Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Hotel Murati

Avlonya İli, Ksamil

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hotel Murati — 2
Hotel Murati — 3

Galeri (56)

Hotel Murati
Hotel Murati — 2
Hotel Murati — 3
Hotel Murati — 4
Hotel Murati — 5
Hotel Murati — 6
Hotel Murati — 7
Hotel Murati — 8
Hotel Murati — 9
Hotel Murati — 10
Hotel Murati — 10
Hotel Murati
Hotel Murati — 2
Hotel Murati — 3
Hotel Murati — 4
Hotel Murati — 5
Hotel Murati — 6
Hotel Murati — 7
Hotel Murati — 8
Hotel Murati — 9
Hotel Murati — 10
Hotel Murati — 10
Hotel Murati
Hotel Murati — 2
Hotel Murati — 3
Hotel Murati — 4
Hotel Murati — 5
Hotel Murati — 6
Hotel Murati — 7
Hotel Murati — 8
Hotel Murati — 9
Hotel Murati — 10
Hotel Murati — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hotel Murati

Avlonya İli, Ksamil

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ksamil Adaları - 0,8 km / 0,5 mi
Butrint Ulusal Parkı - 1,4 km / 0,9 mi
İyon Denizi - 2,9 km / 1,8 mi
Güvercinler Mağarası Plajı - 4,6 km / 2,9 mi
Butrint Ulusal Arkeoloji Parkı - 4,6 km / 2,9 mi
Ali Paşa Köşkü - 4,9 km / 3 mi
Aynalar Plajı - 5,5 km / 3,4 mi
Müze - 5,5 km / 3,4 mi
Mango Plajı - 9,9 km / 6,2 mi
Antik Onchesmos Kalıntıları - 13,6 km / 8,4 mi
Sinagog Kompleksi - 13,6 km / 8,4 mi
Lëkurës Kalesi - 13,7 km / 8,5 mi
Saranda Plajı - 13,7 km / 8,5 mi
Sarandë Sahil Yolu - 13,8 km / 8,6 mi
Arkeoloji Müzesi - 13,8 km / 8,6 mi

En yakın havaalanı Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 48,4 km / 30,1 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Bankamatik

map-image

Ali Paşa Köşkü

3.6 km

Ksamil Adaları

0.8 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Ali Paşa Köşkü 3.6 km

Ksamil Adaları 0.8 km

Ohri (OHD-St. Paul the Apostle) 168.6 km

Ulaşım

  • Ohri (OHD-St. Paul the Apostle) 168.6 km

  • Agrinion Military Airport (AGQ) 174.4 km

Tarihi Yerler

  • Ali Paşa Köşkü 3.6 km

  • Museum 3.8 km

  • Kassiopi Castle 7.4 km

Çevredekiler

  • Eski Hisar 17.8 km

  • Kolla Meydanı 17.9 km

  • Gjirokaster Mosque 36.7 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Kuru Temizleme

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ksamil Adaları - 0,8 km / 0,5 mi
Butrint Ulusal Parkı - 1,4 km / 0,9 mi
İyon Denizi - 2,9 km / 1,8 mi
Güvercinler Mağarası Plajı - 4,6 km / 2,9 mi
Butrint Ulusal Arkeoloji Parkı - 4,6 km / 2,9 mi
Ali Paşa Köşkü - 4,9 km / 3 mi
Aynalar Plajı - 5,5 km / 3,4 mi
Müze - 5,5 km / 3,4 mi
Mango Plajı - 9,9 km / 6,2 mi
Antik Onchesmos Kalıntıları - 13,6 km / 8,4 mi
Sinagog Kompleksi - 13,6 km / 8,4 mi
Lëkurës Kalesi - 13,7 km / 8,5 mi
Saranda Plajı - 13,7 km / 8,5 mi
Sarandë Sahil Yolu - 13,8 km / 8,6 mi
Arkeoloji Müzesi - 13,8 km / 8,6 mi

En yakın havaalanı Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 48,4 km / 30,1 mi

/ Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Misafirler için 69 klimalı odada düz ekran televizyon mevcuttur. Odalarda özel balkon bulunur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyo, duş kabini, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi vardır.

Zemin katta teras ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın.

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

12:30

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Beşik (çocuk yatağı) yok / Tekerlekli/ilave yatak yok / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Asansör yok / Evcil hayvan kabul edilir (ücretsiz) / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları, banka kartları ve nakit kabul edilmektedir
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Misafirlerin giriş düzenlemeleri için rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yerini önceden araması gereklidir. Konaklama yerine saat 20 sonrasında varış yapacak misafirlerin önceden rezervasyon onayındaki bilgileri kullanarak konaklama yeriyle iletişime geçmesi gereklidir. Misafirlerin giriş talimatlarını öğrenmek için konaklama yeriyle önceden irtibat kurması gereklidir. Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: kişi başı, gecelik 250.00 ALL

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Murati SH81 adresinde bulunmaktadır.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hotel Murati fiyatları gecelik en ucuz 7.896,63 TL’dir

Hotel Murati, Ohri (OHD-St. Paul the Apostle) 'na 168.6 km uzaklıktadır.

Hotel Murati,
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Kuru Temizleme
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hotel Murati, oda içerisinde
- Kasa
- Balkon
- Balkon veya Teras
- Çalışma Masası
- Duş
- Telefon
- Mini Buzdolabı
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Hotel Murati otoparka sahip değildir.

Hayır, Hotel Murati evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hotel Murati check in saati 12:30, Hotel Murati check out saati 11.

Hotel Murati yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Ali Paşa Köşkü
- Museum
- Kassiopi Castle
- Castle of Lëkurësit
- Old Perithia Corfu's Oldest Village
- Museum of Archaeology
- Saranda Sinagogu
- Agía Ekateríni Manastırı
- Solomos Müzesi
- Aziz Michael ve Aziz George Sarayı

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Ksamil Adaları
- Pantokrator Dağı
- Antinioti Lagünü
- Yeni Hisar
- Achilleion
- Kaisers Throne
- Mirtiotissa Manastırı
- Moni Yperagias Theotokou Myrtidion
- Paleokastritsa Manastırı
- Ancient Toroni
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.