Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Guesthouse Beach Break

Leiria Bölgesi, Peniche

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Guesthouse Beach Break — 2
Guesthouse Beach Break — 3

Galeri (33)

Guesthouse Beach Break
Guesthouse Beach Break — 2
Guesthouse Beach Break — 3
Guesthouse Beach Break — 4
Guesthouse Beach Break — 5
Guesthouse Beach Break — 6
Guesthouse Beach Break — 7
Guesthouse Beach Break — 8
Guesthouse Beach Break — 9
Guesthouse Beach Break — 10
Guesthouse Beach Break — 10
Guesthouse Beach Break
Guesthouse Beach Break — 2
Guesthouse Beach Break — 3
Guesthouse Beach Break — 4
Guesthouse Beach Break — 5
Guesthouse Beach Break — 6
Guesthouse Beach Break — 7
Guesthouse Beach Break — 8
Guesthouse Beach Break — 9
Guesthouse Beach Break — 10
Guesthouse Beach Break — 10
Guesthouse Beach Break
Guesthouse Beach Break — 2
Guesthouse Beach Break — 3
Guesthouse Beach Break — 4
Guesthouse Beach Break — 5
Guesthouse Beach Break — 6
Guesthouse Beach Break — 7
Guesthouse Beach Break — 8
Guesthouse Beach Break — 9
Guesthouse Beach Break — 10
Guesthouse Beach Break — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Guesthouse Beach Break

Leiria Bölgesi, Peniche

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Baleal Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
Peniche Dantel Müzesi - 1,5 km / 0,9 mi
São Pedro Kilisesi - 1,5 km / 0,9 mi
Peniche Plajı - 1,6 km / 1 mi
Direniş ve Özgürlük Ulusal Müzesi - 1,7 km / 1,1 mi
Fortaleza - 1,8 km / 1,1 mi
Porto de Areia Güney Plajı - 2,3 km / 1,4 mi
Cabo Carvoeiro - 3,3 km / 2 mi
Praia da Consolação plajı - 3,6 km / 2,3 mi
Supertubos Plajı - 4,8 km / 3 mi
Lagido Plajı - 5,9 km / 3,7 mi
Praínha - 5,9 km / 3,7 mi
Cantinho da Baía - 6 km / 3,8 mi
Baleal Adası - 6,6 km / 4,1 mi
Almagreira Plajı - 8,4 km / 5,2 mi

En yakın havaalanı Lizbon (LIS-Humberto Delgado) - 96,7 km / 60,1 mi

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur.

Daha Fazla

Otopark (Tesis Harici)

Tur Danışma

Barbekü

Kuru Temizleme

Yelken

Su Kayağı

Bisiklet Kiralama

Kano

Dalış

Fitness

Sörf

Çocuk Bakıcısı

map-image

Museu da Renda de Bilros de Peniche

1.3 km

Church of São Pedro

1.3 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

Museu da Renda de Bilros de Peniche 1.3 km

Church of São Pedro 1.3 km

Monte Real Air Base (QLR) 66.4 km

Ulaşım

  • Monte Real Air Base (QLR) 66.4 km

  • Lizbon (LIS-Humberto Delgado) 70.0 km

Çevredekiler

  • Grande Mercado Medieval de Obidos 19.2 km

  • Obidos Şatosu 19.2 km

  • Ericeira Belediye Pazarı 44.9 km

Tarihi Yerler

  • Museu da Renda de Bilros de Peniche 1.3 km

  • National Museum of Resistance and Freedom 1.5 km

  • Lourinha Müzesi 15.2 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Otopark (Tesis Harici)

Tur Danışma

Barbekü

Kuru Temizleme

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Baleal Plajı - 0,8 km / 0,5 mi
Peniche Dantel Müzesi - 1,5 km / 0,9 mi
São Pedro Kilisesi - 1,5 km / 0,9 mi
Peniche Plajı - 1,6 km / 1 mi
Direniş ve Özgürlük Ulusal Müzesi - 1,7 km / 1,1 mi
Fortaleza - 1,8 km / 1,1 mi
Porto de Areia Güney Plajı - 2,3 km / 1,4 mi
Cabo Carvoeiro - 3,3 km / 2 mi
Praia da Consolação plajı - 3,6 km / 2,3 mi
Supertubos Plajı - 4,8 km / 3 mi
Lagido Plajı - 5,9 km / 3,7 mi
Praínha - 5,9 km / 3,7 mi
Cantinho da Baía - 6 km / 3,8 mi
Baleal Adası - 6,6 km / 4,1 mi
Almagreira Plajı - 8,4 km / 5,2 mi

En yakın havaalanı Lizbon (LIS-Humberto Delgado) - 96,7 km / 60,1 mi

/ Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve birden fazla dil bilen personel mevcuttur.

