Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-2112

Hotel Caprea Marmaris

Marmaris, Marmaris Merkez, Muğla

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hotel Caprea Marmaris — 2
Hotel Caprea Marmaris — 3

Galeri (51)

Hotel Caprea Marmaris

8.1 Çok iyi

Hotel Caprea Marmaris — 2
Hotel Caprea Marmaris — 3
Hotel Caprea Marmaris — 4
Hotel Caprea Marmaris — 5
Hotel Caprea Marmaris — 6
Hotel Caprea Marmaris — 7
Hotel Caprea Marmaris — 8
Hotel Caprea Marmaris — 9
Hotel Caprea Marmaris — 10
Hotel Caprea Marmaris — 10
Hotel Caprea Marmaris

8.1 Çok iyi

Hotel Caprea Marmaris — 2
Hotel Caprea Marmaris — 3
Hotel Caprea Marmaris — 4
Hotel Caprea Marmaris — 5
Hotel Caprea Marmaris — 6
Hotel Caprea Marmaris — 7
Hotel Caprea Marmaris — 8
Hotel Caprea Marmaris — 9
Hotel Caprea Marmaris — 10
Hotel Caprea Marmaris — 10
Hotel Caprea Marmaris

8.1 Çok iyi

Hotel Caprea Marmaris — 2
Hotel Caprea Marmaris — 3
Hotel Caprea Marmaris — 4
Hotel Caprea Marmaris — 5
Hotel Caprea Marmaris — 6
Hotel Caprea Marmaris — 7
Hotel Caprea Marmaris — 8
Hotel Caprea Marmaris — 9
Hotel Caprea Marmaris — 10
Hotel Caprea Marmaris — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hotel Caprea Marmaris

Marmaris, Marmaris Merkez, Muğla

Hotel Caprea, hem şehir merkezine yakınlığı hem de gürültüden uzak olması ile çocuklu ailelere ve çiftlere sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

BAR

08:00-01:00

SNACK BAR

09:00-22:00

NARGİLE

11:00-01:00

Hotel Caprea, hem şehir merkezine yakınlığı hem de gürültüden uzak olması ile çocuklu ailelere ve çiftlere sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

BAR

08:00-01:00

SNACK BAR

09:00-22:00

NARGİLE

11:00-01:00

Hotel Caprea,Siteler bölgesinde, denize sıfır ve özel plajı bulunan, 5920m2 alana kurulu bir oteldir. Özel otoparkımız mevcuttur. Standart iki, üç kişilik odalar yanısıra deniz ve kara manzaralı, jakuzili süite odalar ile toplam 75 oda bulunmaktadır.

Daha Fazla

Aile Oteli

Balayı

Bisiklet Dostu

Denize Sıfır

Eşsiz Manzara

Kum Plaj

Lüks

Romantik

Özel Plaj

Sürdürülebilir Turizm 1. Aşama

8.1

Çok iyi

121 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-48-2112

8.1

Çok iyi

121 Otelpuan Yorumu

map-image

Marmaris Amphitheatre

2.8 km

Halk Plajı

0.3 km

Kampanyalar

maximum kart

’a Özel 7.500 TL’ye Varan MaxiPuan!

maximum kart

’a özel sepette %8 ek indirim!

Tüm Kartlara Sepette ek %3 indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Standart Oda, Kısmi Deniz Manzaralı, Balkonlu

  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • Tek Kişilik Yatak
  • 30 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

8.1

Çok iyi

121 Otelpuan Yorumu

8.1

Çok iyi

121 Otelpuan Yorumu

%77

Tavsiye Etme

%78

Fiyat Performans

7.3

Oda

8.6

Yüzme

8.2

Hizmet

8.3

Yemek

Son Yorumlar

9.0 Çok iyi

M***** Ç*****

Otel çok merkezi bir yerde, aynı zamanda sahile sıfır bir konumda. Otelden ayrılmadan denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvaltıda her şey çok tazeydi, restaurant al a carte ve gündüz beach'e de servis yapıyor. Yemeklerini beğendik, taze, lezzetli ve hızlı. Canlı müzik çok keyifliydi. Sahil şeridindeki diğer mekanlar gibi gürültü kirliliği yoktu, yemek yerken sohbet edebileceğiniz şekildeydi. Odalarda eşyalar yenilense iyi olur ama onun dışında temiz. 2 kişilik odada kullanılabilir 1 priz olması biraz zorlayıcı oldu. Çalışanlar çok ilgili ve candan. Marmaris'e tekrar gideceğimiz zaman adresimiz belli.

Konaklama Tarihi: 2026 Eylül

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

O***** Ö*****

Merhaba,öncelikle tesis çalışanları ve genel hizmet durumu için ilgililere teşekkür ederiz. Merkezi konumu, otopark imkanı ve denize sıfır olması nedeniyle büyük kolaylık sağladı. Lezzetli yemekleri ve güleryüzlü samimi çalışanları sayesinde harika bir tatil geçirdik.

