Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Kültür ve Turizm Bakanlığı - Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0153

Hera Hotel Kaş

Kaş, Antalya

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Hera Hotel Kaş — 2
Hera Hotel Kaş — 3

Galeri (81)

Hera Hotel Kaş

7.5 İyi

Hera Hotel Kaş — 2
Hera Hotel Kaş — 3
Hera Hotel Kaş — 4
Hera Hotel Kaş — 5
Hera Hotel Kaş — 6
Hera Hotel Kaş — 7
Hera Hotel Kaş — 8
Hera Hotel Kaş — 9
Hera Hotel Kaş — 10
Hera Hotel Kaş — 10
Hera Hotel Kaş

7.5 İyi

Hera Hotel Kaş — 2
Hera Hotel Kaş — 3
Hera Hotel Kaş — 4
Hera Hotel Kaş — 5
Hera Hotel Kaş — 6
Hera Hotel Kaş — 7
Hera Hotel Kaş — 8
Hera Hotel Kaş — 9
Hera Hotel Kaş — 10
Hera Hotel Kaş — 10
Hera Hotel Kaş

7.5 İyi

Hera Hotel Kaş — 2
Hera Hotel Kaş — 3
Hera Hotel Kaş — 4
Hera Hotel Kaş — 5
Hera Hotel Kaş — 6
Hera Hotel Kaş — 7
Hera Hotel Kaş — 8
Hera Hotel Kaş — 9
Hera Hotel Kaş — 10
Hera Hotel Kaş — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Hera Hotel Kaş

Kaş, Antalya

Antalya’nın doğal güzellikleri ile büyüleyen popüler tatil merkezlerinden Kaş’ta yer alan Hera Hotel, denize sıfır konumu ile öne çıkıyor. Kaş’ta gezilecek yerlere, Kaş’ın eğlence mekanlarına ve restoranlara yakın mesafede hizmet veren tesis, modern şekilde dekore edilmiş odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. 46 odası bulunan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar yer alıyor. Hera Hotel’de Kaş Limanı manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca havuz başı restoran da mevcut. Tesisin yüzme olanakları arasında açık yüzme havuzu da yer alıyor. Tesiste bisiklet ve araba kiralama hizmeti sunuluyor. Tesisin kendine ait otoparkı ve havalimanı servisi bulunuyor. SPA ALANI TADİLAT NEDENİ İLE KAPALIDIR.

Antalya’nın doğal güzellikleri ile büyüleyen popüler tatil merkezlerinden Kaş’ta yer alan Hera Hotel, denize sıfır konumu ile öne çıkıyor. Kaş’ta gezilecek yerlere, Kaş’ın eğlence mekanlarına ve restoranlara yakın mesafede hizmet veren tesis, modern şekilde dekore edilmiş odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. 46 odası bulunan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar yer alıyor. Hera Hotel’de Kaş Limanı manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca havuz başı restoran da mevcut. Tesisin yüzme olanakları arasında açık yüzme havuzu da yer alıyor. Tesiste bisiklet ve araba kiralama hizmeti sunuluyor. Tesisin kendine ait otoparkı ve havalimanı servisi bulunuyor. SPA ALANI TADİLAT NEDENİ İLE KAPALIDIR.

Misafirlerini Akdeniz kıyılarının en huzurlu köşesi Kaş’ta ağırlayan Hera Hotel; denize sıfır konumu, modern odaları ve özenli hizmeti ile konforlu bir tatilin kapılarını aralıyor.

Daha Fazla

Aile Oteli

Balayı

Denize Sıfır

Özel Plaj

Spa Oteli

7.5

İyi

186 Otelpuan Yorumu

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Basit Konaklama Belgesi: 2022-7-0153

7.5

İyi

186 Otelpuan Yorumu

map-image

Muğla Dalaman Havalimanı

154.9 km

Çınarlar Plajı

0.1 km

Kampanyalar

maximum kart

’a özel sepette %5 ek indirim!

Mobil Uygulamaya Özel 3.500 TL’ye varan indirim!

