Aylar
Özel Dönemler

Pansiyonlar

-
2 yetişkin
Değiştir

Pansiyonlar

Sonuçları filtrele
587 / 587
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Tatil yapmak en büyük ihtiyaçlarımızdan biri. Yıl boyu hasretle beklediğiniz bu özel zaman diliminde, kısıtlı günlere birçok yeni deneyim sığdırabilmek için bütçenize en uygun seçenekler Etstur'da...

Hem Hesaplı Hem de Konforlu

Tatil boyunca size bir otelin konforunu yaşatacak pansiyonlar, modern bir şekilde dekore edilmiş odalarıyla eğlenceli ve samimi bir konaklama alternatifi olarak öne çıkıyor.

Her daim misafirlerinin konforunu ön planda tutan, bu küçük ve sevimli yerlerde yapılan tatiller samimiyetiyle öne çıkıyor, sıcacık atmosferinde yapılan sohbetler ise unutulmaz... Oda fiyatları ise her pansiyona göre değişiklik gösterse de ziyaretçilerinin bütçesini sarsmamasıyla gönülleri kazanır. Genelde kahvaltı dahildir ve akşam yemeği için mütevazı menülerinden seçim yapabilirsiniz.

Merkezi Konum Avantajı

Pansiyonların avantajlarından biri de çoğunlukla şehir veya ilçe merkezine yakın olmaları... Büyük tesislerin aksine, küçük binalarda kendine kolaylıkla yer bulabilen pansiyonlar, konum avantajıyla bir adım öne çıkarlar. Hemen eğlencenin ve gezilecek yerlerin yakınında konuşlanmış olanları, tatilleri daha da keyifli hale getirir.