Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 58)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

Edremit Otelleri

için toplam 58 tesis bulduk!
58 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Güre Kaplıcaları

  • Edremit’e yarım saat uzaklıkta bulunan Güre Kaplıcaları, cilt ve böbrek hastalıklarından muzdarip olanların yanı sıra tiroid hastalığı olanlara da iyi geliyor.

İda Dağı

  • Mitolojide türlü hikayelere konu olan bölgenin şimdiki turistik zenginliğine kavuşmasının sebebi olan İda Dağı (Kaz Dağları) çevresinde bulunan Tahtakuşlar Köyü ve Sarıkız Tepesi’ni mutlaka ziyaret edin. Edremit Körfezi’nin muhteşem manzarasına bir de buradan bakın!

Darıdere Tabiat Parkı

  • Kazdağları'nın güney yamaçlarında, Edremit Körfezi'nin kuzeyinde, yeşil ile mavinin birbirine karıştığı ender güzelliklerden biri olan Darıdere Tabiat Parkı gerçek bir oksijen deposu. Edremit’te gezilecek yerler listesinde kendine mutlaka yer bulan bu güzel milli park görünümü ile İsviçre Alpleri’ni andırıyor.

Plajlar

  • Denize kıyısı olmasa da Edremit merkezinin çok yakınında bulunan Burhaniye, Ören, Akçay ve Altınoluk gibi sahil beldelerinde pek çok plaj mevcut. Ayrıca tatil amaçlı kalabileceğiniz Edremit otelleri de genelde bu beldelerde yer alıyor.

Tarihi ve Kültürel Miraslar

  • Antandros Antik Kenti ve Tahtakuşlar Köyü, Edremit bölgesinde mutlaka görmeniz gereken kültürel merkezler.

Damak Zevki

  • Edremit yemekleri deyince akla zeytinyağı gelir! Enfes zeytinyağlılar, sardalya ve çipura gibi balık çeşitleri ve bol sütlü peynirler Edremit mutfağının olmazsa olmazlarından.

Faydalı Bilgiler

  • Edremit’e karayolu ile gelebileceğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda hizmete giren Koca Seyit Havaalanı üzerinden uçakla da ulaşabiliyorsunuz.#Edremit bölgesini araba kiralayarak gezmek son derece mantıklı bir seçim. Çünkü civarda görülecek pek çok yer var.#

Gece Hayatı

  • Edremit’e maksimum 20 km’lik bir mesafede yer alan pek çok eğlence mekanı bulunuyor. Bu mekanlardan, Black & Red Disco ve Fabrika Bar’ı tavsiye ediyoruz.