Etstur Logo
Hesabım

İptal ve İade Paketi

Etstur, Yaz Fırsatları kapsamında sunduğu İptal ve İade Paketi uygulaması ile misafirlerine, seçili otellerde her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyor. Bu uygulama ile rezervasyon başlangıcından 72 saat öncesine kadar rezervasyon iptal etmek mümkün.

İptal ve İade Paketi Koşulları

● Otel rezervasyon bedeli 1000 TL’ye kadar olan işlemler için paket bedeli 10 TL’dir. Otel rezervasyon tutarının 1000 TL üzerinde olması durumunda ise toplam tutarın %1’i kadar paket bedeli ödenir.

● Rezervasyon iptalinde, konaklama ücretinin tamamı iade edilirken paket ücreti iade edilmez.

● İptal ve İade Paketi yalnızca otel konaklamasını kapsar. Otel rezervasyonuyla beraber alınan uçak biletleri ise İptal ve İade Paketi kapsamında değildir.

● İptal ve İade Paketi kapsamında; otel rezervasyonu ile birlikte havalimanı transfer hizmeti de satın alan misafirler, araç hareket saatine 24 saat kalaya kadar ücret kesintisi olmadan transfer hizmetini iptal edebilirler.

● Otel rezervasyonu ile birlikte otobüs ulaşımı da satın alınan rezervasyonlarda ise; gidiş otobüsleri için son 2 güne kadar, dönüş otobüsleri içinse tesise giriş gününe kadar yapılan iptal işlemlerinde ulaşım iadeleri kesintisiz yapılır.

● Rezervasyona İptal ve İade Paketi eklenebilmesi için konaklama tarihine 7 günden fazla süre olması gerekir. Bu uygulama 1 Nisan - 30 Kasım tarihleri arasındaki minimum 3 gece üzeri konaklamalarda geçerlidir.

● Rezervasyon iptali paketi ile ilgili teminatlar Etstur ile Mapfre Sigorta arasında düzenlenen abonman sigorta poliçesi kapsamında sağlanmaktadır.

İptal ve İade Paketi ile Rezervasyon Yapabileceğiniz Oteller