 

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Standart Oda, Kara Manzaralı, Balkonlu


  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 17 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Deluxe Oda, Deniz Manzaralı, Balkonlu


  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • 20 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Junior Suite, Kısmi Deniz Manzaralı, Balkonlu


  • Tek Kişilik Yatak
  • Çift Kişilik Yatak
  • 32 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi
Oda Resmi

Suite, Deniz Manzaralı, Balkonlu


  • Çekyat
  • Çift Kişilik veya İkiz Yatak
  • Tek Kişilik Yatak
  • 35 m2

Fiyatlar için tarih giriniz.

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Fiyat Farkı ve İade Garantisi

Yorumlar

Değerlendirmeler

7.5

İyi

186 Otelpuan Yorumu

7.5

İyi

186 Otelpuan Yorumu

%76

Tavsiye Etme

%65

Fiyat Performans

6.9

Oda

8.1

Yüzme

7.8

Hizmet

7.1

Yemek

Son Yorumlar

9.0 Çok iyi

F***** K*****

Otel yönetici çalışan arkadaşlar çok tatlıydılar yardımcı oldular her konuda. Boş oda buldular valizimizi alıp, kahvaltıya aldılar tesisi kullanmamızı sağladılar çok memnun kaldık tavsiye ederim. Otel çok temizdi. Kahvaltı çok keyifli yeterli standart doyurucuydu. Beache çok yakın konforluydu herekse tavsiye ederim. Konumu çok iyi restoranlara etkinliklere çok yakın. Temiz olması yeterliydi. Barında ne içmek istediğinize bağlı beklentiyle, kokteyl içmeyi çok istiyorsanız muhteşem değil standart sorun yoktu. Aşağı yukarı aynı beachlerde eksi yoktu. Herkese tavsiye ediyorum.

Konaklama Tarihi: 2025 Ekim

Tavsiye Ediyor

9.3 Mükemmel

H***** Ç*****

Otel denize yakın ve denize sıfır bir otel, kendine ait plajı olması kullanmadım ama sezonda mantıklı geliyor. Şehir merkezinde olması avantajlıydı odası temizdi. Kahvaltısı güzeldi, doyurucuydu, butik otel standartına göre iyiydi, beklentim çok düşüktü yeterli buldum, sıcak vesaire iyiydi yumurtası sıcak geldi soğuk değildi. Oteli günübirlik bir kaçamak gibi eşimle birlikte kafa dağıtmak için merkez yakın ve deniz manzaralı olduğu için tercih ettim. Kaştaki oteller deniz manzaralı ama denize yakın ve sıfır olması güzeldi. Yorumları okudum daha öncekilerde sorun görmediğim için on dakikada araştırıp aldım.

Konaklama Tarihi: 2025 Ekim

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

Ö***** A*****

Tesisin konumu çok iyi, merkeze yürüyerek gidiliyor. Kahvaltısı yeterli ve doyurucu. Çalışanlar güler yüzlü ve nazik. Havuzu temizdi. . . Kendisine ait denize girme alanı var ve burada yiyecek ve içecek hizmeti veriliyor. Odamız çok temizdi genişliği yeterliydi. Kaş'a tekrar gidersek tercih ederiz.

Konaklama Tarihi: 2025 Ağustos

Tavsiye Ediyor

8.5 Çok iyi

S***** Y*****

Otel genel olarak iyiydi. Merkeze yakınlığı otelin konumu manzrası denize sıfır olması. Kahvaltısı çok iyidi. Çeşitli ürün kalitesi vardı kahvaltı salonun genişliği ferahlığı manzaralı oluşu gayet güzeldi. Denize sıfırdı derya denizdi manzarası karşı tarafa yunan adası vardı beachı vardı otel müşterileri ücretsiz bir şekilde beachı kullanabiliyordu. Türk hamamının olması güzeldi. Kaş çevresindeki otellerde asansor yok dediler bu otelde vardı iyi bir avantajdı ama biraz korkutucuydu asansör . Otopark vardı otopark çok fazla sorun yaşatabiliyor otel kendi dubalarla bir yer ayırmış otele anahtarı veriyorsun onlar otopark konusunda çözüm buluyorlardı.

