Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2021-47-0039

Merdin Butik Hotel

Artuklu, Mardin

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Merdin Butik Hotel — 2
Merdin Butik Hotel — 3

Galeri (19)

Merdin Butik Hotel

6.4 Ortalama

Merdin Butik Hotel — 2
Merdin Butik Hotel — 3
Merdin Butik Hotel — 4
Merdin Butik Hotel — 5
Merdin Butik Hotel — 6
Merdin Butik Hotel — 7
Merdin Butik Hotel — 8
Merdin Butik Hotel — 9
Merdin Butik Hotel — 10
Merdin Butik Hotel — 10
Merdin Butik Hotel

6.4 Ortalama

Merdin Butik Hotel — 2
Merdin Butik Hotel — 3
Merdin Butik Hotel — 4
Merdin Butik Hotel — 5
Merdin Butik Hotel — 6
Merdin Butik Hotel — 7
Merdin Butik Hotel — 8
Merdin Butik Hotel — 9
Merdin Butik Hotel — 10
Merdin Butik Hotel — 10
Merdin Butik Hotel

6.4 Ortalama

Merdin Butik Hotel — 2
Merdin Butik Hotel — 3
Merdin Butik Hotel — 4
Merdin Butik Hotel — 5
Merdin Butik Hotel — 6
Merdin Butik Hotel — 7
Merdin Butik Hotel — 8
Merdin Butik Hotel — 9
Merdin Butik Hotel — 10
Merdin Butik Hotel — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Merdin Butik Hotel

Artuklu, Mardin

Mardin’in geleneksel mimarisine uygun, göz alıcı bir yapıda hizmet veren Merdin Butik Otel, Mardin Kalesi’ne ve Mezopotamya manzarasına hakim konumu ile öne çıkıyor. Mardin merkezde bulunan tesis, Mardin Havalimanı'na 20 km mesafede konumlanıyor. Merdin Butik Otel, eski Mardin’de sit alanı içerisinde olup bütün tarihi ve turistik yapılara yakın konum bulunuyor.

Daha Fazla

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Emanet Kasası

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

6.4

Ortalama

50 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2021-47-0039

6.4

Ortalama

50 Otelpuan Yorumu

map-image

Sıti Radviyye - Hatuniye Medresesi

0.1 km

Mor Şmuni Kilisesi

0.2 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi

Tek Kişilik, ,


  • Tek Kişilik Yatak
  • 8 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Deluxe Oda, Şehir Manzaralı,


  • Katlanır Yatak
  • Geniş Çift Kişilik
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Şehir Manzaralı,


  • Tek Kişilik Yatak
  • Kanepe
  • Geniş Çift Kişilik
  • 16 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Ekonomik Oda, Manzarasız,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 15 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

6.4

Ortalama

50 Otelpuan Yorumu

6.4

Ortalama

50 Otelpuan Yorumu

%42

Tavsiye Etme

%72

Fiyat Performans

5.9

Oda

7.1

Hizmet

6.3

Yemek

Son Yorumlar

10.0 Mükemmel

E***** Y*****

Otel hakkında neden kötü yorumlar yapılmış anlam veremedik otelden çok memnun kaldık gezme yerlerine çok yakın. Odamız gayet temizdi hem klima hem de elektrikli petek sayesinde odamız sıcacık oldu. Sıcak su akıyor. Kahvaltısı çok güzeldi serpme şeklinde geldi. Ütü istedim yardımcı oldular. Tekrar mardin'e gelsem yine tercih ederim.

Konaklama Tarihi: 2025 Aralık

Tavsiye Ediyor

8.0 İyi

F***** A*****

Otel güzeldi. Çalışanları güler yüzlülerdi. Fiziki şartlar olarak tuvalet ve banyoları kötüydü. Çalışanlar ilgililerdi. Otelin konumu iyiydi. Mardin merkeze yakındı. Uygun fiyatları olması nedeniyle tercih ettim. Konak olmasından dolayı tercih ettim. Merkezde olması da etkili oldu.

