Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 22079

Tenedos İskele Hotel

Geyikli, Çanakkale

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Tenedos İskele Hotel  — 2
Tenedos İskele Hotel  — 3

Galeri (42)

Tenedos İskele Hotel

9.3 Mükemmel

Tenedos İskele Hotel  — 2
Tenedos İskele Hotel  — 3
Tenedos İskele Hotel  — 4
Tenedos İskele Hotel  — 5
Tenedos İskele Hotel  — 6
Tenedos İskele Hotel  — 7
Tenedos İskele Hotel  — 8
Tenedos İskele Hotel  — 9
Tenedos İskele Hotel  — 10
Tenedos İskele Hotel  — 10
Tenedos İskele Hotel

9.3 Mükemmel

Tenedos İskele Hotel  — 2
Tenedos İskele Hotel  — 3
Tenedos İskele Hotel  — 4
Tenedos İskele Hotel  — 5
Tenedos İskele Hotel  — 6
Tenedos İskele Hotel  — 7
Tenedos İskele Hotel  — 8
Tenedos İskele Hotel  — 9
Tenedos İskele Hotel  — 10
Tenedos İskele Hotel  — 10
Tenedos İskele Hotel

9.3 Mükemmel

Tenedos İskele Hotel  — 2
Tenedos İskele Hotel  — 3
Tenedos İskele Hotel  — 4
Tenedos İskele Hotel  — 5
Tenedos İskele Hotel  — 6
Tenedos İskele Hotel  — 7
Tenedos İskele Hotel  — 8
Tenedos İskele Hotel  — 9
Tenedos İskele Hotel  — 10
Tenedos İskele Hotel  — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Tenedos İskele Hotel

Geyikli, Çanakkale

Bozcaada'nın Kapısında Bir Kuzey Ege Hikayesi...

Tenedos İskele Boutique Hotel, deniz, tarih ve doğayı bir arada yaşamak isteyen misafirlerine sıcak, samimi ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar.

Çanakkale'nin eşsiz tarihi atmosferini burada yalnızca okumayacak, adeta hissedeceksiniz. Bozcaada'nın büyüleyici sokaklarından Troya'nın efsanelerine, Alexandria Troas'ın antik mirasından Çanakkale Şehitlikleri'nin anlamlı hikâyesine kadar bölgenin en önemli destinasyonları otelimize yalnızca birkaç dakika mesafededir.

Stratejik konumu sayesinde misafirlerimiz Bozcaada'ya, Geyikli plajlarına, antik kentlere ve Çanakkale'nin tarihi noktalarına 3 ila 30 dakika içerisinde kolayca ulaşabilir. Böylece tek bir tatilde denizin huzurunu, tarihin derinliğini ve Kuzey Ege'nin doğal güzelliklerini bir arada yaşayabilirsiniz.

Burada sadece tatil yapmayacak, Çanakkale'yi yaşayacaksınız.

Daha Fazla

Ortak TV Alanı

Otopark

Sigara İçilmeyen Odalar

Faks / Fotokopi

Günlük Temizlik

Oda Servisi

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Klima

Kapalı Restoran

Kahvaltı Salonu

Halk Plajı

Çocuk Oyun Alanı

9.3

Mükemmel

48 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 22079

9.3

Mükemmel

48 Otelpuan Yorumu

map-image

Geyikli Halk Plajı

1.2 km

Alexandria Troas Harabeleri

7.2 km

Kampanyalar

maximum kart

’a Özel 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan!

maximum kart

’a özel sepette %8 ek indirim!

Tüm Kartlara Sepette ek %3 indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Family Oda, Bahçe Manzaralı, Balkonlu,

  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 27 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Deluxe Oda, Bahçe Manzaralı, Balkonlu,

  • Çift Kişilik Yatak
  • 27 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Comfort Oda, Bahçe Manzaralı, Klimasız, Balkonlu

  • Çift Kişilik Yatak
  • 27 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

9.3

Mükemmel

48 Otelpuan Yorumu

9.3

Mükemmel

48 Otelpuan Yorumu

%95

Tavsiye Etme

%93

Fiyat Performans

9.5

Oda

9.5

Hizmet

9

Yemek

Son Yorumlar

10.0 Mükemmel

F***** O*****

Konum olarak güzel denize yürüme mesafesi ama biz arabayla gittik hava çok sıcaktı . Deniz kumlu ve temiz gece girin tavsiye ederim. Otele geldiğimizde gayet guleryuzlu sıcak samimi bir aile işletmesi. Odalar kahvaltı çevre gayet kaliteli ve özenle hazirlanmisti. Kisa yada uzun kafanızı dinleyeceginiz harika bir ortam var . Biz çok memnun kaldik.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

Y***** K*****

Konakladığımız 5 gece boyunca her şey çok güzeldi. Otelin konumu güzel sessiz sakin bir lokasyonda. Kahvaltısı ideal ve yeterli. Temizlikle ilgili bir sorun yok. Geyikli merkeze arabayla 4 dk, bozcaada feribot iskelesine ve ise arabayla 2 dk da ulaşabiliyorsunuz. Otopark sorunu yok.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

M***** D*****

Öncelikle özge hanıma dinç ailesi adına çok teşekkür ederim. Kendimizi evimizde gibi hissettim. Kendisi bizi feribot iskelesine kadar özel aracıyla bıraktı sıcakta yürümeyelim diye. Geldiğimizde çok sıcak karşılandık. Aile oteli olması kendimizi ailemizle birlikte gibi hissettirdi. Otel tertemizdi. Teşekk.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

K***** O*****

Kızımla birlikte konakladık ve gerçekten çok memnun ayrıldık. Fiyat performans açısından beklentimizin üzerinde bir oteldi. Odalar ve ortak alanlar son derece temizdi; hijyen konusunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Otelin sakin ve huzurlu atmosferi dinlenmek için harikaydı. En çok da işletmecilerin güler yüzü, samimiyeti ve misafirperverliği bizi etkiledi. Kendimizi evimizde gibi hissettirdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Geyikli'ye tekrar yolumuz düşerse hiç düşünmeden yine burada konaklarız. Kesinlikle tavsiye ederim.

