Etstur’un Erken Rezervasyon dönemi boyunca sürecek yeni yarışması Tatil Yağmuru, Burcu Esmersoy eşliğinde kapılarını tüm tatil severlere açtı! Yarışmaya katılanlar birbirinden özel tatil ödülleri kazanma şansı yakalayacak ve 2015 kazanan için tam bir tatil yılı olacak. Şimdi sıra bu ödülleri nasıl kazanacağını 3 adımda anlatmaya geldi. Hazırsan, başlıyoruz!

lets-go-01-825x600

Her Şey Yarışma Sitesini Keşfetmenle Başlayacak!
Sana yukarıda saydığımız harika tatil ödüllerini kazandıracak adres: kesketatilolsa.etstur.com! Siteye girdin mi? Harika, işte ilk adımı başarıyla tamamladın. Şimdi dilersen siteye şöyle bir göz atabilir, ödülleri, ikna etmen gereken jüriyi, rakibin olacak fotoğrafları daha yakından inceleyebilirsin.

lets-go-02-825x600

İkinci Adım En Önemlisi: Başvuru Formunu Doldurmayı Unutma!
Basit gibi görünen bu adım gerçekten çok önemli, bizden söylemesi. 2015’e özel tatil ödüllerinden birini kazanmanın kapılarını sana açacak olan esas adım bu… Hem zaten bir başvuru formunu doldurmak ne kadar zamanını alabilir ki!

lets-go-03-825x600

Son Adım En Eğlencelisi: Paylaşabildiğin Kadar Fotoğraf Paylaş!
Eğer sen de Burcu Esmersoy gibi “Tatil benden sorulur!” diyorsan, en güzel tatil fotoğraflarını Instagram’da paylaşmaya başla. Fotoğraflarına #etstur ve #kesketatilolsa etiketlerini eklemeyi sakın unutma!

İşte O Muhteşem Ödüller!
Etstur’dan Tatil Yağmuru, her ay farklı ödüllerle karşına çıkacak. İstersen aralık ayının çok özel ve de çok güzel ödüllerini şöyle bir sıralayalım:

  • Birincilik ödülü: Erken Rezervasyon kampanyasına dahil olan 5 yıldızlı yurt içi otelde konaklama, özel jet ve helikopter ile ulaşım. Ayrıca business class uçak biletleri dahil olmak üzere 5 yıldızlı Serenade of the Seas gemisiyle Norveç Fiyortları seyahati ve Kıbrıs tatili.
  • İkincilik ödülü: Yurt içinde 5 yıldızlı otelde 7 gece çift kişilik konaklama ve business class uçak biletleri.
  • Üçüncülük Ödülü: Yunan Adaları‘nda çift kişiye 4 gecelik cruise tatili ve İzmir-İstanbul gidiş-dönüş uçak biletleri.

Ödüller seni yeterince cezbettiyse ve tüm bu adımları gerçekleştirdiysen, 2015’te dilediğin tatile, hem hiçbir ücret ödemeden hem de özel jetle çıkma şansını yakalamaya çok yaklaştın demektir. Bol şans!

Yorumlar