Konaklama Tarihi: 2025 Ekim

Kararsız

8.1 Çok iyi

R***** E*** T**

Otelin manzarası çok güzeldi, çalışanlar çok ilgili ve yardımseverdi, kahvaltısı da gayet güzel ve lezzetliydi. Ama oda taş olduğu için herhalde lavabolar çok dar ve odayla arasında sadece bir paravan var, bu durum bizim pek hoşumuza gitmedi. Taş oda olduğu için aynı zamanda biraz rutubetliydi.

Konaklama Tarihi: 2025 Eylül

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

V***** T*****

Gayet ilgililerdi otelde güzeldi. Fiyat performans olarak da güzeldi. Yatağı rahattı. Kahvaltısı güzeldi, ürünleri lezzetliydi.

Konaklama Tarihi: 2026 Ocak

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

V***** I*****

Otel huzurluydu klasik manzaralıydı temizdi. Fiyatı uygundu o yüzden tercih ettim.

Konaklama Tarihi: 2025 Eylül

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Sıti Radviyye - Hatuniye Medresesi 0.1 km

Mor Şmuni Kilisesi 0.2 km

Mardin Profesör Doktor Aziz Sancar Havalimanı 20.6 km

Çevredekiler

  • Mardin Kalesi 0.5 km

  • Mardian Mall AVM 2.0 km

  • Bazaar 0.8 km

Ulaşım

  • Mardin Profesör Doktor Aziz Sancar Havalimanı 20.6 km

  • Batman Havalimanı 159.8 km

  • Mardin Şehirler Arası Otobüs Terminali 1.9 km

Tarihi Yerler

  • Şehidiye Medresesi 6.5 km

  • Eski Vali Konağı 0.1 km

  • Şahtana Ailesi Evi 6.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Emanet Kasası

Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış

Mardin’in geleneksel mimarisine uygun, göz alıcı bir yapıda hizmet veren Merdin Butik Otel, Mardin Kalesi’ne ve Mezopotamya manzarasına hakim konumu ile öne çıkıyor. Mardin merkezde bulunan tesis, Mardin Havalimanı'na 20 km mesafede konumlanıyor. Merdin Butik Otel, eski Mardin’de sit alanı içerisinde olup bütün tarihi ve turistik yapılara yakın konum bulunuyor.

Oda Kahvaltı konaklamalarda, sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

12:00

Çıkış Saati

12:00

Tesis odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Oda Kahvaltı konaklamalar çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Merdin Butik Hotel Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Merdin Butik Hotel Şehidiye Mahallesi 1 caddesi ardınç 35, No:16, 47100 Artuklu/Mardin adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Merdin Butik Hotel konaklama fiyatı en ucuz 3.000 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Merdin Butik Hotel oda fiyatı toplam 7.000 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Merdin Butik Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Merdin Butik Hotel fiyatları gecelik en ucuz 3.000 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Merdin Butik Hotel fiyatları gecelik en ucuz 3.000 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Merdin Butik Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Merdin Butik Hotel için ortalama 7,4 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Merdin Butik Hotel için ortalama 6,4 puan vermiştir.

Merdin Butik Hotel, Mardin Profesör Doktor Aziz Sancar Havalimanı 'na 20.6 km uzaklıktadır.
Merdin Butik Hotel, Mardin Şehirler Arası Otobüs Terminali 'na 1.9 km uzaklıktadır.

Merdin Butik Hotel,
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Emanet Kasası
- Hızlı Giriş / Hızlı Çıkış gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Merdin Butik Hotel, oda içerisinde
- Gardırop
- Kasa
- Oturma Alanı
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Halı
- Havlu
- Duş
- Televizyon
- Terlik
- Banyo
- Çamaşır Makinesi
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Kablosuz İnternet
- Isıtma gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Merdin Butik Hotel otoparka sahip değildir.

Hayır, Merdin Butik Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Merdin Butik Hotel check in saati 12:00, Merdin Butik Hotel check out saati 12:00.

Merdin Butik Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Şehidiye Medresesi
- Eski Vali Konağı
- Şahtana Ailesi Evi
- Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi
- Sakıp Sabancı Mardin City Museum
- Sabancı Kent Müzesi
- Sıti Radviyye - Hatuniye Medresesi
- Hacı Kermo Ailesi - Mungan Evi
- Hacı Mehmet Gözalp Konağı
- Paşavatlar Evi - Savurkapı Medresesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Kırklar Kilisesi
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.