Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2025-10-1312

Türkevi Otel Sarımsaklı

Ayvalık, Sarımsaklı, Balıkesir

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Türkevi Otel Sarımsaklı — 2
Türkevi Otel Sarımsaklı — 3

Galeri (113)

Türkevi Otel Sarımsaklı

9.8 Mükemmel

Türkevi Otel Sarımsaklı — 2
Türkevi Otel Sarımsaklı — 3
Türkevi Otel Sarımsaklı — 4
Türkevi Otel Sarımsaklı — 5
Türkevi Otel Sarımsaklı — 6
Türkevi Otel Sarımsaklı — 7
Türkevi Otel Sarımsaklı — 8
Türkevi Otel Sarımsaklı — 9
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10
Türkevi Otel Sarımsaklı

9.8 Mükemmel

Türkevi Otel Sarımsaklı — 2
Türkevi Otel Sarımsaklı — 3
Türkevi Otel Sarımsaklı — 4
Türkevi Otel Sarımsaklı — 5
Türkevi Otel Sarımsaklı — 6
Türkevi Otel Sarımsaklı — 7
Türkevi Otel Sarımsaklı — 8
Türkevi Otel Sarımsaklı — 9
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10
Türkevi Otel Sarımsaklı

9.8 Mükemmel

Türkevi Otel Sarımsaklı — 2
Türkevi Otel Sarımsaklı — 3
Türkevi Otel Sarımsaklı — 4
Türkevi Otel Sarımsaklı — 5
Türkevi Otel Sarımsaklı — 6
Türkevi Otel Sarımsaklı — 7
Türkevi Otel Sarımsaklı — 8
Türkevi Otel Sarımsaklı — 9
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10
Türkevi Otel Sarımsaklı — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Türkevi Otel Sarımsaklı

Ayvalık, Sarımsaklı, Balıkesir

Tesis, Ege bölgesinde, temiz havası, su altı zenginlikleri, dalış noktaları, coğrafi yapısı, tarihi dokusu ile doğal müze görünümünde olan ender bölgemiz, Ayvalık’ın nadide kumu ile ünlü Sarımsaklı plajlarında yer alıyor. Balıkesir-Koca Seyit Havalimanı'na 47 km uzaklıkta olan tesis, Ayvalık'a 8 km , Sarımsaklı Otogarı'na yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Daha Fazla

Aile Oteli

Denize Yürüme Mesafesi

Kum Plaj

Sürdürülebilir Turizm 1. Aşama

9.8

Mükemmel

138 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2025-10-1312

9.8

Mükemmel

138 Otelpuan Yorumu

map-image

Sarımsaklı Plajı

0.5 km

Panaya Kilisesi Harabeleri

7.4 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Family Oda, Bahçe Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 35 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Family Oda, Bahçe Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 30 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Çift Kişilik, Bahçe Manzaralı, Bahçe Katı


  • Çift Kişilik Yatak
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Bahçe Manzaralı,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

9.8

Mükemmel

138 Otelpuan Yorumu

9.8

Mükemmel

138 Otelpuan Yorumu

%100

Tavsiye Etme

%97

Fiyat Performans

9.6

Oda

9.9

Hizmet

9.9

Yemek

Son Yorumlar

10.0 Mükemmel

M**** A******

Çok güzel temiz güler yüzlü bir aile işletmesi. Sahile çok yakın mesafede. Yürüterek 2-3 dk da ulaşıyorsunuz. Çok güzel bir serpme kahvaltıları var çeşit fazla ve doyurucu. 2. Günden sonra kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Bu güzel tecrübe için otel türkevi ne çok teşekkür ederiz. Bundan sonra sarımsaklı da başka bir yer aramaktan kurtulduk. Herkese tavsiye ederim

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

A***** Y*****

Otel ilgilileri misafirlerine karşı oldukça iyi servis sağlıyorlar. Odalar tertipli ve temiz, kahvaltı oldukça zengin. Fiyat / performans olarak oldukça avantajlı. Sarımsaklı plajı kullanalım. Ayvalık ve cunda gezi turları yapılmak istendiğinde oldukça lokasyonu iyi.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

F***** Ç*****

Yıldönümümüz için tercih etmiştik ve çok memnun kaldık. Çalışanlar güleryüzlü ve gerçekten çok iyi insanlar her konuda yardımcı oldular. Otelin kahvaltısı çok çeşitli ve güzeldi. Her şey için tekrar çok teşekkür ederiz.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

Z***** P*****

Tesisin konumu merkezde ve denize cok yakındı, ayrica anlaştıkları bir beach vardi, ucretsiz şemsiye ve şezlong hizmet mevcuttu. Kahvalti cok güzeldi, özellikle pelin hanım o kadar ilgilendi ki, kendisine cok tesekkur ederiz. Odaların iç dizaynı güzeldi, otelin bahçe ve dış kısmı özellikle de atatürk köşesi kısmına bayildik😍. Boyle guzel ve kaliteli hizmetleri icin kendilerine tesekkur ederiz.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

