Aylar
Özel Dönemler

Apart Oteller

-
2 yetişkin
Değiştir

Apart Oteller

Sonuçları filtrele
758 / 758
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Yaz mevsimi gelip yavaş yavaş tatil hayalleri kurulmaya başlandığında, hummalı bir araştırmaya düşersiniz. Gidilecek tatil beldeleri, kalınacak yerler... Hem konumuyla hem de hizmet kalitesiyle en iyi tercihi yapmak önceliğimizdir.

Konforlu Bir Tatil

Kısacık zamanlara sıkıştırılan tatil günlerimizin en önemli oyuncusu, kalacağımız yerin konforudur. Temiz, modern, ferah ve zevkle döşenmiş bir yer, bu özel günlerimizde sahip olmamız gereken en doğal hakkımızdır ve apart oteller de bu ihtiyacımızı göz önünde tutarak bize en iyisini sunmaya çalışırlar. Büyük otellerin aksine, küçük binalarda hizmet veren ve birkaç aktiviteyi de beraberinde sunan Etstur apart oteller, yılın her mevsiminde sıcak atmosferiyle misafirlerini ağırlar.

Uygun Fiyatlar

En iyisi, en uygun fiyata! Apart otellerin genel mottosunu en güzel şekilde böyle özetleyebiliriz. Ekonomik tatil için bir numaralı konaklama alternatifi olan apart otellerde, aile odası ve standart oda gibi farklı oda kategorileri karşılar sizi. Arkadaş grubuyla veya aileyle birlikte kalınan bu odaların sağladığı fiyatlar, her tatilcinin yüzünü güldüren cinsten. Üstelik yaz sezonu dışında yapılan ziyaretlere de ekstra indirim sağlıyorlar. Etstur'dan rezervasyonunuzu yaptırmanın zamanı size de gelmedi mi?

En Güzel Yaz Anıları

Tatilin keyfi ancak sevdiklerinizle beraber çıkar. Hem ev rahatlığında hem de bir otelin sunduğu imkanlara sahip olan apartlarda, sevdiklerinizin yanından ayrılmadan tatilin zevkini sürün. Beraber yapılan kahvaltıların ardından gelen havuz keyfi, akşam olup da odanıza çekildiğinizde bütün ailenin veya bütün arkadaşlarınızın bir arada olduğu sohbetler, tatillerinizin en unutulmaz anları olacak.