Akdeniz’in maviliklerine doğru uzanan dev bir cruise gemisini anımsatan yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Titanic Deluxe Lara, modern, lüks ve şık mimarisiyle bir gemide yolculuğa çıkmış hissi uyandırıyor.

Nadide kum zambağına ev sahipliği yapan kumsalı, her yaştan misafire eğlenceli bir tatil imkanı sunan atmosferi, enfes lezzetleri ile öne çıkan restoranları ve çok daha fazlasıyla dikkat çeken tesiste ufak bir gezintiye çıkmak ister misin?

Konfor, lezzet ve eğlence alternatiflerini bir araya getiren Titanic Deluxe Lara; tematik mimarisi, şık dekorasyonu, keyifli odaları ve samimi atmosferi ile muhteşem tatillere imza atıyor.

Lüks detaylarla dekore edilmiş odalarından başlayıp, damak çatlatan lezzetlerin tadına bakabileceğin restoranına doğru ilerleyelim. Ardından Antalya’nın meşhur plajlarından Lara’da 1 kilometrelik plajını, açık ve kapalı yüzme havuzlarını, minik misafirler için eğlenceli aktiviteler sunan mini kulübünü ve çok daha fazlasını birlikte gezelim.

Misafirlerine harika zaman geçirmeleri için tüm alanlarında farklı imkanlar tanıyan Titanic Deluxe Lara’da, benzersiz bir tatil yapmadan önce bu videoyu mutlaka izlemelisin.

Not: Videoda bahsi geçen hizmetler, videonun yayınlandığı gün için geçerlidir. Konsept değişikliklerine bağlı olarak hizmetlerin kapsamı, saatleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiye; 444 0 387 no’lu çağrı merkezimizden, Etstur acentelerinden veya etstur.com’dan ulaşabilirsin.

Yorumlar