Konaklama Tarihi: 2025 Ağustos

Tavsiye Ediyor

10.0 Mükemmel

H****** A****

Öncelikle tüm çalışanlara teşekkür ederim çok güzel hizmet verdiler. Tüm çalışanlar güler yüzlü ve ilgiliydi Odaların temizliği gayet başarılıydı. Açık büfe kahvaltısı diğer kaldığım otellerlere göre en iyisi diyebilirim Otelin plajı çok güzel ve beach kısmı gayet başarılı eğlence istiyorsanız Pebble beach Bölgedi en iyisi diyebilirim. Beach kısmındı dj performans ve konserlerle gece boyunca eğlence devam ediyor. İşletme sahiplerine çok teşekkür ederiz çok güzel bir tatil geçirdik. Her şey için çok teşekkür ederiz

Konaklama Tarihi: 2025 Temmuz

Tavsiye Ediyor

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Muğla Dalaman Havalimanı 154.9 km

Çınarlar Plajı 0.1 km

King's Tomb 0.4 km

Tarihi Yerler

  • King's Tomb 0.4 km

  • Likya Mezarları 0.6 km

  • Antiphellos Ruins 0.6 km

Ulaşım

  • Muğla Dalaman Havalimanı 154.9 km

  • Antalya Havalimanı 201.0 km

  • Kaş Belediyesi Otogarı 0.9 km

Çevredekiler

  • Mavi Mağara 17.4 km

  • Gizlikent Şelalesi 38.8 km

  • Girmeler Şifa Kaplıcası 49.5 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark

Teras

Isıtma

Kablosuz İnternet

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Bahçe

Bagaj Odası

Asansör

Çamaşırhane

Ücretli

Doktor

Ücretli

Antalya’nın doğal güzellikleri ile büyüleyen popüler tatil merkezlerinden Kaş’ta yer alan Hera Hotel, denize sıfır konumu ile öne çıkıyor. Kaş’ta gezilecek yerlere, Kaş’ın eğlence mekanlarına ve restoranlara yakın mesafede hizmet veren tesis, modern şekilde dekore edilmiş odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. 46 odası bulunan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar yer alıyor. Hera Hotel’de Kaş Limanı manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca havuz başı restoran da mevcut. Tesisin yüzme olanakları arasında açık yüzme havuzu da yer alıyor. Tesiste bisiklet ve araba kiralama hizmeti sunuluyor. Tesisin kendine ait otoparkı ve havalimanı servisi bulunuyor. SPA ALANI TADİLAT NEDENİ İLE KAPALIDIR.

Antalya’nın doğal güzellikleri ile büyüleyen popüler tatil merkezlerinden Kaş’ta yer alan Hera Hotel, denize sıfır konumu ile öne çıkıyor. Kaş’ta gezilecek yerlere, Kaş’ın eğlence mekanlarına ve restoranlara yakın mesafede hizmet veren tesis, modern şekilde dekore edilmiş odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. 46 odası bulunan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar yer alıyor. Hera Hotel’de Kaş Limanı manzarası eşliğinde lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca havuz başı restoran da mevcut. Tesisin yüzme olanakları arasında açık yüzme havuzu da yer alıyor. Tesiste bisiklet ve araba kiralama hizmeti sunuluyor. Tesisin kendine ait otoparkı ve havalimanı servisi bulunuyor. SPA ALANI TADİLAT NEDENİ İLE KAPALIDIR.

Misafirlerini Akdeniz kıyılarının en huzurlu köşesi Kaş’ta ağırlayan Hera Hotel; denize sıfır konumu, modern odaları ve özenli hizmeti ile konforlu bir tatilin kapılarını aralıyor.

