Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 459)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Çocuk
Otel Tipi

19 Mayıs Otelleri

için toplam 459 tesis bulduk!
459 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

19 Mayıs Otelleri

  • Baharın tazeliğini yazın sımsıcak güneşiyle buluşturan mayıs ayında denizin, doğanın ve tatilin keyfini yaşamak için 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatili eşsiz bir fırsat! ETS'nin 19 Mayıs Otelleri'nde birbirinden özel kampanyalar ve fırsatlar sizi bekliyor.

19 Mayıs Günü Kutlamaları

  • 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatilinde dilerseniz Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı Samsun'u ziyaret ederek bu özel tarihin manevi atmosferini ve gururunu yaşayabilirsiniz. 

    Karadeniz'in müze kenti Samsun'da Bandırma Vapuru, Millî Mücadele Parkı Açık Hava Müzesi, Kurtuluş Yolu, İlkadım Anıtı ve Onur Anıtı'nı görerek milli mücadelenin nasıl başladığına tanıklık edebilir, o günlerin heyecan ve azmini yeniden yüreğinizde hissedebilirsiniz.

    Dilerseniz Ankara'da konaklayarak ülkemizi ve tarihimizi daha yakından tanıyabilir, Kurtuluş Savaşı Müzesi'ni (I. TBMM Binası), II. Türkiye Büyük Millet Meclisi Cumhuriyet Müzesi'ni ve Anıtkabir'i ziyaret ederek bu anlamlı günün şükran duygusunu ve gururunu ruhunuzda duyabilirsiniz. 

19 Mayıs Tatil Planı Nasıl Yapılır?

  • Havaların iyiden iyiye ısındığı ama sıcakların bunaltıcı dereceye varmadığı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı resmi tatili yepyeni şehirler görmek için eşsiz bir fırsat. Bu yıl 19 Mayıs 2022 Perşembe günü kutlanacak 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, resmi tatil olarak kabul ediliyor. Cumartesi günleri çalışan işyerleri ve resmi kurumların resmi tatil yapacağı bu günü değerlendirerek, sevdiklerinizle kutlamalara katılabilir, bu mutlu günün onuruna gerçekleşecek gösterileri seyredebilirsiniz. 

    19 Mayıs resmi tatili ile birleştirilebilecek hafta sonu tatiline özel kampanyaları değerlendirerek, indirimli ya da ücretsiz konaklama fırsatlarıyla sevdiklerinize ve kendinize ETS ayrıcalıklarıyla donatılmış unutulmaz anılarla dolu bir tatil armağan edin.