Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

White Shell Beach Villas

Armação de Pêra, Porches

maximum karta özel fırsatları kaçırma

White Shell Beach Villas — 2
White Shell Beach Villas — 3

Galeri (55)

White Shell Beach Villas
White Shell Beach Villas — 2
White Shell Beach Villas — 3
White Shell Beach Villas — 4
White Shell Beach Villas — 5
White Shell Beach Villas — 6
White Shell Beach Villas — 7
White Shell Beach Villas — 8
White Shell Beach Villas — 9
White Shell Beach Villas — 10
White Shell Beach Villas — 10
White Shell Beach Villas
White Shell Beach Villas — 2
White Shell Beach Villas — 3
White Shell Beach Villas — 4
White Shell Beach Villas — 5
White Shell Beach Villas — 6
White Shell Beach Villas — 7
White Shell Beach Villas — 8
White Shell Beach Villas — 9
White Shell Beach Villas — 10
White Shell Beach Villas — 10
White Shell Beach Villas
White Shell Beach Villas — 2
White Shell Beach Villas — 3
White Shell Beach Villas — 4
White Shell Beach Villas — 5
White Shell Beach Villas — 6
White Shell Beach Villas — 7
White Shell Beach Villas — 8
White Shell Beach Villas — 9
White Shell Beach Villas — 10
White Shell Beach Villas — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


White Shell Beach Villas

Armação de Pêra, Porches

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Praia Nova - 0,6 km / 0,4 mi
Nossa Senhora da Rocha Kilisesi - 0,6 km / 0,4 mi
Senhora da Rocha Plajı - 0,7 km / 0,4 mi
Algarve Patikaları - 0,7 km / 0,4 mi
Cova Redonda Plajı - 1,5 km / 0,9 mi
Vale do Olival Plajı - 2,2 km / 1,4 mi
Albandeira Plajı - 2,3 km / 1,5 mi
Armação Plajı - 3,1 km / 1,9 mi
Marinha Plajı - 3,8 km / 2,4 mi
Percurso dos Sete Vales Suspensos - 3,8 km / 2,4 mi
Uluslararası Kum Heykeli Festivali - 7,7 km / 4,8 mi
Salgados Lagünü - 8,3 km / 5,2 mi
Praia Grande de Pêra - 8,5 km / 5,3 mi
Portimão Şehir Pazarı - 8,5 km / 5,3 mi
Algar de Benagil - 8,6 km / 5,3 mi

En yakın havaalanları:
Portimao (PRM) - 23 km / 14,3 mi
Faro (FAO-Faro Uluslararası) - 55,7 km / 34,6 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Kapalı Yüzme Havuzu

Voleybol

Dalış

Fitness

Bisiklet Kiralama

Plaj Şemsiyesi

SPA Merkezi

map-image

Praia Nova

0.5 km

Trilhos do Algarve

0.5 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Praia Nova 0.5 km

Trilhos do Algarve 0.5 km

Portimao (PRM) 17.9 km

Tarihi Yerler

  • Trilhos do Algarve 0.5 km

  • Nossa Senhora da Rocha Kilisesi 0.5 km

  • Silves Belediyesi Arkeoloji Müzesi 10.8 km

Ulaşım

  • Portimao (PRM) 17.9 km

  • Faro (FAO-Faro Uluslararası) 38.4 km

Çevredekiler

  • Krazy World Hayvanat Bahçesi 13.3 km

  • Silves Şatosu 10.9 km

  • Portimão Şehir Pazarı 6.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Açık Yüzme Havuzu

Bahçe

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Praia Nova - 0,6 km / 0,4 mi
Nossa Senhora da Rocha Kilisesi - 0,6 km / 0,4 mi
Senhora da Rocha Plajı - 0,7 km / 0,4 mi
Algarve Patikaları - 0,7 km / 0,4 mi
Cova Redonda Plajı - 1,5 km / 0,9 mi
Vale do Olival Plajı - 2,2 km / 1,4 mi
Albandeira Plajı - 2,3 km / 1,5 mi
Armação Plajı - 3,1 km / 1,9 mi
Marinha Plajı - 3,8 km / 2,4 mi
Percurso dos Sete Vales Suspensos - 3,8 km / 2,4 mi
Uluslararası Kum Heykeli Festivali - 7,7 km / 4,8 mi
Salgados Lagünü - 8,3 km / 5,2 mi
Praia Grande de Pêra - 8,5 km / 5,3 mi
Portimão Şehir Pazarı - 8,5 km / 5,3 mi
Algar de Benagil - 8,6 km / 5,3 mi

En yakın havaalanları:
Portimao (PRM) - 23 km / 14,3 mi
Faro (FAO-Faro Uluslararası) - 55,7 km / 34,6 mi

/ Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Kapalı Yüzme Havuzu

Voleybol

Dalış

Fitness

Bisiklet Kiralama

Plaj Şemsiyesi

SPA Merkezi

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yakında plaj / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 44 / Sadece köpek ve kediye izin verilir / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 20 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Uzun süreli kiracılar kabul edilir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü ve duman dedektörü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Konaklama yerine saat gece yarısı sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir tarafından vergi alınmaktadır ve bu vergi konaklama yerinde ödenmektedir. Vergi sezonluk olarak değişmektedir ve tüm yıl boyunca uygulanmayabilir. Başka muafiyet durumları veya indirimler olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen rezervasyon sonrasında alınan rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeri ile irtibat kurun.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Kasım - 31 Mart döneminde, 7 geceye kadar EUR 1.00 kişi başı, gecelik. Bu vergi 13 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.
  • Şehir vergisi alınmaktadır: 1 Nisan - 31 Ekim döneminde, 7 geceye kadar EUR 2.00 kişi başı, gecelik. Bu vergi 13 yaş yaşından küçük çocuklardan alınmaz.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına, gecelik 25 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Misafirlerin golf tee süresi, masaj hizmeti ve spa seansı için rezervasyon yaptırması gereklidir. Misafirler otele varmadan önce, rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak otel ile görüşebilir ve rezervasyon yaptırılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

White Shell Beach Villas Empreendimento White Shell Quinta da Sra. da Rocha adresinde bulunmaktadır.

White Shell Beach Villas, Portimao (PRM) 'na 17.9 km uzaklıktadır.

White Shell Beach Villas,
- Kuru Temizleme
- Açık Yüzme Havuzu
- Bahçe
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

White Shell Beach Villas, oda içerisinde
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Duş
- Terlik
- Ütü Ekipmanı
- Telefon
- Bide
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, White Shell Beach Villas tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu, Kapalı Yüzme Havuzu.

Hayır, White Shell Beach Villas otoparka sahip değildir.

Hayır, White Shell Beach Villas evcil hayvan kabul etmemektedir.

White Shell Beach Villas check in saati 16, White Shell Beach Villas check out saati 11.

White Shell Beach Villas yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Trilhos do Algarve
- Nossa Senhora da Rocha Kilisesi
- Silves Belediyesi Arkeoloji Müzesi
- Museu da Cortiça
- Nossa Senhora da Orada Manastırı
- Belediye Arkeoloji Müzesi
- Kale Suru Harabeleri
- Museum of Sacred Art
- Portimão Müzesi
- Casa Museu do Acordeao

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Algar de Benagil
- Alfanzina Deniz Feneri
- Lagoa dos Salgados
- Uluslararası Kum Heykeli Festivali
- Sao Jose Manastırı
- Roman Bridge of Silves
- Silves Katedrali
- Cruz de Portugal Anıtı
- The Cross of Portugal
- Sao Joao do Arade Hisarı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.