Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Turizm İşletme Belgesi: 23520

Morgül Pansiyon

Gökçeada, Çanakkale

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Morgül Pansiyon — 2
Morgül Pansiyon — 3

Galeri (30)

Morgül Pansiyon
Morgül Pansiyon — 2
Morgül Pansiyon — 3
Morgül Pansiyon — 4
Morgül Pansiyon — 5
Morgül Pansiyon — 6
Morgül Pansiyon — 7
Morgül Pansiyon — 8
Morgül Pansiyon — 9
Morgül Pansiyon — 10
Morgül Pansiyon — 10
Morgül Pansiyon
Morgül Pansiyon — 2
Morgül Pansiyon — 3
Morgül Pansiyon — 4
Morgül Pansiyon — 5
Morgül Pansiyon — 6
Morgül Pansiyon — 7
Morgül Pansiyon — 8
Morgül Pansiyon — 9
Morgül Pansiyon — 10
Morgül Pansiyon — 10
Morgül Pansiyon
Morgül Pansiyon — 2
Morgül Pansiyon — 3
Morgül Pansiyon — 4
Morgül Pansiyon — 5
Morgül Pansiyon — 6
Morgül Pansiyon — 7
Morgül Pansiyon — 8
Morgül Pansiyon — 9
Morgül Pansiyon — 10
Morgül Pansiyon — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Morgül Pansiyon

Gökçeada, Çanakkale

Daha Fazla

Pansiyon

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Turizm İşletme Belgesi: 23520

map-image

Mehmetçik Feneri ve Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı Sergisi

31.0 km

Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif)

3.5 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Avlu Manzaralı,


  • Çift Kişilik Yatak
  • 17 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Aile Odası, Avlu Manzaralı, 2. Kat,


  • Çekyat
  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 45 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Apartment, Bahçe veya Sokak Manzaralı, Bahçe Katı,


  • Çekyat
  • Çift Kişilik Yatak
  • 65 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Mehmetçik Feneri ve Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı Sergisi 31.0 km

Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif) 3.5 km

Tarihi Kilise 0.5 km

Ulaşım

  • Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif) 3.5 km

  • Çanakkale Havalimanı 45.4 km

  • Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı 48.0 km

Tarihi Yerler

  • Mehmetçik Feneri ve Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı Sergisi 31.0 km

  • Gallery of the Gallipoli Campaign 31.3 km

  • Salim Mutlu Özel Harp Anılar Koleksiyonu 31.3 km

Çevredekiler

  • Çanakkale Ticaret Ve Sanayi Odası Kongre Ve Fuar Merkezi 48.3 km

  • Fonias Şelaleleri 35.2 km

  • Kale 0.6 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Sigara İçme Alanı

Otopark (Tesis Harici)

Ortak Kullanım Mutfak

Kablosuz İnternet

Klima

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

11:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Morgül Pansiyon Sadece Oda konseptinde hizmet sunmaktadır.

Morgül Pansiyon YENİBADEMLİ KÖYÜ YENİ BADEMLİ KÜME EVLERİ BLOK NO: 79 İÇ KAPI NO: 2 adresinde bulunmaktadır.

Bu haftasonu cuma günü giriş pazar günü çıkış olmak üzere en ucuz Morgül Pansiyon oda fiyatı toplam 7.440 TL’dir. Fiyatlar tutulan oda türüne ve konaklama süresine göre değişmektedir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Morgül Pansiyon tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Morgül Pansiyon fiyatları gecelik en ucuz 3.645,6 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Morgül Pansiyon fiyatları gecelik en ucuz 2.366,7 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Morgül Pansiyon tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Morgül Pansiyon, Çanakkale Gökçeada Havalimanı (Pasif) 'na 3.5 km uzaklıktadır.
Morgül Pansiyon, Çanakkale 15 Temmuz Demokrasi Otogarı 'na 48.0 km uzaklıktadır.

Morgül Pansiyon,
- Sigara İçme Alanı
- Otopark (Tesis Harici)
- Ortak Kullanım Mutfak
- Kablosuz İnternet
- Klima gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Morgül Pansiyon, oda içerisinde
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Gardırop
- Duman Dedektörü
- Klima
- LCD / Plazma TV
- Havlu
- Ayrı Yemek Alanı
- Duş
- Televizyon
- Banyo
- Uydu Yayını
- Buzdolabı
- Kablosuz İnternet
- Berjer
- Yangın Söndürücü gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Morgül Pansiyon tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Evet, Morgül Pansiyon evcil hayvan kabul etmektedir.

Morgül Pansiyon check in saati 14:00, Morgül Pansiyon check out saati 11:00.

Morgül Pansiyon yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Mehmetçik Feneri ve Gelibolu Tarihi Sualtı Parkı Sergisi
- Gallery of the Gallipoli Campaign
- Salim Mutlu Özel Harp Anılar Koleksiyonu
- Alçıtepe 1915 Hilal - i Ahmer Hastane Sergisi
- Çanakkale Savaşları Canlı Ve Sesli Tarih Galerisi
- Salim Mutlu War Museum
- 1915 Seddülbahir Savaş Malzemeleri Galerisi
- Kikirik Dere - Victoria Gully
- Anzak Koyu
- Çakal Dere - Clark Valley

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Anıtı
- Atatürk Anıtı
- Büyük Kemikli Yazıtı
- Nuri Yamut Monument
- Nuri Yamut Anıtı
- Cape Helles British Memorial
- Sargıyeri Anıtı
- Sargıyeri Bekçisi Anıtı
- Son Ok Anıtı Ve Şehitliği
- Yahya Çavuş Şehitliği
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.