Etstur Logo
Hesabım
Haritada Göster Listede Göster

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Kampanyalar

'a Özel Fırsatlar

Hemen Maximum’lu Ol
Sonuçları Filtrele (19 / 19)
Filtreyi Temizle
Filtreyi Temizle
Fiyat Aralığı
Ödeme Seçenekleri
Misafir Puanı
Konaklama Tipi
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi
Zincir Oteller

Karahayıt Otelleri

için toplam 19 tesis bulduk!

Fiyat ve İndirimler Hakkında
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.
Harita

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

landing-info-image

Karahayıt Otelleri

 • Karahayıt

  Pek çok hastalığa iyi geldiği söylenen şifalı kırmızı sularıyla ünlü Karahayıt son zamanlarda sağlık turizmi dendiğinde yıldızı parlayan yerlerden biri olarak gösteriliyor. Doğal kaynakları sayesinde çevresinde binlerce yıl boyunca medeniyetlere ev sahipliği yapan bölge özellikle ülkemizin görülmeye değer güzelliklerinden biri olan Pamukkale’ye olan yakınlığıyla da tercih ediliyor.

  Pek çok konaklama seçeneğinin bulunduğu Karahayıt’a ziyaretiniz sırasında her şey dahil otellerin yanı sıra apart otelleri de tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerinin sunulduğu apart otellerde kalırken termal havuzlardan yararlanabilir, aynı zamanda kimi otellerin odalarında yer alan termal su küvetleri sayesinde konforlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Karahayıt’a Tatil İçin Ne Zaman Gidilir?

 • Her geçen gün ünü artan Karahayıt’ı yılın dört mevsimi ziyaret edebilirsiniz. Kışın en soğuk günlerinde bile sıcacık şifalı sulara kendinizi bırakarak huzur bulabilir, başta Pamukkale olmak üzere çevredeki doğal ve tarihi güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Karahayıt’a Nasıl Gidilir?

 • Karahayıt’a varmak için öncelikle bağlı olduğu Denizli’ye ulaşmanız gerekiyor. Zamandan tasarruf etmek istiyorsanız İstanbul’dan direkt uçuşların bulunduğu Denizli Çardak Havalimanı’na bir uçak yolculuğu planlayabilirsiniz. Uçuşları görmek için Denizli Uçak Bileti sayfasını ziyaret edebilir, uçak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Denizli Çardak Havalimanı’ndan yolcu servisleri ve taksilerle şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

  Denizli’ye kara yolunu tercih ederek varmak isteyenleri İstanbul’dan yaklaşık 9, Ankara’dan 8 saat süren bir araç yolculuğu bekliyor. Denizli’ye otobüs ile gidecekseniz, şehir merkezindeki otogara vardıktan sonra, 30 dk süren bir minibüs yolculuğuyla Karahayıt’a ulaşabilirsiniz.

Karahayıt’ta Ulaşım

 • Karahayıt’ta ulaşım için minibüsleri veya taksiyi tercih edebilirsiniz. Karahayıt’tan 25 km uzaklıkta bulunan Denizli şehir merkezine ise minibüslerle ulaşmak mümkün.

Karahayıt Kaplıcaları

 • Romatizmal rahatsızlıklardan deri hastalıklarına, sindirim problemlerinden enfeksiyonlara kadar pek çok hastalığın tadavisinde önerilen kaplıcalar uykusuzluk, yorgunluk, stres gibi şikayetleri olanlar tarafından da tercih ediyor. Dinlenirken yenileneceğiniz bir tatil imkanı sunan kaplıcaların en önemli özelliği ise sahip sularının benzerlerinden farklı bir görünüme sahip olması. Kendine has kırmızı renkli bir suya sahip kaplıcada termal havuzlarda şifa bulabilirsiniz. Kleopatra’nın güzellik sırlarından biri olduğu söylenen çamur banyolarının içerdiği zengin mineraller sayesinde cilt problemleri üzerinde de etkili olduğu biliniyor.

Karahayıt ve Çevresinde Gezilebilecek Yerler

 • Pamukkale Termallerinin bir kolu sayılan kaplıcalarıyla ünlü Karahayıt, genellikle şifa bulmak isteyenlerin tercih ettiği bir yer olsa da çevresindeki güzellikleri de görülmeye değer. Karahayıt’ta geçen dinlendirici tatiliniz sırasında çevreyi keşfetmek isterseniz size önerebileceğimiz ilk yer travertenleriyle ünlü Pamukkale. UNESCO tarafından belirlenen Dünya Miras Listesi'nde yer alarak tüm dünyanın ilgisini çeken ve her yıl yüzbinlerce turisti ağırlayan Pamukkale Karahayıt’a sadece 5 km uzaklıkta yer alıyor. Ünü tüm dünyaya yayılmış büyüleyici güzelliğe sahip Pamukkale Travertenlerinin yanı sıra Hierapolis Antik kenti de tarih meraklılarının asla es geçmemesi gereken yerlerden biri. Antik tiyatrosu, sıra dışı mimari özelliklere sahip yapıları, Hierapolis Arkeoloji Müzesinin yer aldığı antik kentin içindeki antik havuz ise turistlerin en çok ilgi gösterdikleri yerlerden biri. Kleopatra Havuzu olarak bilinen antik havuza girerek tarihi eserlerin arasında sıra dışı bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer tarihi değerleri keşfetmeye meraklıysanız rotanızı yakınlarda yer alan Laodikya Antik Kenti’ne de çevirmenizi öneririz.
Karşılaştır
Filtrele
Sıralama
Tesisler; kullanıcı seçimine göre artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve Etstur sıralamasına göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puan seçiminde tesisin Otelpuan puanına göre, Etstur sıralaması seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı taktirde Etstur sıralaması uygulanır.