Konaklama Tarihi: 2026 Ağustos

Tavsiye Ediyor

9.5 Mükemmel

A***** M*****

Marmaris'te 4 gece konakladık. Genel olarak fiyat/performans açısından değerlendirdiğimde memnun ayrıldım diyebilirim, ancak geliştirilmesi gereken bazı noktalar da var. Öncelikle otelin denize sıfır konumda olması gerçekten en büyük artılarından biri. Sahil yürüyüş yolunun üzerinde yer alması sayesinde akşamları yürüyüş yapmak, çevredeki kafe ve restoranlara ulaşmak oldukça keyifli ve pratik. Plaj hizmeti yeterliydi, çalışanlar ilgiliydi ancak beklentiyi çok yükseltmemek gerekir; olağanüstü bir beach hizmeti sunulmuyor. Personelin güler yüzlü ve yardımcı olması konaklamamız boyunca en beğendiğimiz konulardan biriydi. Kahvaltıyı da başarılı bulduk. Çeşit olarak yeterliydi ve kullanılan ürünlerin kalitesi iyiydi. Otelin restoranında yediğimiz yemeklerden de memnun kaldık. Temizlik konusunda ise "iyi" diyebilirim ama "çok iyi" diyemem. Oda genel olarak temizdi, dolaplarda herhangi bir hijyen sorunu yaşamadık. Günlük temizlik de yeterliydi. Odaya gelirsek; duş bölümü yenilenmiş ve kullanışlıydı. Klozet de yenilenmişti ve herhangi bir problem yaşamadık. Ancak lavabo ve özellikle lavabo bataryasının artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum; odanın genel görüntüsünü olumsuz etkiliyordu. Odadaki aydınlatma ve anahtarlama sistemi ise bence en zayıf noktalardan biriydi. Yatak başından sadece yatak başı aydınlatmasını kapatabiliyorsunuz. Odanın genel aydınlatmasını kontrol etmek için sürekli kalkmak gerekiyor. Günümüzde bu detayın daha kullanışlı hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Klima dış ünite olarak balkona konumlandırılmıştı. Çalışırken oldukça fazla ses yaptığı için balkonda oturmayı pek keyifli hale getirmiyordu. En büyük eksi ise kesinlikle balkon kapısıydı. Hem eski hem de yalıtımı oldukça zayıftı. Dışarıdaki ses neredeyse içerideymiş gibi duyuluyordu. Özellikle akşam saatlerinde bu durum rahatsız edebiliyor. Bence otelin öncelikli yenilemesi gereken yerlerden biri balkon kapıları. Sonuç olarak otelin en güçlü yönleri konumu, denize sıfır olması, güler yüzlü personeli ve fiyat/performans dengesi. Odalarda yapılacak birkaç yenilemeyle çok daha iyi bir seviyeye gelebilir. Tekrar gelir miyim gelme ihtimalim var ama çok yüksek değil; şu an için yaklaşık %30 diyebilirim.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

H***** Ç*****

Otelin konumu guzel merkeze yakin onunden otobusler geciyor etrafinda marketler var. Otelin otoparki var. Deniz otele sifir mukemmel bi denizi var. Kahvalti acik bufe cesit fazlasiyla var. Restoranti da cok guzel fiyatlar normal otel cok temiz ve herkes cok ilgili. Cok memnun kaldik.

Konaklama Tarihi: 2026 Temmuz

Tavsiye Ediyor

9.5 Mükemmel

M***** S*****

Otelin konumu çok güzel. Havuzlar yeterli çocuk havuzu tertemiz. Plajin kullanımı çok rahat. Oyun parkı olması da çocuklu aileler için güzel bir alternatif. Temizliği gayet güzel. Yemekleri inanılmaz lezzetli. Herkes çok güler yüzlü ve ilgili çok memnun kaldık. Sadece yatakları biraz rahatsız yenilense harika bir otel olur.

Konaklama Tarihi: 2026 Mayıs

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Marmaris Amphitheatre 2.8 km

