Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
Aylar
Özel Dönemler

Küçük Oteller

-
2 yetişkin
Değiştir

Küçük Oteller

Sonuçları filtrele
1113 / 1113
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

Az sayıda odasıyla üst düzey konfora sahip ya da mütevazı ve samimi bir tatil ortamı sunan Küçük Oteller, hem özel tasarlanmış mekanlarda ayrıcalıklı bir tatil beklentisi olan, hem de ekonomik bir tatil isteyen misafirlerin buluşma noktası oluyor.

Farklı Hizmetler

Ortak noktaları az sayıda misafir ağırlamaları olan Küçük Oteller; bir büyük şehrin en merkezi noktasında, özgün bir konseptte tasarlanmış odalarıyla hizmet veren tesisi de, bir sahil kasabasında misafirlerine belirli imkanlar dahilinde hizmet sunan tesisi de aynı çatı altında birleştiriyor. Her otelde farklı bir özellik ve hizmet bulmanız mümkün!

Yazlık Tadında, Ev Sıcaklığında...

Tasarımlarından sundukları hizmetlere kadar her şeyin konukların rahatı için düşünüldüğü bu mekanlar samimi ortamlarıyla dikkat çekiyor. Konuklar, farklı ve özgün tasarımlara sahip küçük otellerde, ev ortamının sıcak ve rahat havasını solurlarken tatil beklentileri de kusursuzca karşılanıyor.

Özgün Tasarımın Tadını Çıkarın

Rahatlık ve huzurun ön planda olduğu küçük otellerde farklı tasarlanmış mekanlar tatilinize renk katıyor. Özgün tasarımlarla karşılaşacağınız bu otellerde, farklı tarzlar ve dikkat çekici dekorasyonlar sizi bekliyor. Odalarından restoranlarına kadar değişik özgünlüklerde dizayn edilen oteller, konukların keyifli ve huzurlu bir tatil geçirmesi için incelikle hazırlanıyor. Bu tip tesislerin hizmetleri arasında çok değişik alternatifler olabiliyor. Bazı tesislerde organik ürünlerle hazırlanmış menü sunumları, ağaç altında özel köy kahvaltısı bazılarında ise balkonda jakuzi olabiliyor.

Hesaplı Seçenekler de Var

Belirli imkanlar sunabilen küçük oteller ise sıcak ve samimi atmosferleriyle hem keyifli hem de hesaplı bir tatil yapmak isteyen misafirlerin beklentilerini karşılamak için yeterli oluyor. Kalabalıklar içinde geçen tüm yılın yorgunluğu, az sayıda kişiye hizmet sunan tesislerin dinlendirici atmosferinde atmanız mümkün. Konaklama ihtiyacınızı hesaplı bir bütçe ile gerçekleştirebileceğiniz bu tip tesislerde tatilinizin geri kalan kısmını kendinize göre planlayabilirsiniz.