Turgutreis Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
20 / 20
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Turgutreis Otelleri

Sırala

Ege'nin popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen beldesi Bodrum'da bulunan Turgutreis; muhteşem plajları, cıvıl cıvıl çarşısı, her gün bir yenisi açılan renkli eğlence mekanları ve zengin konaklama seçenekleri ile tatilcilerin son dönemdeki gözde adreslerinin başında geliyor.

En güzel Turgutreis Otelleri'ni Etstur sayfalarında inceleyebilir, cazip fırsatlarla konaklama şansı bulabilirsiniz.

Yarımadanın En Büyük Marinası

Mavi yolculuğa çıkan teknelerin keyifli duraklarından biri olan Turgutreis, Bodrum Yarımadası'nın en büyük marinasına ev sahipliği yapıyor. Muhteşem bir manzaraya sahip olan marina aynı zamanda sınırları içerisinde bulunan mağazaları, kafeleri ve restoranları ile keyifli vakit geçirebileceğiniz bir alan sunuyor.

Ege'nin Muhteşem Plajları

Deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler için ince kumlu, muhteşem plajlara sahip olan Turgutreis'te, masmavi Ege sularına açılan koyları keşfedebilirsiniz. Akçabük'ten önce karşınıza çıkacak olan deniz fenerinin olduğu yerde bulunan Fener Koyu, Kos Adası'nın komşusu olan eski balıkçı köyünde bulunan Akyarlar Plajı, Sakinliği ve doğal güzelliği ile büyüleyen Karaincir Plajı bunlardan sadece birkaçı...

Rüzgar Sörfünün En İdeal Adresi

Yıl boyu rüzgarlı oluşu ile Turgutreis sadece deniz ve güneşin değil sporun da keyfini çıkarmak isteyenler için bir cazibe noktası. Devamlı esse de rahatsızlık vermeyen rüzgarı sayesinde Turgutreis plajlarında bu sporu sezon boyunca yapabilirsiniz. Eğer daha önce hiç denemediyseniz plajlarda bulunan sörf kulüplerinden eğitim ve ekipman desteği konusunda yardım alabilirsiniz.

Bodrum'da Gece Eğlencesinin İkinci Adresi

Ege'de eğlence deyince akla ilk gelen yer Bodrum'dur. Bodrum'da ise gece hayatının en iddialı adresi Barlar Sokağı'dır. Ancak son yıllarda birbiri ardına açılan ünlü eğlence mekanları ile Turgutreis, Bodrum merkezin tahtına aday olmaya başladı.

Faydalı Bilgiler

Turgutreis'e ulaşmak için öncelikle Bodrum'a gelmeniz gerekiyor. Bodrum'a birçok şehirden günlük otobüs ve uçak seferleri mevcut. Bodrum'a 18 km mesafede bulunan Turgutreis'e özel araç ile merkezden yaklaşık 20 dakika sürecek bir yolculuk ile ulaşmanız mümkün. Bodrum merkezden kalkan dolmuşları ya da taksileri kullanarak da Turgutreis'e kolayca ulaşabiliriniz.