Ulaşım

Otobüsle Ulaşım

Otobüslerde yol boyunca rehberlik ve yeme-içme hizmetleri sunuluyor.

Her biri son model olan ve deneyimli kaptanlar tarafından kullanılan Etstur otobüsleri ile ulaşım talep eden misafirler, konaklayacakları tesisin kapısına kadar bırakılıyor. İç donanımı misafirlerin rahat edeceği şekilde tasarlanan bu otobüsler, lüks ve konforlu bir seyahat deneyimi vadediyor. Ayrıca Etstur otobüslerinde yol boyunca rehberlik ve yeme - içme hizmeti sunuluyor.

Otobüs ulaşımlarımız yaz ve kış dönemlerinde farklılık gösteriyor. Yaz döneminde İstanbul’dan hareket eden Etstur otobüsleri ile Antalya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Sarıgerme, Gümüldür ve Didim'e gidilebiliyor. Kış döneminde ise yine İstanbul’dan hareket eden otobüsler; Bursa, Uludağ, Abant, Kartalkaya’ya gidiyor.

2019 / 2020 Kış Ulaşımları

İSTANBUL - ULUDAĞ - ABANT - KARTALKAYA
26 Aralık itibari ile her Perşembe
27 Aralık itibari ile her Cuma
29 Aralık itibari ile her Pazar
Perşembe Gidiş – Dönüş 200 TL'den itibaren
Cuma Gidiş - Dönüş 200 TL'den itibaren
Pazar Gidiş - Dönüş 200 TL'den itibaren

NOT : Merter ve Şişli kalkış noktaları aktarma noktaları olup, ana kalkış yeri Anadolu yakasıdır. Afyon bölgesine otobüs ulaşımı yoktur!

2020 Yaz Ulaşımları

İSTANBUL - ANTALYA – BODRUM – FETHİYE – DİDİM – KUŞADASI – SARIGERME – GÜMÜLDÜR – ÖZDERE
22 Mayıs itibari ile her Cuma
24 Mayıs itibari ile her Pazar
26 Mayıs itibari ile her Salı
27 Mayıs itibari ile her Çarşamba
Salı - Çarşamba Gidiş 140 TL'den itibaren
Cuma - Pazar Gidiş 150 TL'den itibaren
Pazartesi Dönüş 150 TL'den itibaren
Çarşamba - Perşembe Dönüş 140 TL'den itibaren
Cumartesi Dönüş 150 TL'den itibaren

NOT : Ayvalık ve Çeşme bölgelerine otobüs ulaşımı yoktur. Sarıgerme, Gümüldür, Özdere haftada tek gün, Cuma gidiş, Cumartesi dönüş olarak hizmet verir.

Ulaşım

Konforlu Yolculuk

Etstur, her biri teknolojik olanaklar ile donatılmış olan otobüsler ile güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi vadediyor. Gideceği yere Etstur otobüsleri ile ulaşmayı tercih eden tüm misafirlerin keyifle başlayan seyahatlerini en güzel şekilde tamamlayabilmesi için her şey en ince detayına kadar düşünüldü. Kaliteli ve üstün ulaşım koşulları ile hizmet veren otobüslerimiz sayesinde misafirlerimiz uzun ya da kısa tüm mesafeleri aynı konfor ile tamamlıyor.

Teknolojik altyapı

Otobüslerde yarı deri, özel üretim koltuklar, bilgisayar kontrollü klima ve iklim programlayıcısı, 15 inch boyutunda çift LCD kapalı devre televizyon ve ses sistemi, panoramik renkli camlar, mini mutfak ve soğutucu ünitesi, WC, güvenliğiniz için ABS ve ASR fonksiyonlarını içeren EBS (Elektronik Fren Sistemi) ile ESP (Elektronik Dengeleme Sistemi) gibi özellikler bulunuyor.

NOT : Yoğun sezonlarda ve bayram dönemlerinde kullanılacak otobüsün markası ve modeli değişebiliyor ancak konforunuz daima ön planda tutuluyor.

Kusursuz Hizmet Anlayışı

Her biri 15 yılın üzerinde direksiyon deneyimine sahip olan profesyonel kaptan şoförlerimiz, istediğiniz her an yanı başınızda olacak deneyimli host ve hosteslerimiz, sıcak - soğuk içecekler ve hafif mönülerden oluşan zengin ikramlarımız ile tatiliniz kusursuz başlıyor ve sona eriyor.