Haritada Göster Listede Göster
Sonuçları Filtrele (1 / 13)
FİLTRELERİ SIFIRLA
FİLTRELERİ SIFIRLA
Fiyat Aralığı
Konaklama Tipi
Misafir Puanı
Bölge
Temalar
Olanaklar
Spor, Eğlence, Sağlık
Otel Tipi

Çorlu Otelleri

için toplam 13 tesis bulduk!
13 tesisten en popüler 1 tanesi listeleniyor.
Tesisler kullanıcı seçimine göre; artan fiyat, azalan fiyat, tesis puanı ve "Etstur sıralamasına" göre sıralanır. Sıralama; artan veya azalan fiyat seçimi yapıldığında fiyatlara göre, tesis puanı seçildiğinde tesisin Otelpuan puanına göre, "Etstur sıralaması" seçildiğinde ise Etstur'un değişken tercihlerine göre yapılır. Arama sayfasında sıralama için bir seçim yapılmadığı takdirde, Etstur sıralaması uygulanır.
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme

Arama kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

Filtreleme kriterlerinize uygun bir sonuç bulunamadı.

FİLTRELERİ SIFIRLA

Çorlu Kalesi

  • 4. yüzyıla ait olduğu tahmin edilen Çorlu Kalesi, Bizanslar tarafından yapıldı. Etrafı dere yataklarıyla çevrili, kesme taş temellerin üzerinde duran ve sur duvarlarını yuvarlak kulelerin süslediği Çorlu Kalesi, kendinizi bir Orta Çağ romanında hissetmenizi sağlayacak.

Müzeler

  • Çorlu’daki konaklamanız boyunca yakın çevrede ziyaret edebileceğiniz birbirinden değerli müzeler bulunuyor. Rakoczi Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve Çorlu’da mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında gelen Namık Kemal Evi aklınızdan çıkmayacak bir anı olarak kalacak.

Sahiller

  • Yaz aylarında, Çorlu Otelleri’nde konaklarken denize girebileceğiniz birbirinden güzel plajlar bulunuyor. Marmara Ereğlisi’nde, mis gibi denizin tadını çıkarmadan tatilinizi sonlandırmayın. Kumbağ, Barbaros ve Şarköy sahilleri de denizle kavuşacağınız diğer yerler.

Damak Zevki

  • Çorlu denildiği zaman akıllara Tekirdağ, Tekirdağ denildiğinde ise köfte geliyor. Çorlu’da mutlaka tadına bakmanız gereken leziz Tekirdağ köftesi birinci sırada yer alıyor. Ayrıca Çorlu’ya kadar gitmişken meşhur ciğerinin de tadına bakmalısınız.

Faydalı Bilgiler

  • Bahar ve yaz aylarında Çorlu Orman Korusu, keyifli bir piknik aktivitesi için kusursuz bir yer. #Çorlu Otelleri’nde konaklarken, karasal iklimi unutmayın. Gündüzleri sıcak da olsa, geceleri hava mutlaka soğuk olacaktır. #

Gece Hayatı

  • Çorlu gece hayatı eğlenmek isteyen herkese seçenekler sunabiliyor. Aynı zamanda Tekirdağ ve Lüleburgaz da gece hayatı açısından Çorlu’yu destekliyor.