Ada, Aşk, Spa

Sadece özel teknelerle erişim sağlanan ıssız bir adaya saklanıp, sazlardan yapılmış evlerde spa keyfini yaşadıktan hemen sonra sevgiliniz ile hamakta şekerleme yapmak sizce nasıl bir fikir? Bembeyaz kumlarıyla ünlü Karayipler’in muhteşem sularında profesyonel masörler sayesinde yeniden doğmuş hissine kapılırken, usta şeflerin hazırladığı yemekler ile en romantik akşam yemeklerinizi burada yiyeceksiniz. Akşam yemeğinden sonra kumsaldan duyulan müzik sesleriyle yıldızları izleyip, en özel anlarınıza bir yenisini de ekleyebilirsiniz. Erkekler için dünyanın en ünlü lezzet ustaları tarafından verilen pasta kurslarına katılarak, sevgilinize kendi elleriniz ile lezzetli bir hediye de yapabilirsiniz. Bu mükemmel tatil planını nerede mi gerçekleştireceksiniz? Karayipler’de bulunan özel bir tatil adası Jumby Bay’da!

Sevdiğinizle birlikte spa keyfini yaşadıktan sonra hamakta şekerleme yapmak romantik önerilerimiz arasında...

Sevdiğinizle birlikte spa keyfini yaşadıktan sonra hamakta şekerleme yapmak romantik önerilerimiz arasında…

Kumsalda Güneş Doğana Kadar Dans

Eğer az önceki planımız size fazla romantik ve durağan geldiyse, sizi dünyanın en büyük plaj partisine davet ediyoruz. Tayland’daki Koh Phangan Adası’nda her dolunay zamanı düzenlenen Full Moon Party’den bahsediyoruz. Bu eğlenceli organizasyon, dolunay gecesinde başlıyor ve ertesi gün öğlene kadar devam ediyor. Baan Tai ve Baan Kai plajlarında çeşitli after party’ler de düzenleniyor. Profesyonel ses sistemi ve ateş başı dansları ile ünlü olan bu partilerde dolunay altında sabaha kadar dans edip, plaj kovalarında servis edilen harika içecekleri tadabilir, güneşin doğuşunu sevgilinizle beraber kutlayabilirsiniz.

Tayland'daki Full Moon Party'de sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Tayland’daki Full Moon Party’de sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Tren Yolları Boyunca Aşk

Bu sefer gezmesini çok seven, uyurken bile gezmek isteyen yolların müdavimi çiftlere sesleniyoruz. Sizin için en uygun tatil planı The Maharajas’ Express. Hindistan’ı tren rayları boyunca, gece-gündüz turlayacağınız romantik, rahat ve nostaljik bir tatil sizi bekliyor. Lüks odalar haline getirilmiş tren vagonlarında keyif yaparken, 7 gün boyunca Yeni Delhi ve Mumbai de dâhil Hindistan’ın en güzel şehirlerinde dolaşabilirsiniz.

Şık odalar haline getirilmiş vagonlarda romantik bir tur kulağa çok cezbedici gelmiyor mu?

Şık odalar haline getirilmiş vagonlarda romantik bir tur kulağa çok cezbedici gelmiyor mu?

Hızlı Bir İtalya Tecrübesi Yaşayın

Tren yolculuğu size göre değilse, adrenalin ve hız istiyorsanız bu plan tam sizlik. Ferrari’nin ana vatanını Ferrari ile turlamak nasıl olurdu? Hayalini kurduğunuz o muhteşem araba ile İtalyan şehirlerini gezebilir, İtalya’nın hakkını hız, tutku ve lüks ile verebilirsiniz. Muhteşem bir araç ile İtalya’nın en iyi kentlerini birlikte keşfetmenin ve hayalinizi birlikte gerçekleştirmenin yaşattığı o müthiş duygu hafızalarınızdan hiç silinmeyecek. Haydi, şimdi arabanızın üstünü açın, kollarınızı havaya kaldırın, rüzgar yüzünüze çarparken onu sevdiğinizi tüm İtalya’ya ilan edin!

İtalya'nın en güzel köşelerini muhteşem bir araba ile turlamak istemez miydiniz?

İtalya’nın en güzel köşelerini muhteşem bir araba ile turlamak istemez miydiniz?

Yorumlar