Haritada Göster Listede Göster
Kampanyalar
Sonuçları Filtrele (1 / 182)
Filtreyi Sıfırla
Filtreyi Sıfırla
Misafir Puanı
Konaklama Tipi
Fiyat Aralığı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Spa Otelleri

 için toplam 182 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Spa Otelleri

  • Son yıllarda birçok tesis ve otelin bünyesinde yer almaya başlayan ve yaz-kış hizmet veren SPA merkezleri misafirlerini tatillerinde hem dinlendiriyor, hem de stresten arındırıyor.

    SPA konseptine sahip bu oteller sundukları hizmet ve deneyimli ekipleriyle konuklarını ağırlıyor.

SPA Keyfiyle Enerji Depolayın

  • Masajdan çeşitli terapilere kadar birçok farklı hizmetin bulunduğu SPA merkezleri misafirlerini günlük hayatın stresinden uzaklaştırırken rahatlatıyor. Günlük ya da paket olarak uygulanan programlar eşliğinde tatilin keyfi SPA otellerinde çıkıyor.

Rahatlatıcı Bir Tasarım

  • Genellikle Uzak Doğu kültürünün izlerini taşıyan bir mimariye sahip SPA merkezleri, tasarım detaylarından, kullanılan ürünlere kadar her ayrıntıyı bu konseptle yansıtıyor. Misafirler SPA'nın içine girdiklerinde huzur dolu bir dünyaya adım atmış oluyor.

SPA Türleri

  • SPA hizmeti sunan oteller sundukları hizmetin kapsamına göre farklı şekillerde sınıflandırılıyor. "Resort&Hotel SPA" olarak adlandırılan otellerde, SPA hizmetleri konaklama ve seyahatin yanında ek hizmet olarak sunuluyor. Ağırlıklı olarak SPA hizmetinin sunulduğu bölgelerde programlarına fitness, SPA mutfağı ve eğitimi gibi hizmetleri de ekleyen tesisler "Destinasyon SPA"sı olarak adlandırılıyor. Misafirleri sunduğu tüm hizmetlerle SPA kültürüyle ağırlayan oteller de "Connoisseur SPA"sı olarak adlandırılıyor.

Kişisel Bakım (Güzellik)

  • Otellerin bünyesinde bulunan SPA merkezlerinin bir diğer özelliği de kişisel bakım hizmetleri. Cilt ve yüz bakımı, çamur, bitki ya da bal banyoları, manikür&pedikür uygulamaları bunlardan sadece birkaçı…

Deneyimli Ekip

  • Uygulanan hizmetlerden özellikle masaj uygulamaları Uzak Doğu'dan gelen masör ve masözler tarafından yapılıyor. Ayrıca vücudun değişik yerlerine uygulanan bakımlar da deneyimli cilt bakım uzmanları ve terapistlerce gerçekleştiriliyor.

Jeotermal Sular

  • Kapsamlı SPA merkezine sahip olan otellerin bazıları ise bulunduğu bölge itibarıyla termal kaynaklar üzerinde yer alıyor. Bu oteller, jeotermal suyun sahip olduğu iyileştirici özellikleri SPA'larında misafirlerine alternatif tedaviler sunmak için kullanıyor.

Karşılaştır
Haritada Gör
Filtrele