A***** A*****

Oteli temizlik konusunda gerçekten amerikada da kaldım istanbulda beş yıldızlı otellerde de kaldım kaldığım en temiz oteldi bu yönleriyle tavsiye ederim. Oteli g***** yorunları sebebiyle tercih etmiştim. Önceki otelimi tatilsepetinden almıştım bunu etsturdan aldım g**** yorumları konusunda beklentimi yükseltti ve beklentimi de karşıladı.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Sarımsaklı Plajı 0.5 km

Panaya Kilisesi Harabeleri 7.4 km

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 46.9 km

Tarihi Yerler

  • Harabe Kilise 9.0 km

  • Eski Kilise 10.9 km

  • Kilise 11.9 km

Ulaşım

  • Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 46.9 km

  • Çanakkale Havalimanı 179.1 km

  • Küçükköy Belediyesi Sarımsaklı Otogarı 0.8 km

Çevredekiler

  • Çandarlı Kuş Cenneti 56.1 km

  • Aşıklar Şelalesi 28.9 km

  • Thermes Gera Hot Springs 23.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Ortak TV Alanı

Sigara İçilmeyen Odalar

Sigara İçme Alanı

Klima

Günlük Temizlik

Kablosuz İnternet

Bahçe

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuaför

Ücretli

Oda Servisi

Ücretli

Mini Market

Ücretli

Hediyelik Eşya Mağazası

Ücretli

Tesis, Ege bölgesinde, temiz havası, su altı zenginlikleri, dalış noktaları, coğrafi yapısı, tarihi dokusu ile doğal müze görünümünde olan ender bölgemiz, Ayvalık’ın nadide kumu ile ünlü Sarımsaklı plajlarında yer alıyor. Balıkesir-Koca Seyit Havalimanı'na 47 km uzaklıkta olan tesis, Ayvalık'a 8 km , Sarımsaklı Otogarı'na yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Restoran

Ücretli

Oda Kahvaltı konaklamalarda, sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Plaj Şemsiyesi

Denizi Kum

Deniz kademeli derinleşir

Şezlong

Sahil Bar

Ücretli

Tesisin kendisine ait plajı bulunuyor. Plajda şezlong ve şemsiye ücretsiz.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Ücretsiz Otopark Hizmeti :Sarımsaklı sahil bölgesinde belediye çalışması devam ettiğinden dolayı Otopark hizmetini alınan belediye otoparkı geçici olarak durdurulmuştur.



Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkevi Otel Sarımsaklı Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Türkevi Otel Sarımsaklı Küçükköy, Dr. Ekrem Yücel Sk No:3, 10425 Ayvalık/Balıkesir adresinde bulunmaktadır.

Hafta içi Türkevi Otel Sarımsaklı fiyatı en ucuz 6.370 TL’ ile Cuma gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Türkevi Otel Sarımsaklı tesisinde en yüksek indirim oranı %5’tir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Türkevi Otel Sarımsaklı fiyatları gecelik en ucuz 6.370 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Türkevi Otel Sarımsaklı fiyatları gecelik en ucuz 6.370 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Türkevi Otel Sarımsaklı tesisinde en yüksek indirim oranı %5’tir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Türkevi Otel Sarımsaklı için ortalama 9,7 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Türkevi Otel Sarımsaklı için ortalama 9,8 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Türkevi Otel Sarımsaklı için ortalama 9,8 puan vermiştir.

Türkevi Otel Sarımsaklı, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 'na 46.9 km uzaklıktadır.
Türkevi Otel Sarımsaklı, Küçükköy Belediyesi Sarımsaklı Otogarı 'na 0.8 km uzaklıktadır.

Türkevi Otel Sarımsaklı,
- Ortak TV Alanı
- Sigara İçilmeyen Odalar
- Sigara İçme Alanı
- Klima
- Günlük Temizlik
- Kablosuz İnternet
- Bahçe
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Türkevi Otel Sarımsaklı,
- Kuaför
- Oda Servisi
- Mini Market
- Hediyelik Eşya Mağazası gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Türkevi Otel Sarımsaklı, oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Gardırop
- Duman Dedektörü
- Sigara İçilmez
- LCD / Plazma TV
- Buklet Banyo Ürünleri
- Bebek Karyolası
- Havlu
- Çalışma Masası
- Makyaj Aynası
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Berjer
- Mama Sandalyesi
- Temizlik Malzemesi gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Türkevi Otel Sarımsaklı otoparka sahip değildir.

Hayır, Türkevi Otel Sarımsaklı evcil hayvan kabul etmemektedir.

Türkevi Otel Sarımsaklı check in saati 14:00, Türkevi Otel Sarımsaklı check out saati 11:00.

Türkevi Otel Sarımsaklı yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Harabe Kilise
- Eski Kilise
- Kilise
- Rahmi M. Koç Müzesi
- Panaya Kilisesi Harabeleri
- Taksiyarhis Ta Çamya ( Çamlı ) Manastırı
- Ayios Dimitri Ta Selina ( Ayışığı ) Manastırı
- Thermi Arkeoloji Alanı
- Olive-press Museum of Archipelagos Society
- New Archaeological Museum

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Anıtı
- Şeytan Sofrası
- Şeytan Sofrası Seyir Terası
- Atatürk Büstü
- Şehitler Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Heykel
- Mevlana Heykeli
- Hasret Heykeli
- Atatürk Büstü
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.