Misafirlerini Belek’in eşsiz doğal güzellikleri ile çevrili atmosferinde ağırlayan Titanic Deluxe Golf Belek; özenle tasarlanmış mimarisi, birbirinden şık odaları ve zengin olanakları ile hizmet veriyor. Dünya mutfaklarının nefis lezzetlerini Akdeniz kıyılarına taşıyan tesiste, her anından keyif alacağın bir tatil deneyimi yaşayacaksın.

Mis kokulu çam ormanları arasında konumlanan tesisin, 1 km uzunluğundaki özel plajı, minikler ve yetişkinler için farklı büyüklüklerdeki açık havuzları ve su kaydırakları ile güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Beşgöz Nehri’nin kıyısında göz alıcı manzarasıyla hizmet veren tesis, seni deniz, dağ, nehir ve golf sahası manzaralarına açılan konforlu odalarında ağırlıyor. Kendine ait özel havuzlu villalarıyla da ayrıcalıklı bir tatil atmosferi yaratıyor.

Bedenini tazeleyebileceğin SPA merkezi, tatiline eğlence katabileceğin aktivite seçenekleri, dünya mutfaklarından nefis tatlar sunan restoranlar, minikler için özel tasarlanan mini kulüp ve çok daha fazlası Titanic Deluxe Golf Belek’te seni bekliyor.

Not: Videoda bahsi geçen hizmetler, videonun yayınlandığı gün için geçerlidir. Konsept değişikliklerine bağlı olarak hizmetlerin kapsamı, saatleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiye; 444 0 387 no’lu çağrı merkezimizden, Etstur acentelerinden veya etstur.com’dan ulaşabilirsin.

Yorumlar