Hediye Kart

Hediye Kart Özellikleri

Etstur Hediye Kart'ı sevdiklerinize hediye edebilir ya da size hediye edilen kart ile rüya gibi bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Dijital kart olarak tasarlanan Etstur Hediye Kart için dilediğiniz tutarlardan birini seçerek sevdiklerinize özel bir hediye oluşturabilirsiniz.

Sevdiklerinize Hayallerinin Tatilini Hediye Edin!

Etstur Hediye Kart; sevdiklerinize, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve özel hissettirmek istediğiniz herkese verebileceğiniz ayrıcalıklı bir hediye... Seçim yapma noktasında kararsız kaldığınızda, hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek bir çözüm sunan Etstur Hediye Kart’ı tercih edebilirsiniz. Siz miktara karar vererek online satın alma işleminizi gerçekleştirin, diledikleri gibi bir tatil planı yapmayı sevdiklerinize bırakın!

Unutulmaz Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Size hediye edilen Etstur Hediye Kart'ınız sayesinde, Etstur’dan kendiniz için şahane bir tatil planı yapabilirsiniz. Hediye Kart sahibiyseniz tek yapmanız gereken Etstur'un birbirinden farklı tatil seçenekleri arasından dilediğinizi seçip çantanızı hazırlamak!

Online Satın Almak İçin

Hediyenizi internet üzerinden birkaç kolay adımda satın alabilirsiniz. Öncelikle satın almak istediğiniz miktarı belirlemelisiniz. Dijital kart seçiminizi yapıp ardından kendi bilgilerinizi ve hediyeyi vereceğiniz kişinin bilgilerini giriyorsunuz. Son adımda ise ödeme seçeneğinizi belirleyerek satın alma işleminizi noktalıyorsunuz.

HEDİYE KART SATIN AL

Nasıl Kullanılır?

Hediye kartı kullanmak da oldukça pratik! Etstur’un tüm satış kanalları üzerinden yapacağınız yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarında kullanabileceğiniz kartınız ile ister web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden isterseniz de çağrı merkezi ya da satış ofislerimizden hediye tatilinizi planlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Etstur Hediye Kart ile ilgili online satın alma, ödeme, teslimat ve kullanım şartları gibi merak ettiğiniz pek çok konu hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 • Etstur Hediye Kart'ı web sitenizde sunulan hizmetleri satın alırken kullanabilir miyim?

  Etstur Hediye Kart yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarında geçerlidir. Web sitemizde bulunan yurt içi ve yurt dışı oteller için hediye kartınızı kullanarak rezervasyon yapabilirsiniz.

 • Kart limiti istediğim tatili almam için yeterli değil. Kalan bakiyeyi nasıl ödeyebilirim?

  Hediye kartınızda yeterli bakiye olmaması durumunda; kalan bakiyeyi, ödeme adımlarında size sunulan diğer ödeme seçeneklerinden birini seçerek ödeyebilirsiniz.

 • Online satışta hangi banka kartlarını kullanabilirim?

  Tüm banka kartları geçerlidir. Bankalara göre taksit seçenekleri ve vade farkları değişiklik gösterebilir.

 • Kartı satın alırken ödeme seçeneklerim nelerdir?

  Etstur Hediye Kart satın alırken kredi kartı ödeme seçeneği geçerlidir.

 • Dijital hediye kartını nasıl alırım?

  Size sunulan hediye kartları dilediğiniz tutarda seçerek kartınızı oluşturabilirsiniz. Hediye kartınız, istediğiniz tutar üzerinden tanımlanarak belirttiğiniz e-posta adresine en kısa sürede iletilecektir.

Etstur Hediye Kart Kullanım Şartları Nelerdir?

 • Tüm yetkili satış acentelerimizden ve web sitemizden bütçenize uygun olan tutarı seçerek hediye kart satın alabilirsiniz.
 • Etstur Hediye Kart, web sitesi, mobil uygulama, 444 0 387 numaralı çağrı merkezi üzerinden veya Etstur acentelerinden yapılacak yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarında kullanılabilir.
 • Kart, satın alındığı tarihten itibaren 1 yıl süre ile geçerlidir.
 • Etstur Hediye Kart karşılığında nakit ödeme yapılamaz ve kart tutarı paraya çevrilemez.
 • Kart, hamiline düzenlenmiş olup tüm hakları kartı ibraz edene aittir.
 • Kartın kullanımında Etstur'un sunduğu tüm ödeme fırsatları geçerli olmaktadır.
 • Etstur Hediye Kart'a ait kredi tutarı, seçilen tatil bedelinden fazla ise kalan tutar, kartın geçerlilik tarihi bitimine kadar kullanılmalıdır.
 • Kart için ödenen tutar, kart kullanıldığında ödemeyi yapan kişi ya da firmaya fatura edilir.
 • Kaybolan Etstur Hediye Kart'a ait bakiye, Etstur'dan talep edilemez.
 • Etstur, Hediye Kart Kullanım Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kartın tüm sorumluluğu kullanıcıya ait olup kaybolması durumunda 444 1 739 no’lu telefona bildirilmelidir. Etstur, bildirim yapılmayan veya başkaları tarafından kullanılan Etstur Hediye Kart için hiçbir sorumluluk kabul etmez.