Konaklama Tarihi: 2026 Haziran

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

M***** E*****

Nezih ve en önemlisi kendinizi evinizde hissediyorsunuz.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Geyikli Halk Plajı 1.2 km

Alexandria Troas Harabeleri 7.2 km

Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif) 49.1 km

Tarihi Yerler

  • Alexandria Troas Kazı Evi 8.5 km

  • Alexandria Troas Harabeleri 7.2 km

  • Alexandria Troas Antik Kenti 9.5 km

Ulaşım

  • Çanakkale Havalimanı 55.7 km

  • Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif) 49.1 km

  • Geyikli Belediyesi Otogarı 3.1 km

Çevredekiler

  • Çanakkale Ticaret Ve Sanayi Odası Kongre Ve Fuar Merkezi 59.5 km

  • Mıhlı Şelalesi 48.5 km

  • Alexandria Troas Termal Otel Kaplıcaları ( Tarihi Kestanbol Kaplıcaları ) 20.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Ortak TV Alanı

Otopark

Sigara İçilmeyen Odalar

Faks / Fotokopi

Günlük Temizlik

Oda Servisi

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Klima

Bozcaada'nın Kapısında Bir Kuzey Ege Hikayesi...

Tenedos İskele Boutique Hotel, deniz, tarih ve doğayı bir arada yaşamak isteyen misafirlerine sıcak, samimi ve konforlu bir konaklama deneyimi sunar.

Çanakkale'nin eşsiz tarihi atmosferini burada yalnızca okumayacak, adeta hissedeceksiniz. Bozcaada'nın büyüleyici sokaklarından Troya'nın efsanelerine, Alexandria Troas'ın antik mirasından Çanakkale Şehitlikleri'nin anlamlı hikâyesine kadar bölgenin en önemli destinasyonları otelimize yalnızca birkaç dakika mesafededir.

Stratejik konumu sayesinde misafirlerimiz Bozcaada'ya, Geyikli plajlarına, antik kentlere ve Çanakkale'nin tarihi noktalarına 3 ila 30 dakika içerisinde kolayca ulaşabilir. Böylece tek bir tatilde denizin huzurunu, tarihin derinliğini ve Kuzey Ege'nin doğal güzelliklerini bir arada yaşayabilirsiniz.

Burada sadece tatil yapmayacak, Çanakkale'yi yaşayacaksınız.

Kapalı Restoran

Kahvaltı Salonu

Halk Plajı

Çocuk Oyun Alanı

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Tenedos İskele Hotel Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Tenedos İskele Hotel Cumhuriyet Mahallesi Yeşim Sokak No12 Yeni İskele mevkii Geyikli Ezine adresinde bulunmaktadır.

Bu gece Tenedos İskele Hotel konaklama fiyatı en ucuz 4.750 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Hafta içi Tenedos İskele Hotel fiyatı en ucuz 4.750 TL’ ile Salı gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Tenedos İskele Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Tenedos İskele Hotel fiyatları gecelik en ucuz 4.750 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Tenedos İskele Hotel fiyatları gecelik en ucuz 4.361 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Tenedos İskele Hotel tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Tenedos İskele Hotel için ortalama 9,4 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Tenedos İskele Hotel için ortalama 9,5 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Tenedos İskele Hotel için ortalama 9,3 puan vermiştir.

Tenedos İskele Hotel , Çanakkale Havalimanı 'na 55.7 km uzaklıktadır.
Tenedos İskele Hotel , Geyikli Belediyesi Otogarı 'na 3.1 km uzaklıktadır.

Tenedos İskele Hotel ,
- Ortak TV Alanı
- Otopark
- Sigara İçilmeyen Odalar
- Faks / Fotokopi
- Günlük Temizlik
- Oda Servisi
- Kablosuz İnternet
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Klima gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Tenedos İskele Hotel , oda içerisinde
- Ahşap / Parke Kaplı Zemin
- Gardırop
- Sigara İçilmez
- Oturma Alanı
- LCD / Plazma TV
- Havlu
- Balkon veya Teras
- Duş
- Televizyon
- Banyo
- Saç Kurutma Makinesi
- Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Berjer
- Sigara İçilir
- Vantilatör gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Tenedos İskele Hotel tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Tenedos İskele Hotel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Tenedos İskele Hotel check in saati 14:00, Tenedos İskele Hotel check out saati 11:00.

Tenedos İskele Hotel yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Alexandria Troas Kazı Evi
- Alexandria Troas Harabeleri
- Alexandria Troas Antik Kenti
- Bozcaada Kalesi
- Bozcaada Yerel Tarih Araştırma Merkezi Müzesi
- Bozcaada Müzesi
- Achilles Tumulus
- Truva Arkeoloji Alanı
- Troya Antik Kenti
- Troya Kazı Alanları

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Alexandria Troas Termal Otel Kaplıcaları ( Tarihi Kestanbol Kaplıcaları )
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Atatürk Büstü
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.