Ordu Otelleri
-
2 yetişkin, 0 gece
Aramayı değiştir
Sonuçları filtrele
25 / 25
Filtreler ile aradığınız özelliklere sahip otelleri görüntüleyin

Ordu Otelleri

Sırala

Karadeniz kıyılarının sakin şehri Ordu, hem endüstriyel olarak hem de turizm açısından günden güne gelişimini hızla sürdürüyor. Fındığın anavatanı Ordu, iş sanayi yatırımlarının artması ve Ordu-Giresun Havalimanı'nın açılmasıyla Karadeniz'in yükselen değeri haline geldi.

Karadeniz kıyıları boyunca en geniş sahil şeridine sahip olan şehir Ordu, doğanın güzelliklerini cömertçe sergilediği cennet gibi bir şehir...

Karadeniz'in İncisi Ünye

Ordu, uzun ve tertemiz sahilleri ile diğer Karadeniz şehirlerinden ayrılıyor. Ordu Otelleri arasından seçiminizi yaparken, Ünye Otelleri ya da Fatsa Otelleri'nde konaklayarak yaz aylarında yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. İnciraltı Koyu, Uzunkum Plajı ve Mavi Deniz Plajı keyifli yüzme molaları verebileceğiniz yerlerden bazıları.

Yaz aylarında fındık toplamak için ya da yaylalara çıkmak isteyenlerin ziyaretçi sayısını artırdığı Ordu, tarihi mekanlarıyla da dikkat çekiyor. Bizans ve Osmanlı döneminden kalma pek çok tarihi yapının günümüze ulaştığı şehirde; Atik İbrahim Paşa Camii, Etnografya Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor.

Ordu'nun en güzel manzaralarına şahit olacağınız Boztepe'ye teleferikle çıkmayı ve enfes Karadeniz pidesinin tadına bakmayı da ihmal etmeyin.

Faydalı Bilgiler

Karadeniz Bölgesi'nin tam ortasında yer alan Ordu, çevresinde yer alan illere kara yoluyla kolayca ulaşım sağlayan geniş bir ağa sahip. Ayrıca hizmete giren Ordu-Giresun Havalimanı ile Türkiye'nin dört bir yanından Ordu'ya kısa sürede uçak konforuyla ulaşmak da mümkün.

Gece Hayatı

Ordu otellerinde konakladığınız süre boyunca eşsiz lezzetler tatmak ve keyifli bir akşamla Ordu tatilinize renk katmak isterseniz Fatsa'da sizi bekleyen pek çok restoran ve eğlence mekanı bulunuyor.