Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.

Rock Hill, Fort Mill

maximum karta özel fırsatları kaçırma

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 2
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 3

Galeri (24)

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 2
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 3
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 4
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 5
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 6
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 7
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 8
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 9
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 2
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 3
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 4
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 5
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 6
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 7
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 8
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 9
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 2
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 3
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 4
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 5
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 6
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 7
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 8
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 9
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10
TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.

Rock Hill, Fort Mill

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Carowinds Temalı Park - 0,8 km / 0,5 mi
NarroWay Theater - 1,5 km / 1 mi
Regent Park Golf Club - 3,6 km / 2,2 mi
Ramblewood Parkı - 6,5 km / 4 mi
Carolina Place - 6,5 km / 4,1 mi
Anne Springs Close Greenway - 6,6 km / 4,1 mi
Knights Stadyumu - 6,6 km / 4,1 mi
CSA OrthoCarolina Sportsplex Futbol Sahası - 8,4 km / 5,2 mi
Wylie Gölü - 9,8 km / 6,1 mi
McDowell Nature Center and Preserve - 10,4 km / 6,5 mi
Sonesta Charlotte Lower South End - 10,9 km / 6,7 mi
Topgolf - 11,1 km / 6,9 mi
The Amp Ballantyne - 11,7 km / 7,2 mi
Tyvola Square - 11,8 km / 7,3 mi
Renaissance Parkı - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanları:
Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT) - 23 km / 14,3 mi
Concord, NC (USA-Concord Bölge) - 44,6 km / 27,7 mi

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. için önerilen havaalanı Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT).

/ Misafirler için hızlı giriş, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Fitness

map-image

Carowinds Temalı Park

0.9 km

President James K. Polk State Tarihi Bölgesi

5.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Carowinds Temalı Park 0.9 km

President James K. Polk State Tarihi Bölgesi 5.3 km

Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 14.0 km

Tarihi Yerler

  • President James K. Polk State Tarihi Bölgesi 5.3 km

  • University Park Baptist Church 7.4 km

  • Charlotte Post Newspaper 9.8 km

Ulaşım

  • Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 14.0 km

  • Rock Hill, Güney Karolayna (RKH-Rock Hill-York County) 16.3 km

Çevredekiler

  • Karolayna Yırtıcı Kuş 28.5 km

  • Carolina Renaissance Festival 40.4 km

  • Carolina Place 5.8 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Açık Yüzme Havuzu

Asansör

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Carowinds Temalı Park - 0,8 km / 0,5 mi
NarroWay Theater - 1,5 km / 1 mi
Regent Park Golf Club - 3,6 km / 2,2 mi
Ramblewood Parkı - 6,5 km / 4 mi
Carolina Place - 6,5 km / 4,1 mi
Anne Springs Close Greenway - 6,6 km / 4,1 mi
Knights Stadyumu - 6,6 km / 4,1 mi
CSA OrthoCarolina Sportsplex Futbol Sahası - 8,4 km / 5,2 mi
Wylie Gölü - 9,8 km / 6,1 mi
McDowell Nature Center and Preserve - 10,4 km / 6,5 mi
Sonesta Charlotte Lower South End - 10,9 km / 6,7 mi
Topgolf - 11,1 km / 6,9 mi
The Amp Ballantyne - 11,7 km / 7,2 mi
Tyvola Square - 11,8 km / 7,3 mi
Renaissance Parkı - 12,1 km / 7,5 mi

En yakın havaalanları:
Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT) - 23 km / 14,3 mi
Concord, NC (USA-Concord Bölge) - 44,6 km / 27,7 mi

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. için önerilen havaalanı Charlotte-Douglas International Havaalanı (CLT).

/ Misafirler için hızlı giriş, lobide ücretsiz gazete servisi ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Commitment to Clean (Marriott) / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Bu konaklama yeri, Commitment to Clean (Marriott) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına konaklama başına 150 USD (konaklama başı maksimum 200 USD.)
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Sezonluk havuz 26 Mayıs ile 04 Eylül arasında açık olacaktır.
  • Ebeveynleri veya vasileriyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan çocuklar için konaklama ücreti alınmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. 3519 LAKEMONT BOULEVARD adresinde bulunmaktadır.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd., Charlotte, Kuzey Karolayna (CLT-Charlotte-Douglas Uluslararası) 'na 14.0 km uzaklıktadır.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd.,
- Kuru Temizleme
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Barbekü
- Açık Yüzme Havuzu
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd., oda içerisinde
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Yemek Masası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu.

Hayır, TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. otoparka sahip değildir.

Hayır, TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. evcil hayvan kabul etmemektedir.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. check in saati 16, TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. check out saati 11.

TownePlace Suites by Marriott Fort Mill at Carowinds Blvd. yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- President James K. Polk State Tarihi Bölgesi
- University Park Baptist Church
- Charlotte Post Newspaper
- Charlotte Doğa Müzesi
- Carolinas Havacılık Müzesi
- York County Müzesi
- Mint Müzesi
- Cherry Community
- Museum of Illusions - Charlotte
- Harvey B. Gantt Afrikalı Amerikalı Sanat + Kültür Merkezi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Metalmorphosis
- Reclining Bulls Heykeli
- Wylie Gölü
- Slot Car Cave
- Daniel Stowe Botanik Bahçesi
- Dowd House Tarihi Bölgesi
- Dr. Martin Luther King, Jr. Monument
- One of Four Sculptures at The Square
- McAlpine Creek Greenway
- Karolayna Yırtıcı Kuş
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.