Yenilenen web sitemizle devam etmek ister misin? YENİ SİTEYE GİT
Aylar
Özel Dönemler

19 Mayıs Otelleri

-
2 yetişkin
Değiştir

19 Mayıs Otelleri

Sonuçları filtrele
175 / 175
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin
Daha Fazla Yükle
Daha Fazla Yükle

19 Mayıs Otelleri

Baharın tazeliğini yazın sımsıcak güneşiyle buluşturan mayıs ayında denizin, doğanın ve tatilin keyfini yaşamak için 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatili eşsiz bir fırsat! ETS'nin 19 Mayıs Otelleri'nde birbirinden özel kampanyalar ve fırsatlar sizi bekliyor.

19 Mayıs Günü Kutlamaları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatilinde dilerseniz Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı Samsun'u ziyaret ederek bu özel tarihin manevi atmosferini ve gururunu yaşayabilirsiniz. 

Karadeniz'in müze kenti Samsun'da Bandırma Vapuru, Millî Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Kurtuluş Yolu, İlkadım Anıtı ve Onur Anıtı'nı görerek milli mücadelenin nasıl başladığına tanıklık edebilir, o günlerin heyecan ve azmini yeniden yüreğinizde hissedebilirsiniz.

Dilerseniz Ankara'da konaklayarak ülkemizi ve tarihimizi daha yakından tanıyabilir, Kurtuluş Savaşı Müzesi'ni (I. TBMM Binası), II. Türkiye Büyük Millet Meclisi Cumhuriyet Müzesi'ni ve Anıtkabir'i ziyaret ederek bu anlamlı günün şükran duygusunu ve gururunu ruhunuzda duyabilirsiniz. 

19 Mayıs Tatil Planı Nasıl Yapılır?

Havaların iyiden iyiye ısındığı ama sıcakların bunaltıcı dereceye varmadığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatili yepyeni şehirler görmek için eşsiz bir fırsat. Bu yıl 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü kutlanacak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, resmi tatil olarak kabul ediliyor. Cumartesi günleri çalışan işyerleri ve resmi kurumların resmi tatil yapacağı bu günü değerlendirerek, sevdiklerinizle kutlamalara katılabilir, bu mutlu günün onuruna gerçekleşecek gösterileri seyredebilirsiniz. 

19 Mayıs resmi tatili ile birleştirilebilecek hafta sonu tatiline özel kampanyaları değerlendirerek, indirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatlarıyla sevdiklerinize ve kendinize ETS ayrıcalıklarıyla donatılmış unutulmaz anılarla dolu bir tatil armağan edin.