Antalya’nın göz alıcı kumsalları, Akdeniz’in berrak mavileri ve yazın en eğlenceli hali, seni ve sevdiklerini IC Hotels Santai Family Resort’ta bekliyor. Dev açık havuz, yetişkinler için su kaydırakları, mini aqupark ve çok daha fazlası ile seni muhteşem bir yaz tatiline çağıran IC Hotels Santai Family Resort’ta kısa bir gezintiye ne dersin?

Denize sıfır konumdaki otelin mavi bayraklı sahilinden başlayıp, aquparklara ve havuzlara doğru ilerleyelim. Ardından tatilin her anını lezzet şölenine çevirecek restoran ve barlara bir göz atalım.

Tatilde kendini şımartmak isteyenler için SPA merkezine ve spordan uzak kalmak istemeyenler için fitness merkezine de bir uğrayalım. Her yaştan misafirin mutlu bir tatil geçirmesine odaklanan IC Hotels Santai Family Resort’u daha yakından tanımak için videoyu mutlaka izlemelisin.

Sevdiklerinle beraber keyifle vakit geçireceğin ortak alanlar, birbirinden konforlu odalar ve otelin sunduğu sayısız ayrıcalık hakkında merak ettiğin tüm detayları videoda bulabilirsin.

Not: Videoda bahsi geçen hizmetler, videonun yayınlandığı gün için geçerlidir. Konsept değişikliklerine bağlı olarak hizmetlerin kapsamı, saatleri ve fiyatları değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiye; 444 0 387 no’lu çağrı merkezimizden, Etstur acentelerinden veya etstur.com’dan ulaşabilirsin.

Yorumlar