Restoran

Ücretli

Bar

Ücretli

Spor Salonu

Masa Tenisi

Açık Havuz

Oyun Salonu

Bilardo

Ücretli

Bisiklet Kiralama

Ücretli

Masaj

Ücretli

Sauna

Ücretli

SPA Merkezi

Ücretli

Hamam

Ücretli

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

14:00

Çıkış Saati

12:00

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

18 yaşından küçük misafirlerin, velisi veya vasisi olmaksızın tesiste konaklayabilmesi için, veli/vasi tarafından noter huzurunda düzenlenmiş muvafakatname aslının rezervasyon işlemleri sırasında tesise ibraz edilmesi gerekiyor.
Velayetin ortak olması halinde; anne ve çocuk birlikte konaklayacaksa babanın, baba ve çocuk birlikte konaklayacaksa annenin muvafakatname vermesi zorunludur.
Anne ve babanın tesiste birlikte konakladığı durumlarda, çocuğun aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde farklı bir odada konaklayabilmesi için hem annenin hem de babanın muvafakatnamesi gerekiyor.
Çocuğun anne ve babası olmaksızın aile dostu, arkadaş veya akraba refakatinde tesise gelmesi halinde de yine anne ve babanın birlikte muvafakatname vermesi gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Hera Hotel Kaş Oda Kahvaltı konseptinde hizmet sunmaktadır.

Hera Hotel Kaş Küçükçakıl Mevkii - Kaş adresinde bulunmaktadır.

Evet, Hera Hotel Kaş denize sıfır bir konumda yer almaktadır.

Bu gece Hera Hotel Kaş konaklama fiyatı en ucuz 8.550 TL’dir. Oda türlerine göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Hera Hotel Kaş tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki 15 gün içerisinde Hera Hotel Kaş fiyatları gecelik en ucuz 8.550 TL’dir.

Kış döneminde (Kasım - Mart) Hera Hotel Kaş fiyatları gecelik en ucuz 7.056 TL’dir

Kış döneminde (Kasım - Mart) Hera Hotel Kaş tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Önümüzdeki yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hera Hotel Kaş fiyatları gecelik en ucuz 7.056 TL’dir

Yaz döneminde (Haziran - Eylül) Hera Hotel Kaş tesisinde en yüksek indirim oranı %2’dir

Burada konaklamış olan çocuklu aileler Hera Hotel Kaş için ortalama 7,3 puan vermiştir.

Burada konaklamış olan çiftler Hera Hotel Kaş için ortalama 6,5 puan vermiştir.

Burada iş amaçlı konaklamış olan misafirler Hera Hotel Kaş için ortalama 7,5 puan vermiştir.

Hera Hotel Kaş, Muğla Dalaman Havalimanı 'na 154.9 km uzaklıktadır.
Hera Hotel Kaş, Kaş Belediyesi Otogarı 'na 0.9 km uzaklıktadır.

Hera Hotel Kaş,
- Otopark
- Teras
- Isıtma
- Kablosuz İnternet
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Bahçe
- Bagaj Odası
- Asansör gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Hera Hotel Kaş,
- Çamaşırhane
- Doktor gibi ücretli olanaklar sunmaktadır.

Hera Hotel Kaş, oda içerisinde
- Fayans / Mermer Kaplı Zemin
- Gardırop
- Oturma Alanı
- Klima
- Oda Servisi
- Minibar
- Halı
- Buklet Banyo Ürünleri
- Balkon veya Teras
- Duş
- Televizyon
- Terlik
- Banyo
- Şömine
- Telefon
- Saç Kurutma Makinesi
- Uydu Yayını
- Kablosuz İnternet
- Elektronik Anahtar Sistemi
- Elektronik Kapı Kilidi gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Hera Hotel Kaş tesisinde olan havuz türleri bunlardır: Açık Havuz.

Evet, Hera Hotel Kaş tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark.

Hayır, Hera Hotel Kaş evcil hayvan kabul etmemektedir.

Hera Hotel Kaş check in saati 14:00, Hera Hotel Kaş check out saati 12:00.

Hera Hotel Kaş yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- King's Tomb
- Likya Mezarları
- Antiphellos Ruins
- Rock Tombs
- Kaş (Antıphellos) Antik Tiyatrosu
- Antiphellos Antik Kenti
- Megisti Arkeoloji Müzesi
- Şövalyeler Kalesi
- Paleokastro Hisarı
- Kyaneai Antik Kenti

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Atatürk Heykeli
- Kral Mezarı (Anıt Mezar)
- Kaş Amfitiyatrosu
- Kaş Panorama
- Çukurbağ Yarımadası
- St. Constantine ve St. Helen Katedrali
- Saint George Manastırı
- Mavi Mağara
- Mavi Mağara
- Mustafa Kemal Atatürk Anıtı
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.