Yelken

Su Kayağı

Bisiklet Kiralama

Kano

Dalış

Fitness

Sörf

Çocuk Bakıcısı

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

10

Konaklama yerine giriş sırasında sağlık raporu sunulması gerekmemektedir / Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Temassız çıkış imkânı bulunur / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Resepsiyon yok / Temazsız giriş imkânı bulunur / Misafirlere varışlarından önce bir e-posta gönderilecektir 24 saat / Misafirler, özel giriş talimatlarını içeren bir e-posta alır / Konaklama yerinde COVID-19 testi yapılmamaktadır / Nakit Depozito Gerekli / Tekerlekli/ilave yatak yok / Etkinliklere/partilere izin verilmez / Okyanus kıyısında / Yakında plaj / Asansör yok / Evcil hayvanlara izin verilmez /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için giriş sırasında resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Misafirlerin beşik/bebek yatağı ve bebek mama sandalyesi rezervasyonu için bu konaklama yeri ile önceden iletişime geçmesi gerekir
  • Bu konaklama yerinde nakit kabul edilmektedir
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Otelde parti veya grup etkinlikleri yapılması kesinlikle yasaktır
  • Bu konaklama yeri kısmen güneş enerjisi kullanmaktadır
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında yangın söndürücü, duman dedektörü, güvenlik sistemi, ilk yardım çantası ve dış mekan ışıklandırması yer almaktadır
  • Bu konaklama yerinde balkon, veranda ve teras gibi çocuklar için uygun olmayabilecek açık alanlar bulunmaktadır; herhangi bir endişeniz varsa varışınızdan önce konaklama yeriyle iletişime geçerek size uygun bir oda ayarlayıp ayarlayamayacaklarını teyit etmenizi öneririz

Özel Durumlar
Bu konaklama yerinde resepsiyon bulunmamaktadır. Misafirlere, giriş talimatları ve kilitli kasa bilgileri varışlarından önceki 24 saat içinde e-posta yoluyla gönderilecektir. Misafirler özel girişi kullanarak konaklama yerine ulaşabilir. Misafirlere yardımcı olması için bir sanal resepsiyon sistemi mevcutturMisafirlerin, giriş işleminden önce konaklama yerinin WhatsApp, messages or mail adlı mobil uygulamasını indirmeleri önerilirKonaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Zorunlu Ücretler

Sizden konaklama yerinde şu ücretleri ödemeniz istenecektir. Ücretlere geçerli vergiler dâhil olabilir:

  • Şehir vergisi alınmaktadır: 5 geceye kadar kişi başı, gecelik 1.00 EUR. Bu vergi 13 yaş yaş altı çocuklar için geçerli değildir.

Konaklama yerinin bize bildirdiği tüm ücretleri dâhil ettik.


Opsiyonel Ücretler
  • Kat hizmetleri için ek ücret alınır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Guesthouse Beach Break 50 Rua da Liberdade adresinde bulunmaktadır.

Guesthouse Beach Break, Monte Real Air Base (QLR) 'na 66.4 km uzaklıktadır.

Guesthouse Beach Break,
- Otopark (Tesis Harici)
- Tur Danışma
- Barbekü
- Kuru Temizleme gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Guesthouse Beach Break, oda içerisinde
- Mutfak
- Ayrı Yemek Alanı
- Yemek Masası
- Bide
- Kablosuz İnternet
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Evet, Guesthouse Beach Break tesisinde olan otopark türleri bunlardır: Otopark (Tesis Harici).

Hayır, Guesthouse Beach Break evcil hayvan kabul etmemektedir.

Guesthouse Beach Break check in saati 16, Guesthouse Beach Break check out saati 10.

Guesthouse Beach Break yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- Museu da Renda de Bilros de Peniche
- National Museum of Resistance and Freedom
- Lourinha Müzesi
- Castelo, Walls & Aqueduct
- Jose Malhoa Müzesi
- Barata Feyo Müzesi
- Bom Jesus do Carvalhal Tapınağı
- Cadaval Müzesi
- Ermida Nossa Senhora das Neves Kilisesi
- Eski Kraliyet Buz Fabrikası

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Fortaleza
- Baleal Island
- Obidos Lagünü
- Batalha Do Vimeiro Anıtı
- Matriz Nossa Senhora da Conceicao Kilisesi
- Avenal Değirmeni
- Serra de Montejunto Gözlem Noktası
- Nazaré Deniz Feneri
- Promontório do Sítio
- Monte de São Bartolomeu
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
etbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.