Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
Aylar
Özel Dönemler

29 Ekim Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

29 Ekim Otelleri

Sonuçları filtrele
384 / 384
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

29 Ekim Otelleri

Bu sene 29 Ekim resmi tatili perşembe gününe denk geliyor ve çarşamba akşamından çıkacağınız dinlendirici, sakin ve huzur dolu 4 günlük benzersiz bir tatil sizi bekliyor!

29 Ekim'de Nereye Gidilir?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili hafta sonu ile birleştirerek sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir tatille değerlendirmek için ETS'nin 29 Ekim Otelleri'ndeki fırsatlara mutlaka göz atın!


Sonbaharın gelmesi ile beraber doğanın en güzel renklerini görmek için Türkiye'nin birbirinden özel bölgelerine doğru yola çıkabilirsiniz. Bu ayda gideceğiniz her yer size mükemmel güzellikleri ile eşsiz tatil olanakları sunuyor. Tarihi ve renkli balonları ile dikkat çeken Kapadokya, yemyeşil doğası ve benzersiz yaylaları ile Karadeniz, renkli ve hareketli sokakları ile Eskişehir, tekne turları yaparak masmavi sulara dalabileceğiniz Bodrum ve daha fazlası… Ekim ayında tatil yapılabilecek en güzel adresler arasında bulunuyor.


Ege ve Akdeniz'in sıcacık rotaları ekim ayında muhteşem bir tatil imkanı sunuyor. Bu mevsimde gideceğiniz her yer size huzur ve sakinliğin kapısını aralıyor. Rotanızı Bolu Abant, Ağva, Şile, Maşukiye, Sapanca, Polonezköy, Trilye ve Gölyazı'ya çevirerek sonbaharda doğal güzellikleri de keşfedebilirsiniz.

29 Ekim Kutlamaları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatilinde dilerseniz ülkemizi ve tarihimizi daha yakından tanıyabileceğiniz bir başka şehirde konaklayarak, bu anlamlı günün gururunu ruhunuzda hissedebilirsiniz.


Ankara'ya giderek Anıtkabir, Atatürk Kültür Merkezi'ndeki Cumhuriyet Devri Müzesi, Atatürk Evi gibi tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Kütahya'yı ziyaret edebilir ve Kurtuluş Savaşı'nın en önemli mücadelesinin geçtiği yerlerden biri olan Dumlupınar ilçesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi'ni gezebilirsiniz. Rotanızı Eskişehir'e çevirerek Cumhuriyet tarihinin anlatılması amacıyla kurulan Cumhuriyet Tarihi Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Bu müze, Eskişehir'in tarihi konaklarıyla ünlü Odunpazarı semtinde bulunuyor. Bu tatilde yolunuz İstanbul'a düşerse Sultanahmet Meydanı'nda Marmara Üniversitesi rektörlük binasının arkasında bulunan Cumhuriyet Eğitim Müzesi'ni mutlaka görmelisiniz. Bu müzeyi ziyaret etmek için önceden izin almak gerekiyor. Ayrıca İstanbul'da Şişli Atatürk Evi Müzesi, Florya Atatürk Köşkü gibi yerleri de görmeden dönmeyin. Trabzon'un en güzel yapılarından biri olarak bilinen Atatürk Köşkü, çam ormanlarıyla kaplı bir ortamda muhteşem bir manzara sunuyor.


29 Ekim resmi tatili ile birleştirilebilecek hafta sonu tatiline özel kampanyaları değerlendirerek, indirimli veya ücretsiz konaklama fırsatlarıyla sevdiklerinize ve kendinize ETS ayrıcalıklarıyla unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz bir tatil armağan edebilirsiniz.