Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA

Feria, Sevilla

maximum karta özel fırsatları kaçırma

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 2
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 3

Galeri (64)

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 2
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 3
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 4
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 5
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 6
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 7
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 8
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 9
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 2
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 3
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 4
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 5
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 6
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 7
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 8
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 9
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 2
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 3
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 4
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 5
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 6
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 7
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 8
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 9
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA

Feria, Sevilla

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Alameda de Hércules - 0,1 km / 0,1 mi
Marqueses de la Algaba Sarayı - 0,3 km / 0,2 mi
İsa'nın Yüce Gücü Bazilikası - 0,5 km / 0,3 mi
Torre de Los Perdigones - 0,6 km / 0,4 mi
Las Setas de la Encarnación - 0,6 km / 0,4 mi
Plaza de la Encarnación - 0,7 km / 0,4 mi
Dueñas Sarayı - 0,7 km / 0,4 mi
Macarena Bazilikası - 0,7 km / 0,4 mi
Casa de la Memoria Kültür Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Condesa de Lebrija Sarayı - 0,8 km / 0,5 mi
Calle Sierpes - 0,9 km / 0,5 mi
Isla Magica Tema Parkı - 1 km / 0,6 mi
Diego Velazquez'in Doğum Yeri - 1 km / 0,6 mi
Salvador Meydanı - 1 km / 0,6 mi
Salvador Kilisesi - 1,1 km / 0,7 mi

En yakın havaalanı Seville (SVQ-San Pablo) - 11,5 km / 7,2 mi

Daha Fazla

Tur Danışma

Asansör

map-image

Palacio de santa coloma

0.4 km

Seville (SVQ-San Pablo)

8.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Palacio de santa coloma 0.4 km

Seville (SVQ-San Pablo) 8.6 km

Alameda de Hércules 0.2 km

Çevredekiler

  • Endülüs Doğal Yaşam Merkezi 42.2 km

  • Portada de la Feria de Abril 3.1 km

  • Plaza de Armas Alışveriş Merkezi 1.2 km

Ulaşım

  • Seville (SVQ-San Pablo) 8.6 km

  • Jerez de La Frontera (XRY) 72.4 km

  • Seville Bus Station (EVI) 1.3 km

Tarihi Yerler

  • Palacio de santa coloma 0.4 km

  • Palacio de las Duenas 0.5 km

  • Condesa de Lebrija Sarayı 0.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Tur Danışma

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Alameda de Hércules - 0,1 km / 0,1 mi
Marqueses de la Algaba Sarayı - 0,3 km / 0,2 mi
İsa'nın Yüce Gücü Bazilikası - 0,5 km / 0,3 mi
Torre de Los Perdigones - 0,6 km / 0,4 mi
Las Setas de la Encarnación - 0,6 km / 0,4 mi
Plaza de la Encarnación - 0,7 km / 0,4 mi
Dueñas Sarayı - 0,7 km / 0,4 mi
Macarena Bazilikası - 0,7 km / 0,4 mi
Casa de la Memoria Kültür Merkezi - 0,8 km / 0,5 mi
Condesa de Lebrija Sarayı - 0,8 km / 0,5 mi
Calle Sierpes - 0,9 km / 0,5 mi
Isla Magica Tema Parkı - 1 km / 0,6 mi
Diego Velazquez'in Doğum Yeri - 1 km / 0,6 mi
Salvador Meydanı - 1 km / 0,6 mi
Salvador Kilisesi - 1,1 km / 0,7 mi

En yakın havaalanı Seville (SVQ-San Pablo) - 11,5 km / 7,2 mi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Resepsiyon yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları ve banka kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde karbonmonoksit dedektörü olup olmadığını bildirmemiştir; seyahat ederken yanınızda taşınabilir bir dedektör getirebilirsiniz.
  • Konaklama yeri yöneticisi, konaklama yerinde bir duman dedektörü olup olmadığını belirtmemiştir

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Giriş işlemleri için misafirlerin varıştan en az 48 saat önce rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini araması ve gerekli düzenlemeleri yaptırması gereklidir. Misafirler giriş talimatları için konaklama yeri ile iletişime geçmelidir. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Depozito: konaklama başına konaklama yeri başına 150 EUR

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • 21 sonrasındaki girişler için geç giriş ücreti alınır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 1000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA Calle Mata 8, 2º B adresinde bulunmaktadır.

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA, Seville (SVQ-San Pablo) 'na 8.6 km uzaklıktadır.
WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA, Seville Bus Station (EVI) 'na 1.3 km uzaklıktadır.

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA,
- Tur Danışma
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA, oda içerisinde
- Mutfak
- Duş
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA otoparka sahip değildir.

Hayır, WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA evcil hayvan kabul etmemektedir.

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA check in saati 15, WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA check out saati 11.

WISH SUITE LA MATA DE SEVILLA yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Palacio de santa coloma
- Palacio de las Duenas
- Condesa de Lebrija Sarayı
- San Antonio Abad Kilisesi
- Diego Velazquez'in Doğum Yeri
- Güzel Sanatlar Müzesi
- San Jose Kilisesi
- La Casa de Pilatos
- Magdalena Kilisesi
- Baile Flamenko Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Marqueses de la Algaba Sarayı
- Macarena Bazilikası
- Torre de Los Perdigones
- Monumento a Daoíz
- Las Setas de la Encarnación
- La Paz Manastırı
- Santa Paula Manastırı
- Monumento a Pastora Imperio
- Monumento al Niño Ricardo
- Monumento a Murillo
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.