Bursa’nın en gözde kış rotalarından olan Uludağ, ülkemizin en popüler kayak bölgesi olarak çok ilgi görüyor. Beyaza bürünmüş kayak pistleri, aktivite imkanları ve kaliteli hizmet sunan otelleri ile Uludağ, kış aylarının popüler bölgeleri arasında yer alıyor.

Kayak tatilinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Uludağ, her bütçeye uygun otelleri, gün boyu süren aktiviteleri ve en iyi kayak pistleri ile misafirlerine sezonun en keyifli kış tatilini yaşatıyor.

Kış tatillerinin yoğun geçtiği Uludağ, dağ otelleri ve lüks tesisleri ile huzur dolu tatillerin en sevilen duraklarından biri oluyor. Uludağ’a gelen misafirlerin çoğu merkez otelleri seçerken, bazıları da Bursa’daki otellerde konaklayabiliyor.

Uludağ’da Herkese Uygun Bir Konaklama Alternatifi Mutlaka Var!

Uludağ otellerinin büyük bir çoğunluğu 1. Bölge’de bulunuyor. 2. Bölge ise yeni bir yerleşim yeri olduğu için burada bulunan Uludağ otelleri, mimarileriyle oldukça ilgi görüyor. Uludağ otellerinin çoğu yarım pansiyon olarak hizmet verse de, içlerinde tam pansiyon ve tam pansiyon plus konseptinde hizmet veren oteller de mevcut. Üstelik Uludağ otellerinin çoğundan kayak ekipmanı da kiralayabiliyorsun.

Uludağ’ı sadece kış aylarında ziyaret edeceksin diye bir durum yok tabii… Yaz aylarında yürüyüş yapmak veya kamp kurmak için de Uludağ’ı tercih edebilirsin. Burası yılın her ayı farklı güzelliklere ev sahipliği yapıyor.

Sana en uygun tatil önerileri için ETS’ye danışabilirsin. Şimdi kayak zamanı!

Yorumlar