Halk Plajı 0.3 km

Muğla Dalaman Havalimanı 98.4 km

Çevredekiler

  • Ortaca Belediyesi Dalyan Mahallesi Kültür Ve Sanat Merkezi 92.9 km

  • Sea Turtle Research, Rescue & Rehabilitation Centre 36.4 km

  • Turgut Şelalesi 10.4 km

Tarihi Yerler

  • Amos Antik Kenti 6.0 km

  • Marmaris Amfi Tiyatro 6.4 km

  • Marmaris Amphitheatre 2.8 km

Ulaşım

  • Muğla Dalaman Havalimanı 98.4 km

  • Muğla Milas Bodrum Havalimanı 133.5 km

  • Marmaris Otogarı 8.1 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Lobi

Bahçe

Havuz Havlusu

Tur Danışma

Loca - Havuz

Açık Yüzme Havuzu

Bellboy Servisi

Kablosuz İnternet

Açık Otopark

Kiralık Kasa

Havuz

Isıtma

Klima

Asansör

Sigara İçilmeyen Odalar

Günlük Temizlik

Teras

Otopark

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Konsiyerj Hizmeti

Nargile Hizmeti

Ücretli

Odada Kahvaltı

Ücretli

Çamaşırhane

Ücretli

Oda Servisi

Ücretli

Hotel Caprea, hem şehir merkezine yakınlığı hem de gürültüden uzak olması ile çocuklu ailelere ve çiftlere sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

BAR

08:00-01:00

SNACK BAR

09:00-22:00

NARGİLE

11:00-01:00

Hotel Caprea, hem şehir merkezine yakınlığı hem de gürültüden uzak olması ile çocuklu ailelere ve çiftlere sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunuyor.

BAR

08:00-01:00

SNACK BAR

09:00-22:00

NARGİLE

11:00-01:00

Hotel Caprea,Siteler bölgesinde, denize sıfır ve özel plajı bulunan, 5920m2 alana kurulu bir oteldir. Özel otoparkımız mevcuttur. Standart iki, üç kişilik odalar yanısıra deniz ve kara manzaralı, jakuzili süite odalar ile toplam 75 oda bulunmaktadır.

Kahvaltı Salonu

A la Carte Restoran

Ücretli

Havuz Bar

Ücretli

Restoran

Ücretli

Türk Kahvesi

Ücretli

Snack Bar

Ücretli

Açık Restoran

Ücretli

Yemek Alanı

Ücretli

Bar

Ücretli

Su Sporları (Tesise ait değil)

Futbol

Plaj Şemsiyesi

Plaj Havlusu

Plaj Locası

Şezlong

Plajı Kum

Sahil Bar

Loca - Plaj

Ücretli

Plaj Servisi

Ücretli

Cabana

Ücretli

Çocuk Havuzu

Çocuk Kaydırağı

Çocuk Oyun Alanı

Çocuk TV Kanalı

Çocuk Oyun Parkı

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş

Giriş Saati

14:00

Çıkış

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Caprea Marmaris Kahvaltı Dahil konseptinde hizmet sunmaktadır.

Hotel Caprea Marmaris R6PX+M3 Marmaris, Muğla Siteler, Cumhuriyet Blv. No:23, 48700 Marmaris/Muğla adresinde bulunmaktadır.

Evet, Hotel Caprea Marmaris denize sıfır bir konumda yer almaktadır.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Hotel Caprea Marmaris fiyatları gecelik en ucuz 6.000 TL’dir.

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hotel Caprea Marmaris fiyatları gecelik en ucuz 6.000 TL’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Hotel Caprea Marmaris için ortalama 8,5 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Hotel Caprea Marmaris için ortalama 7,4 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Hotel Caprea Marmaris için ortalama 8,1 puan vermiştir.

Hotel Caprea Marmaris, Muğla Dalaman Havalimanı 'na 98.4 km uzaklıktadır.
Hotel Caprea Marmaris, Marmaris Otogarı 'na 8.1 km uzaklıktadır.

Hotel Caprea Marmaris, oda içerisinde
- Su Isıtıcısı
- Gardırop
- Ücretsiz Şişe Su
- Duman Dedektörü
- Kasa
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- LCD / Plazma TV
- Buklet Banyo Ürünleri
- Havlu
- Duş
- Makyaj Aynası
- Televizyon
- Terlik
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Buzdolabı
- Kablosuz İnternet gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hotel Caprea Marmaris tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Yüzme Havuzu, Havuz.

Evet, Hotel Caprea Marmaris tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Açık Otopark, Otopark.

Hayır, Hotel Caprea Marmaris evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hotel Caprea Marmaris check in saati 14:00, Hotel Caprea Marmaris check out saati 12:00.

Hotel Caprea Marmaris yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Amos Antik Kenti
- Marmaris Amfi Tiyatro
- Marmaris Amphitheatre
- Kastabos
- Marmaris Kalesi
- Marmaris Kalesi Müzesi
- Marmaris Müzesi
- Halıcı Ahmet Urkay Müzesi
- Tarihi Eser
- Halıcı Ahmet Urkay Etnografya Ve Arkeoloji Müzesi

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- 15 Temmuz Destanı Anıtı
- Mustafa Kemal Atatürk Heykeli
- Anıt
- Beldibi Bayrak Anıtı
- Heykel
- Atatürk Heykeli
- Heykel
- Bayır Servi Ağacı Tabiat Anıtı
- Atatürk Büstü
- Atatürk Heykeli
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.