elexus-genel

Kıbrıs’ta yeni bir hikayenin başladığını duydum ve açılış yapmak için ilk adımı attım. Eğlencenin, huzurun, mutluluğun ve hikayenin başladığı yer Elexus’un kapılarını araladım. Yemeğinden hizmetine, personelinden imkanlarına kadar her şey sorunsuzdu. Daha önce birçok defa gittiğim, güzel anılarla döndüğüm bir otel hissi yaşadım. Özellikle aralık ayında yaz havasını yaşamak çok keyifliydi, sürekli sıcak ve güneşli.

Elexus, Kıbrıs’ın doğal güzelliğini seçkin ve lüks bir konaklama hizmeti ile buluşturmak üzere tasarlanmış. Misafirlerine özgürce eğlence vadediyor.

Açık büfede alışılmadık lezzetler...

Açık büfede alışılmadık lezzetler…

Lezzetin Başladığı Yer

Otel, Tam Pansiyon Plus hizmet veriyor ama bildiğimizin dışında geliştirilmiş bir sistem ile karşılanıyorsunuz. Zengin açık büfe yemeklerin yanı sıra ana restoran içerisinde 8 adet şov mutfağı, dünya mutfağı günleri, sağlıklı yaşam büfeleri ile birbirinden lezzetli beş çayı ikramları bulunuyor. Beş çayında verilen ikramlar Avrupa pastanelerini aratmıyor, hem göze ve hem damağa hitap ediyor.Otelde ana restoran haricinde 5 tane a la carte restoran bulunuyor.  Hepsi otantik ve kendine özgü mimarisiyle keyifli yemeklerinize uygun ortamı sağlıyor. Ayrıca bu restoranlarda yemek için otel müşterisi olmak zorunda değilsiniz, restoranlara dışarıdan da misafir kabul ediliyor.

karides

Muhteşem deniz ürünleri de açık büfede yerini almış.

Kids Club’da Eğlence Zamanı

Çocuklarınızla unutulmaz bir tatil yaşamak için ihtiyaç duyacağınız her şey Elexus’ta mevcut. Otel, çocuklu ailelere hitap eden eğlenceli özgür bir ortam sunuyor. Çocuklara yönelik eğitici ve eğlenceli aktiviteler, oyun odaları, uyuma odaları, dans, tiyatro, sahne oyunları bulunuyor. Ayrıca ücretli bakıcı (baby-sitting) hizmetinden yararlanmak isterseniz yardımcı oluyorlar. Çocuğunuz ile beraber rahatlıkla tatil yapabileceğiniz ve kendinize de vakit ayırabileceğiniz bir yer.

kids-play

Çocuklar mini club’da uzman bakıcılarla harika vakit geçirecekler…

Otel Tam Pansiyon Plus hizmet veriyor fakat bu sınır sadece yetişkinler için. Ebeveynlerin rahatı için çocuklarına mini club konseptinde tüm gün sunulacak yiyecek ve içecekleri ücretsiz veriliyor. Ana öğünleri, pastane ürünleri, dondurmaları hepsi ücretsiz ikramları oluyor. Bu sayede çocuğunuz için yemek saatlerini takip etmeniz gerekmeyecek.

Huzurun Başladığı Yer

Elexus, gittiğim oteller içinde en büyük SPA alanına sahip otel diyebilirim.  Bu keyif veren, ferah ve geniş SPA alanı, rahatlıkla tüm imkanlardan faydalanmanızı sağlıyor.

spa-detoks

Zoya Spa & Wellness

SPA bakımları, yüz ve vücut bakımları,  zengin montmorillonit mineralli bentonite kili kürleri ve Infraslair sauna gibi kapsamlı bir hizmet veriliyor. Özellikle kış aylarında SPA alanı tüm beklentilerinizi karşılayacak kalitede. Kışın yapacağınız küçük bir kaçamak ile hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirebilirsiniz.

spa-merkezi

Osmanlı motiflariyle dekore edilen muhteşem Türk hamamı…

Unutmadan yeni yılda Elexus’ta  29 Aralık’ta Altay30 Aralık’ta Hakan Altun ve 31 Aralık yılbaşı akşamı ise Süperstar Ajda Pekkan sahne alıyor. Bu muhteşem programda mutlaka yerinizi alın, eğlenceyi kaçırmayın.

elexus-letsgo-yonlendirme-825x220

İrem Baysal

Yorumlar