Ulaşım

Otobüsle Ulaşım

Otobüslerde yol boyunca rehberlik ve yeme-içme hizmetleri sunuluyor.

Deneyimli kaptanlar tarafından kullanılan lüks ve konforlu otobüslerin iç donanımı da misafirlerin rahatı düşünülerek tasarlanıyor.
Yaz ve kış dönemlerinde farklılık gösteren otobüs ulaşımları yaz periyodunda İstanbul kalkışlı olarak Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Sarıgerme, Gümüldür ve Didim'e gerçekleştiriliyor. Kış periyodunda ise İstanbul kalkışlı olarak Bursa, Uludağ, Abant, Kartalkaya ve Afyon'a gerçekleştiriliyor. Her biri son model olan Etstur otobüsleri ile ulaşım talep eden misafirler, konaklayacakları tesisin kapısına kadar otobüsle bırakılıyor.

2019 Yaz Ulaşımları

İSTANBUL - ANTALYA (Kemer - Lara - Kundu - Boğazkent - Belek - Side - Alanya)
03 Mayıs itibari ile her Cuma
05 Mayıs itibari ile her Pazar
07 Mayıs itibari ile her Salı
08 Mayıs itibari ile her Çarşamba
Salı - Çarşamba Gidiş 140 TL'den itibaren
Cuma - Pazar Gidiş 150 TL'den itibaren
Pazartesi Dönüş 150 TL'den itibaren
Çarşamba - Perşembe Dönüş 140 TL'den itibaren
Cumartesi Dönüş 150 TL'den itibaren

İSTANBUL - BODRUM / MARMARİS / FETHİYE / DİDİM / KUŞADASI / SARIGERME / GÜMÜLDÜR / ÖZDERE

31 Mayıs itibari ile her Cuma
02 Haziran itibari ile her Pazar
04 Haziran itibari ile her Salı
05 Mayıs itibari ile her Çarşamba
Salı - Çarşamba Gidiş 140 TL'den itibaren (Çarşamba Sadece Bodrum)
Cuma - Pazar Gidiş 150 TL'den itibaren
Pazartesi Dönüş 150 TL'den itibaren
Çarşamba - Perşembe Dönüş 140 TL'den itibaren(Perşembe Sadece Bodrum)
Cumartesi Dönüş 150 TL'den itibaren

NOT:SARIGERME - GÜMÜLDÜR - ÖZDERE HAFTADA TEK GÜN CUMA GİDİŞ - CUMARTESİ DÖNÜŞ OLARAK YAPILMAKTADIR. AYVALIK VE ÇEŞME BÖLGELERİNE OTOBÜS ULAŞIMI YOKTUR.

Ulaşım

Neoplanlar ile Yola Devam

Yepyeni filomuzun yeni yıldızları Neoplan otobüsler. Her biri en son teknolojik olanaklar ile donatılmış otobüslerde keyifle başlayan seyahatinizin en konforlu şekilde gerçekleşmesi için her şey en ince detayına kadar düşünüldü.

Etstur Neoplanlar ile fark yaratıyor. Kuruluşunun ilk yıllarında Neoplan otobüs filosu ile hizmet vererek fark yaratan Etstur misafirlerinden aldığı geri dönüşler üzerine yenilenen filosunda tercihini tekrar 20 adet Neoplan otobüsten yana kullandı.

Teknolojik altyapı

Otobüslerde yarı deri, özel üretim koltuklar, bilgisayar kontrollü klima ve iklim programlayıcısı, 15 inch çift LCD kapalı devre televizyon ve ses sistemi, panoramik renkli camlar, mini mutfak ve soğutucu ünitesi, WC, güvenliğiniz için ABS ve ASR fonksiyonlarını içeren EBS (Elektronik Fren Sistemi) ile ESP (Elektronik Dengeleme Sistemi) gibi özellikler bulunuyor.

*Filomuzda yoğun dönemlerde Mercedes Travego ve Tourismo marka otobüsler de kullanılmaktadır.

Kusursuz Hizmet Anlayışı

Her biri 15 yılın üzerinde direksiyon deneyimi olan profesyonel kaptan şoförlerimiz, istediğiniz her an yanı başınızda olacak deneyimli host-hosteslerimiz, sıcak-soğuk içecekler ve hafif mönülerden oluşan zengin ikramlarımız ile tatiliniz kusursuz başlıyor ve sona eriyor

20. yılda 20 Neoplan Otobüs

Kaliteli ve üstün ulaşım koşulları ile hizmet veren 20 yeni otobüs ile misafirler uzun ya da kısa tüm mesafeleri aynı konfor içerisinde tamamlıyor. Neoplan otobüsler aynı zamanda 2007 yılı "İyilerin En İyisi Tasarım Ödülü'ne sahip.