Hediye Kart | Etstur
Etstur Hediye Kart, göz alıcı tasarımıyla çok özel ve saygın bir hediye...
Hediye Kart
Etstur Hediye Kart'ı dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilir, dilerseniz de size hediye edilen kart ile rüya gibi bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.
Sevdiklerinize Hayallerinin
Tatilini Hediye Edin!
Etstur Hediye Kart, şık tasarımıyla sevdiklerinize, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve özel hissettirmek istediğiniz herkese verebileceğiniz ayrıcalıklı bir hediye... Dilediğiniz miktara karar vererek online satın alma işlemine hemen başlayabilirsiniz.
Unutulmaz Bir Tatil Sizi bekliyor!
Size hediye edilen Etstur Hediye Kart'ınız sayesinde, Etstur'la dünyanın birçok köşesine gidebilirsiniz. Hediye Kart sahiplerinin tek yapması gereken Etstur'un birbirinden farklı tatil seçeneklerinden dilediğini seçip çantalarını hazırlamak!
Zarif Sunum
250, 500, 750, 1.000, 1.500 TL seçenekleriyle pratik birer hediye alternatifi olan kartlar, sunumlarıyla da dikkat çekiyor. Özel olarak tasarlanmış paketinin içerisinde son kullanma tarihi ve limitinin yer aldığı tanıtım broşürüyle birlikte sunulan Etstur Hediye Kart; farklı, prestijli ve unutulmaz bir hediye.
Daha detaylı bilgi için »
Online Satış
Estetik görüntüsüyle oldukça cezbedici bir hediye alternatifi olan Etstur Hediye Kart'a, online olarak hemen sahip olabilirsiniz. Kartınızı internet üzerinden satın almak için ilk adımda dilediğiniz miktarı belirliyorsunuz. İkinci adımda kişisel ve adres bilgilerinizi giriyorsunuz. Bu bölümde verdiğiniz adres bilgileri ile fatura bilgileriniz farklı ise ayrıca fatura bilgilerinizi de girebiliyorsunuz. Son adımda ise ödeme seçeneğinizi belirleyerek ve kredi kartı bilgilerinizi girerek satın alma işlemini noktalıyorsunuz. Etstur Hediye Kart, satın alma işleminin ardından, kaydı girilen kişiye kimliği ve imzası karşılığı en geç 3 işgünü içerisinde kurye ile teslim ediliyor.
Etstur Acenteleri
Karta sahip olmak için diğer bir seçenek de Etstur ofisleri. Size en yakın Etstur acentesine giderek özel tasarımlı paketi içinde tanıtım broşürüyle birlikte sunulan Etstur Hediye Kart'a hemen sahip olabilirsiniz.
Ticari Elektronik İleti Gönderim Onayı
MÜŞTERİ, ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş.'nin işletmekte olduğu markalar (Etstur, Ucuzabilet, Odamax vb.) ve tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında; tarafına bilgilendirme yapılmasına ve kendisiyle ETS ERSOY TURİSTİK SERVİSLERİ A.Ş.'ye bildirdiği iletişim kanalları üzerinden 6563 Sayılı Kanun uyarınca ticari elektronik iletiler/sms vb. paylaşılmasına onay vermektedir. MÜŞTERİ, verdiği onayı iptal etmek isterse bu durumu ETSTUR'un işbu mecralarda yer alan iletişim kanallarına bildirecek ve ETSTUR bilgilendirmeyi sonlandıracaktır.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. X