Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Residenza Pierret

Roma Kent Merkezi, Roma

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Residenza Pierret — 2
Residenza Pierret — 3

Galeri (84)

Residenza Pierret
Residenza Pierret — 2
Residenza Pierret — 3
Residenza Pierret — 4
Residenza Pierret — 5
Residenza Pierret — 6
Residenza Pierret — 7
Residenza Pierret — 8
Residenza Pierret — 9
Residenza Pierret — 10
Residenza Pierret — 10
Residenza Pierret
Residenza Pierret — 2
Residenza Pierret — 3
Residenza Pierret — 4
Residenza Pierret — 5
Residenza Pierret — 6
Residenza Pierret — 7
Residenza Pierret — 8
Residenza Pierret — 9
Residenza Pierret — 10
Residenza Pierret — 10
Residenza Pierret
Residenza Pierret — 2
Residenza Pierret — 3
Residenza Pierret — 4
Residenza Pierret — 5
Residenza Pierret — 6
Residenza Pierret — 7
Residenza Pierret — 8
Residenza Pierret — 9
Residenza Pierret — 10
Residenza Pierret — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Residenza Pierret

Roma Kent Merkezi, Roma

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Via Condotti - 0,1 km / 0,1 mi
İspanyol Basamakları - 0,1 km / 0,1 mi
Via del Babuino - 0,1 km / 0,1 mi
Piazza di Spagna - 0,2 km / 0,1 mi
Via del Corso - 0,4 km / 0,2 mi
Via del Tritone - 0,6 km / 0,4 mi
Trevi Meydanı - 0,7 km / 0,4 mi
Pincio Terrace - 0,7 km / 0,4 mi
Via Veneto - 0,7 km / 0,4 mi
Kapuçin Manastırı - 0,7 km / 0,4 mi
Piazza Barberini - 0,7 km / 0,5 mi
Trevi Çeşmesi - 0,8 km / 0,5 mi
Tiber Nehri - 0,8 km / 0,5 mi
Piazza del Popolo - 0,8 km / 0,5 mi
Palazzo Barberini - 0,8 km / 0,5 mi

En yakın havaalanları:
Ciampino Havaalanı (CIA) - 30,3 km / 18,8 mi
Roma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci Uluslararası) - 31,6 km / 19,6 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir.

Daha Fazla

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

map-image

Roma (CIA-Ciampino)

14.9 km

Piazza di Spagna

0.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Roma (CIA-Ciampino) 14.9 km

Piazza di Spagna 0.1 km

İspanyol Basamakları 0.1 km

Tarihi Yerler

  • İspanyol Basamakları 0.1 km

  • Keats-Shelley Evi 0.1 km

  • Caffe Greco 0.1 km

Ulaşım

  • Roma (CIA-Ciampino) 14.9 km

  • Roma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci Uluslararası) 22.8 km

  • Roma (XRJ-Termini Tren İstasyonu) 1.7 km

Çevredekiler

  • Bioparco di Roma 1.4 km

  • Montegelato Şelaleleri 32.0 km

  • Terme di Roma 20.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Resepsiyon (Belirli Saatlerde)

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Via Condotti - 0,1 km / 0,1 mi
İspanyol Basamakları - 0,1 km / 0,1 mi
Via del Babuino - 0,1 km / 0,1 mi
Piazza di Spagna - 0,2 km / 0,1 mi
Via del Corso - 0,4 km / 0,2 mi
Via del Tritone - 0,6 km / 0,4 mi
Trevi Meydanı - 0,7 km / 0,4 mi
Pincio Terrace - 0,7 km / 0,4 mi
Via Veneto - 0,7 km / 0,4 mi
Kapuçin Manastırı - 0,7 km / 0,4 mi
Piazza Barberini - 0,7 km / 0,5 mi
Trevi Çeşmesi - 0,8 km / 0,5 mi
Tiber Nehri - 0,8 km / 0,5 mi
Piazza del Popolo - 0,8 km / 0,5 mi
Palazzo Barberini - 0,8 km / 0,5 mi

En yakın havaalanları:
Ciampino Havaalanı (CIA) - 30,3 km / 18,8 mi
Roma (FCO-Fiumicino - Leonardo da Vinci Uluslararası) - 31,6 km / 19,6 mi

/ Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yeri, varıştan önce misafirin kredi kartına provizyon uygulama hakkını saklı tutar.
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, ilk yardım çantası ve dış mekan ışıklandırması yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Resepsiyon her gün 8 - 17 arasında açıktır. Resepsiyon sınırlı saatlerde hizmet vermektedir.Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: 10 geceye kadar kişi başı, gecelik 7.00 EUR. Bu vergi 10 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı kişi başına 30 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Çocuklar dâhil olmak üzere tüm misafirler giriş noktasında şahsen bulunmalı ve devletleri tarafından verilen fotoğraflı resmî kimlik kartlarını veya pasaportlarını ibraz etmelidirler.
  • Bu konaklama yerindeki nakit işlemler için ulusal düzenlemeler uyarınca 5000 EUR üst limiti uygulanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi isteyen misafirlerimizin rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişim kurmaları gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Residenza Pierret Piazza di Spagna 20 6 adresinde bulunmaktadır.

Hafta içi Residenza Pierret fiyatı en ucuz 10.321,14 TL’ ile Cumartesi gününe aittir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Residenza Pierret fiyatları gecelik en ucuz 8.575,01 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Residenza Pierret fiyatları gecelik en ucuz 8.575,01 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Residenza Pierret fiyatları gecelik en ucuz 8.575,01 TL’dir

Residenza Pierret, Roma (CIA-Ciampino) 'na 14.9 km uzaklıktadır.

Residenza Pierret,
- Resepsiyon (Belirli Saatlerde) gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Residenza Pierret, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Çalışma Masası
- Terlik
- Bide
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Residenza Pierret otoparka sahip değildir.

Hayır, Residenza Pierret evcil hayvan kabul etmemektedir.

Residenza Pierret check in saati 14, Residenza Pierret check out saati 11.

Residenza Pierret yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- İspanyol Basamakları
- Keats-Shelley Evi
- Caffe Greco
- Villa Medici
- Museo Missionario di Propaganda Fide
- Colonna Dell'Immacolata
- Galleria Valentina Moncada
- Gagosian Gallery
- Galleria d'Arte Moderna di Roma Capitale
- San Giacomo Kilisesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Barcaccia Çeşmesi
- Fontana del Babuino Çeşmesi
- Villa Maraini - Swiss Institute in Rome
- Augustus Mozolesi
- La Pieta
- Fontana delle Api
- Pincio Terrace
- Marcus Aurelius Sütunu
- Galleria Sciarra
- Sant'Agostino
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.