Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-2407

Mete Otel Bozburun

Marmaris, Bozburun, Muğla

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Mete Otel Bozburun — 2
Mete Otel Bozburun — 3

Galeri (36)

Mete Otel Bozburun
Mete Otel Bozburun — 2
Mete Otel Bozburun — 3
Mete Otel Bozburun — 4
Mete Otel Bozburun — 5
Mete Otel Bozburun — 6
Mete Otel Bozburun — 7
Mete Otel Bozburun — 8
Mete Otel Bozburun — 9
Mete Otel Bozburun — 10
Mete Otel Bozburun — 10
Mete Otel Bozburun
Mete Otel Bozburun — 2
Mete Otel Bozburun — 3
Mete Otel Bozburun — 4
Mete Otel Bozburun — 5
Mete Otel Bozburun — 6
Mete Otel Bozburun — 7
Mete Otel Bozburun — 8
Mete Otel Bozburun — 9
Mete Otel Bozburun — 10
Mete Otel Bozburun — 10
Mete Otel Bozburun
Mete Otel Bozburun — 2
Mete Otel Bozburun — 3
Mete Otel Bozburun — 4
Mete Otel Bozburun — 5
Mete Otel Bozburun — 6
Mete Otel Bozburun — 7
Mete Otel Bozburun — 8
Mete Otel Bozburun — 9
Mete Otel Bozburun — 10
Mete Otel Bozburun — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Mete Otel Bozburun

Marmaris, Bozburun, Muğla

Deniz sıfır konumuyla dikkat çeken Mete Otel Bozburun, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Dogayi bizimle kesfedin

Daha Fazla

Özel Plaj

Denize Sıfır

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-2407

map-image

Bozburun Plajı

2.1 km

Muğla Dalaman Havalimanı

144.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Deniz Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Geniş Çift Kişilik
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

King Suite, Deniz Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Geniş Çift Kişilik
  • 40 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Bozburun Plajı 2.1 km

Muğla Dalaman Havalimanı 144.6 km

Kenti Antique Phoenix 7.8 km

Tarihi Yerler

  • Kenti Antique Phoenix 7.8 km

  • Lorima Harabeleri 13.2 km

  • Kastabos 33.9 km

Ulaşım

  • Muğla Dalaman Havalimanı 144.6 km

  • Muğla Milas Bodrum Havalimanı 179.7 km

  • Marmaris Otogarı 28.6 km

Çevredekiler

  • Turgut Şelalesi 10.8 km

  • Kallithea Kaplıcaları 37.6 km

  • Marmaris Kalesi 50.9 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Güneşlenme Terası

Bankamatik

Emanet Kasası

Çamaşırhane

Ücretli

Faks / Fotokopi

Ücretli

Ortak TV Alanı

Ücretli

Kiralık Kasa

Ücretli

Kütüphane

Ücretli

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Ücretli

Lobi

Ücretli

Otopark

Ücretli

Sigara İçilmeyen Odalar

Ücretli

Günlük Temizlik

Ücretli

Engelli Otopark

Ücretli

Kablosuz İnternet

Ücretli

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Ücretli

Bahçe

Ücretli

Klima

Ücretli

Ütü Servisi

Ücretli

Deniz sıfır konumuyla dikkat çeken Mete Otel Bozburun, misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Dogayi bizimle kesfedin

Bilardo

Ücretli

Masa Tenisi

Ücretli

Balıkçılık

Ücretli

At Binme

Ücretli

Bisiklet

Ücretli

Kano

Ücretli

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

13:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Mete Otel Bozburun Yarım Pansiyon konseptinde hizmet sunmaktadır.

Mete Otel Bozburun Gulbasi mah.no 99 adatepe mevki bozburun marmaris adresinde bulunmaktadır.

Evet, Mete Otel Bozburun denize sıfır bir konumda yer almaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Mete Otel Bozburun fiyatları gecelik en ucuz 9.570,47 TL’dir

Mete Otel Bozburun, Muğla Dalaman Havalimanı 'na 144.6 km uzaklıktadır.
Mete Otel Bozburun, Marmaris Otogarı 'na 28.6 km uzaklıktadır.

Mete Otel Bozburun,
- Güneşlenme Terası
- Bankamatik
- Emanet Kasası gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Mete Otel Bozburun,
- Çamaşırhane
- Faks / Fotokopi
- Ortak TV Alanı
- Kiralık Kasa
- Kütüphane
- Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış
- Lobi
- Otopark
- Sigara İçilmeyen Odalar
- Günlük Temizlik
- Engelli Otopark
- Kablosuz İnternet
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Klima
- Ütü Servisi gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Mete Otel Bozburun, oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Gardırop
- Sigara İçilmez
- Kasa
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Havlu
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Televizyon
- Yastık Menüsü
- Banyo
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Buzdolabı
- Kablosuz İnternet gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Mete Otel Bozburun tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark, Engelli Otopark.

Hayır, Mete Otel Bozburun evcil hayvan kabul etmemektedir.

Mete Otel Bozburun check in saati 13:00, Mete Otel Bozburun check out saati 11:00.

Mete Otel Bozburun yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kenti Antique Phoenix
- Lorima Harabeleri
- Kastabos
- Sömbeki Şövalyeleri Kalesi
- Simi Saat Kulesi
- Simi Arkeoloji Müzesi
- Sömbeki Denizcilik Müzesi
- Navy Museum
- Amos Antik Kenti
- Apollon Kutsal Alanı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Heykeli
- Atatürk Büstü
- Bayır Servi Ağacı Tabiat Anıtı
- Panormitis Baş Melek Michael Manastırı
- 15 Temmuz Destanı Anıtı
- Mustafa Kemal Atatürk Heykeli
- Anıt
- Beldibi Bayrak Anıtı
- Heykel
- Atatürk Heykeli
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.