Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 3)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Misafir Puanı
Bölge
Olanaklar
Otel Tipi

Erikli Otelleri

için toplam 3 tesis bulduk!
3 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Erikli

  • Edirne’nin en meşhur tatil beldesi olarak bilinen Erikli, Bulgar ve Türk vatandaşların bir arada yaşadığı bir yer olması ile tanınıyor. Daha çok yaz aylarında tercih edilen belde, özellikle plajları ile ünlü… Denizi ile turistlerin hayran kaldığı Erikli, İstanbul’a yakın olması nedeni ile de en gözde tatil seçenekleri arasında yer alıyor. Anlık tatil planları için birebir bir mekân olarak tanımlanabilir. Denizinin temiz ve duru olması da tercih edilme sebepleri arasında bulunuyor. Sunulan farklı konaklama tipleri içerisinde kendinize ve bütçenize uygun bir otel bulabilir ve bu sayede tatile geç kalmazsınız. Bölgede otellerin yanında pek çok pansiyon ya da apart tipinde konaklama alanları da bulunuyor.

Erikli’de Gezilecek Yerler

  • Erikli, Keşan ilçesine bağlı bir köy… 1960 yılında imara açılmış olsa da hiçbir yerleşim kabul görmemiş olduğu biliniyor. Çevre illere çok yakınlığı ile dikkat çeken belde, Trakya’nın Bodrum’u olarak tanımlanıyor. Ülkemizdeki en geniş plajlara sahip olan Erikli de ulaşım da oldukça kolay. Plajlarındaki kumlar altın sarısı denilebilecek renkte… Erikli, mutlaka görülmesi gereken yerler listesine adını yazdıracak cinsten… Bu alanda Erikli’de gezilecek yerler arasında Erikli Tuz Gölü sayılabilir. Bunun yanında çevre köylerde doğa yürüyüşleri de yapılabiliyor. Plajlarında çeşitli su sporları yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Erikli Plajları

  • Plajların temizliği Saroz Körfezi’nde yaşanan su döngüsünden kaynaklanıyor. Erikli Halk Plajı yaz aylarında turistlerin uğrak mekanları arasında bulunuyor. Mavi bayraklı plajlarında keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Halk Plajının uzunluğu yaklaşık olarak 3 km’yi buluyor. Genişlik olarak ise 30- 40 metre civarında bir alandan söz edilebilir. Bunun yanında Erikli'de gezilecek yerler arasında Danişment Sahili, Yaylaköy, Kum Ocakları Plajı gibi alternatif sahillerde bulunuyor. Erikli sahilinin karşı kıyısında Gökçeada’yı görebilirsiniz. Bir tekne ile 45 dakika da ulaşım sağlanabiliyor. Adanın ihtişamının uzaktan seyredilmesi de oldukça keyifli veriyor. Yerleşim bölgesinin çevresindeki ormanlarda doğa yürüyüşleri yapılabiliyor. Aynı zamanda dalış ve sörf gibi su sporları hatta yelken yapmak için de tercih edebileceğiniz bir tatil beldesi olan Erikli, Yunanistan’a yakınlığı ile de tatil sezonunda komşu ülkeden de pek çok yabancı turistin ziyaretine cevap veriyor.

Erikli Mutfağı

  • Saroz’un deniz ürünleri ile meşhur olduğunu bilmeyen yoktur. Erikli girişinde buzdolabı vitrininde limana gelen balıklar sergileniyor. Erikli’de başka lezzetler de bulunuyor. Erikli’nin içinde manzaralı ve ferah restoran ve kafeler yer alıyor. 

Erekli’de Konaklama

  • Sadece oda ve oda kahvaltı olarak tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri içerisinde bölgede; apart, küçük oteller, otel ve pansiyon seçenekleri mevcut. Kablosuz internet, kuru temizleme ve otopark olanakları ile tercih edebileceğiniz otellerde huzur dolu, keyifli bir tatil yapma imkanı bulabiliyorsunuz. Restoran otel tarzında konaklama alanlarında standart odalar ve konsept oda şeklinde seçenekler var. Genellikle plaja sıfır olarak tercih edilen konaklama alanlarında farklı etkinlikler ve olanaklar da sunuluyor. Bu olanaklar tamamen seçeceğiniz Erikli Otelleri mekanlarına göre değişiklik gösteriyor. Erken rezervasyon imkanı hemen hemen her konaklama tipinde mevcut. Bu şekilde bütçenize uygun, huzur dolu bir tatili çok pratik bir şekilde planlayabilirsiniz.