Kurban Bayramı Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

Kurban Bayramı Otelleri

Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Kurban Bayramı Otelleri

Hayata anlam katan sevginin ve birliğin ve beraberliğin kutlandığı bayramlar sevdiklerimizle güzel… Ailenizle ya da dostlarınızla en mutlu anları paylaşacağınız, sevinç ve coşku bir bayram geçirebileceğiniz adresler ise ETS Kurban Bayramı Otelleri'nde… Ülkenin dört bir yanında yaşanan bayram sevincine ortak olmak için artık Türkiye'nin bütün şehirlerinde bir anahtarınız var. ETS'nin Tatil Köyü & Resort Otelleri'nde Kurban Bayramı'na özel kampanyalarını mutlaka inceleyin!

Kurban Bayramı 2018 Ne Zaman?

Her yıl yarım günlük arife günü ve bayram boyunca 4 günü kapsayan bir resmi tatil olan Kurban Bayramı, bu yıl ağustos ayına denk geliyor. Kurban Bayramı 2018'de 21 Ağustos Salı günü başlıyor ve 24 Ağustos Cuma sona eriyor. Arife günü ise 20 Ağustos Pazartesi'ye denk geldiği için ve resmi olarak yarım günlük çalışma günü olduğundan, bu yarım gün için izin alabilenleri 9 günlük uzun bir tatil bekliyor. Yani arife gününü de değerlendirebilenler 17 Ağustos Cuma akşamı izne çıkıp, 27 Ağustos Pazartesi işbaşı yapacaklar.


>Siz de sevdiklerinizle cıvıl cıvıl bir bayram geçirmek için ETS'nin Kurban Bayramı Otelleri'ndeki indirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatlarını değerlendirin, ailenize unutulmaz anılarla dolu bir tatil armağan edin. 

Kurban Bayramı'nda Nereye Gidilir?

Ege ve Akdeniz kıyılarında, Türkiye'nin en seçkin tesislerinde, en cazip fırsatlarla konaklamak ve aile boyu eğlencenin keyfine varmak için ETS'de herkese uygun bir seçenek mevcut.

Çocuklar için indirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatları sunan oteller için ETS'nin Tatil Köyü & Resort Otelleri'nde Kurban Bayramı kampanyalarına mutlaka göz atın. Sevdiğiniz sanatçıların sahne alacağı muhteşem galalar için Kıbrıs Otelleri'nde şimdiden rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Türkiye'nin dört bir yanındaki sevdiklerinizi görmek ve en konforlu şekilde konaklamak için Etstur'un İstanbul, Ankara, İzmir, Aksaray, Nevşehir, Rize Otelleri size kapılarını ardına kadar açıyor… Bayram keyfini Türkiye'nin dört bir köşesinde yeni şehirler görmenin büyüsüyle birleştirmek için yerinizi hemen ayırtın.

Kurban Bayramı Tatil Planı Nasıl Yapılır?

Yazın en sıcak ve en hareketli günlerinde upuzun bir tatili evde geçirmek istemiyorsanız, ETS'nin erken rezervasyon indirimlerini sakın kaçırmayın. Hayallerinizin tatilini gerçeğe dönüştürecek oteli seçtikten sonra dilerseniz geri kalan bütün detayları sizin için ETS halletsin. Avantajlı konaklama ve konforlu bir seyahat için uçak ve otel rezervasyonunuzu aynı anda yapabilirsiniz. Havalimanından otele transferinizi de ETS'den satın alabilir, tatil için sadece valizinizi hazırlayarak yola koyulabilirsiniz. 

Bayramı Antalya, Bodrum ya da Marmaris gibi beldelerinde geçirmeyi planlıyorsanız, ETS'nin lüks ve konforlu otobüsleriyle ulaşım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aile boyu eğlenceli ve mutluluk dolu bir bayram tatilinin yolu ETS'den geçiyor. Tek yapmanız gereken gideceğiniz yere karar vermek…