“Özgürlükler Adası” diye de adlandırılan İbiza, İspanya’nın en ünlü tatil adası. Tek cümlelik özeti bu fakat, noktası bir türlü gelmeyen uzun bir cümle bile İbiza’yı anlatmaya yetmeyecektir. Çünkü İbiza, bünyesinde fazlaca özellik barındırır. İşte yıllar boyunca, tüm dünyaya tatil seçeneği olması da tam da bu sebeptendir. İbiza’nın sizi kendinize çok değerli hissettirecek şık, romantik ve modern otellerine rezervasyon yapmadan önce, bu harika adayı bir de bizden dinleyin. İbiza kararıyla nokta atışı yaptığınızı bir kez daha göreceksiniz.

Zamanın Ötesinde Bir Huzur

İbiza’nın Özgürlükler Adası diye adlandırılmasının sebebi; kuralların olmaması değil, önceden bu adanın hippilerin uğrak yeri olmasıymış. Bu hippi kültürü zamanla kendini lüks bir tatil anlayışına bırakmış. İbiza’da en katı kural doğaya zarar vermemek. Yemyeşil ağaçları, berrak denizi ve ışıl ışıl kumları ile bu adada doğa ve insan hiç çatışmamış. Doğanın güzelliği ile insan zekâsı bir olmuş ve ortaya mükemmel bir tatil adası çıkmış. Bu tatil adası insana o kadar huzur veriyor ki, nereye göz atsanız lüks bir spa merkezi görebiliyorsunuz. Uzak Doğu masajlarından yoga stüdyolarına, fitness programlarından ayurvedik ve thai tedavilerine kadar, birçok hizmeti aynı anda sunan özel merkezler ve oteller mevcut. Konfor ve şıklığı baz alan İbiza spa otelleri, dünya mutfağının zengin sunumlarıyla oluşan menülere sahip restoranları ve devasa havuzlarıyla da size zaman ötesinde yaşıyormuş hissi veriyorlar. Eğer bir tatilden aradığınız; muhteşem bir konaklama, lezzetli yemekler, huzur ve sağlık ise İbiza otelleri ilk tercihiniz olmalı.

Konforlu ve şık spa otellerinde tatilin keyfini çıkarın.

Konforlu ve şık spa otellerinde tatilin keyfini çıkarın.

Dünyanın En Konforlu Plajlarında Bronzlaşmak

İbiza’nın sahip olduğu en belirgin özelliklerden biri, standartların çok üstünde olan konforlu plajları. Büyük partilere ev sahipliği yapan bu plajlarda yer alan her şey, hayal ettiğinizden çok daha fazlası olacaktır. Çift kişilik yatakları andıran şezlongları, tertemiz kumları, DJ destekli müzik hizmetleri, zengin mutfakları ve lezzetli kokteylleri ile bu plajlar, deniz-kum-güneş üçlüsünden çok daha fazlasını hak ettiğinizi vurguluyor. Birçok plajın; havuz, spa, spor aktiviteleri gibi imkanları da bulunuyor. İbiza’nın en iyi plajlarını sıralarken; Ushuaia, Nikki Beach, El Chiringuito, Blue Marlin, Babylon Beach listemizin hep en başlarında bulunacaklardır.

Bembeyaz kumların üstündeki bu yataklar huzurun diğer adı olabilir.

Bembeyaz kumların üstündeki bu yataklarda tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Gece Hayatına Kalite Katacak Seçenekler

Huzuru iliklerinizde hissedebildiyseniz, artık İbiza’nın gece hayatına doğru keşfe çıkalım. İbiza’da havanın kararması günün bittiğine değil, başladığına işarettir. Çünkü burada gece hayatının kurallarını yazacak derecede iyi mekânlar bulunur. Dünyaca ünlü bu eğlence merkezleri, gün doğana kadar misafirlerinin enerjisini profesyonelce yükseltir. Dünyaca ünlü DJ’lerin dans gecelerini hareketlendirdiği, VIP bölümleri, ışıltılı sahneleri, ışık şovları, gizli koridorları ile bu eğlence mekânlarını başka coğrafyada bulamayacağınızı anlayacaksınız. İbiza’nın en lüks gece kulüplerinden olan; Pacha, Space, DC10 size ne anlatmak istediğimizi başarıyla göstereceklerdir.

İbiza'nın gece hayatı günün bittiğine değil başladığına işaret.

İbiza’nın gece hayatı günün bittiğine değil başladığına işaret.

Yorumlar