Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf

Düsseldorf (ve civarı), Düsseldorf

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 2
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 3

Galeri (77)

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 2
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 3
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 4
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 5
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 6
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 7
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 8
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 9
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 2
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 3
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 4
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 5
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 6
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 7
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 8
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 9
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 2
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 3
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 4
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 5
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 6
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 7
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 8
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 9
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10
Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf

Düsseldorf (ve civarı), Düsseldorf

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ren Nehri - 0,7 km / 0,5 mi
Düsseldorf Sinagogu - 1,1 km / 0,7 mi
39. Füzeci Anıtı - 1,2 km / 0,7 mi
Kunstpalast Müzesi - 1,7 km / 1 mi
Hofgarten - 1,8 km / 1,1 mi
NRW-Forum Düsseldorf - 1,8 km / 1,1 mi
Ehrenhof - 1,9 km / 1,2 mi
Tonhalle Duesseldorf - 1,9 km / 1,2 mi
Tonhalle Konser Salonu - 1,9 km / 1,2 mi
Aquazoo-Löbbecke-Müzesi - 2,1 km / 1,3 mi
Rochus Kilisesi - 2,3 km / 1,4 mi
Japon Kültürü Ekoloji Merkezi - 2,3 km / 1,5 mi
Düsseldorf Tiyatro Müzesi - 2,4 km / 1,5 mi
Seestern - 2,4 km / 1,5 mi
Ren Gezinti Alanı - 2,5 km / 1,6 mi

En yakın havaalanları:
Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS) - 7,8 km / 4,8 mi
Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) - 27,7 km / 17,2 mi
Cologne - Bonn Havalimanı (CGN) - 68,7 km / 42,7 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. (ücretli) otopark vardır. / Hotelstars Union Almanya konaklama yerlerine resmi olarak yıldız derecelendirmesi vermektedir. Bu konaklama yerine 4 yıldız Özel verilmiştir. Konaklama yeri bu sayfada 4,5 yıldızlı olarak gösterilmektedir.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Fitness

map-image

Kunstpalast Müzesi

1.4 km

Tonhalle Concert Hall

1.6 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Kunstpalast Müzesi 1.4 km

Tonhalle Concert Hall 1.6 km

Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) 18.7 km

Ulaşım

  • Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) 18.7 km

  • Krefeld (QKF-Krefeld - Egelsberg) 20.0 km

  • Hagen (ZEY-Hagen Tren İstasyonu) 49.9 km

Tarihi Yerler

  • Kunstpalast Müzesi 1.4 km

  • NRW-Forum Düsseldorf 1.5 km

  • Aquazoo-Löbbecke-Museum 1.7 km

Çevredekiler

  • Duesseldorf Grafenberg Doğal Yaşam Parkı 5.1 km

  • Cranger Kirmes 43.0 km

  • Monte Mare Bedburg 30.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Tur Danışma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu

Asansör

Toplantı Salonu

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ren Nehri - 0,7 km / 0,5 mi
Düsseldorf Sinagogu - 1,1 km / 0,7 mi
39. Füzeci Anıtı - 1,2 km / 0,7 mi
Kunstpalast Müzesi - 1,7 km / 1 mi
Hofgarten - 1,8 km / 1,1 mi
NRW-Forum Düsseldorf - 1,8 km / 1,1 mi
Ehrenhof - 1,9 km / 1,2 mi
Tonhalle Duesseldorf - 1,9 km / 1,2 mi
Tonhalle Konser Salonu - 1,9 km / 1,2 mi
Aquazoo-Löbbecke-Müzesi - 2,1 km / 1,3 mi
Rochus Kilisesi - 2,3 km / 1,4 mi
Japon Kültürü Ekoloji Merkezi - 2,3 km / 1,5 mi
Düsseldorf Tiyatro Müzesi - 2,4 km / 1,5 mi
Seestern - 2,4 km / 1,5 mi
Ren Gezinti Alanı - 2,5 km / 1,6 mi

En yakın havaalanları:
Düsseldorf Uluslararası Havaalanı (DUS) - 7,8 km / 4,8 mi
Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) - 27,7 km / 17,2 mi
Cologne - Bonn Havalimanı (CGN) - 68,7 km / 42,7 mi

/ Misafirler için ofis, hızlı giriş ve lobide ücretsiz gazete servisi mevcuttur. (ücretli) otopark vardır. / Hotelstars Union Almanya konaklama yerlerine resmi olarak yıldız derecelendirmesi vermektedir. Bu konaklama yerine 4 yıldız Özel verilmiştir. Konaklama yeri bu sayfada 4,5 yıldızlı olarak gösterilmektedir.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

15

Çıkış Saati

öğlen

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Güvenlik Protokolü (Radisson) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Green Key (Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı) / Rehber hayvanlara izin verilir / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Ekstra harcamaları ödemek için otele girişte kullanılan kredi kartının üzerindeki isim, oda rezervasyonundaki ilk isim olmalıdır
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Suyun bir kısmı gri su yeniden kazanım sistemi aracılığıyla yeniden kullanılmaktadır
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Güvenlik Protokolü (Radisson) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.
  • Kültürel normların ve misafir politikalarının ülkeye ve konaklama yerine göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın. Burada listelenen politikalar konaklama yeri tarafından sağlanmıştır.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: 21 geceye kadar kişi başı, gecelik 3.00 EUR. Bu vergi 18 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Açık büfe kahvaltı yetişkinler için yaklaşık olarak 28.0 EUR, çocuklar için 12 EUR ücret karşılığında servis edilmektedir
  • Valesiz otopark ücreti: günlük 24 EUR.
  • Evcil hayvan ücreti: konaklama yeri başına, günlük 25 EUR.
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır
  • İlave yatak ücreti: gecelik 48.0 EUR.

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Ebeveynleri veya vasisiyle aynı odada kalan ve mevcut yatak takımlarını kullanan 12 yaş veya altındaki bir çocuk için konaklama ücreti alınmaz.
  • Odalarda kalan tüm misafirlerin otele kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir.
  • Temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf Karl-Arnold-Platz 5 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf fiyatları gecelik en ucuz 3.823,54 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf fiyatları gecelik en ucuz 4.059,35 TL’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf fiyatları gecelik en ucuz 3.803,12 TL’dir

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf, Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Moenchengladbach) 'na 18.7 km uzaklıktadır.

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf,
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma
- Elektrikli Araç Şarj İstasyonu
- Asansör
- Toplantı Salonu
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf, oda içerisinde
- Kasa
- Çalışma Masası
- Telefon
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf otoparka sahip değildir.

Hayır, Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf evcil hayvan kabul etmemektedir.

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf check in saati 15, Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf check out saati öğlen.

Radisson Blu Conference Hotel, Düsseldorf yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Kunstpalast Müzesi
- NRW-Forum Düsseldorf
- Aquazoo-Löbbecke-Museum
- Saint Antonius Katolik Kilisesi
- Theatermuseum Dusseldorf
- K20 Grabbeplatz
- Kuzey Ren-Vestfalya Sanat Galerisi
- K20 K21 Art Collection
- Kunsthalle Düsseldorf
- Goethe Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- 39th Fusilier Memorial
- Ehrenhof
- Rochus-Kirche
- Castle Jaegerhof
- Memorial Place
- Eski Kale Kulesi
- Stadterhebungsmonument
- Rathaus
- Statue of Jan Wellem
- Kaufhof
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.