Etstur Logo

Fiyatlar İçin Tarih Belirleyiniz

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Lakeville

maximum karta özel fırsatları kaçırma

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 2
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 3

Galeri (26)

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 2
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 3
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 4
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 5
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 6
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 7
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 8
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 9
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 2
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 3
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 4
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 5
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 6
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 7
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 8
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 9
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 2
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 3
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 4
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 5
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 6
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 7
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 8
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 9
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG — 10

1/10

maximum kart

'a özel fırsatları kaçırma!


Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG

Minneapolis - St. Paul (ve civarı), Lakeville

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ritter Farm Dog Park - 3,8 km / 2,3 mi
Lakeville Area Arts Center - 5,9 km / 3,7 mi
Vermillion River - 9,2 km / 5,7 mi
Applewood Orchard - 9,6 km / 6 mi
Hedge Maze - 10 km / 6,2 mi
Bowlero Lakeville - 10,1 km / 6,3 mi
Buck Hill - 11,6 km / 7,2 mi
Elko Speedway & Drive-in Theater - 12,1 km / 7,5 mi
Boulder Pointe Golf Kulübü - 12,2 km / 7,6 mi
Crystal Lake Golf Club - 12,4 km / 7,7 mi
Cleary Lake Dog Park - 12,5 km / 7,8 mi
Crystal Gölü Plajı - 12,8 km / 8 mi
Murphy-Hanrahan Park Reserve - 13,3 km / 8,3 mi
M Health Fairview Ridges Hospital - 13,5 km / 8,4 mi
Burnsville Performing Arts Center - 16 km / 10 mi

En yakın havaalanları:
Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) - 34,3 km / 21,3 mi
Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası) - 35,4 km / 22 mi
St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) - 44,9 km / 27,9 mi

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG için önerilen havaalanı Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası).

/ Misafirler için ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Daha Fazla

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Bankamatik

Fitness

map-image

The Works

20.3 km

Fur-Ever Wild Wolves & Woods

5.1 km

Odalar

Giriş Tarihi Girin

Çıkış Tarihi Girin

2 Kişi

|

1 Oda

2 Yetişkin

Bu tesisin rezervasyonları, yetkili satış acentesi olan Etstur tarafından yapılmaktadır.

Fiyat ve İndirimler Hakkında

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

map-image

The Works 20.3 km

Fur-Ever Wild Wolves & Woods 5.1 km

Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 23.9 km

Tarihi Yerler

  • The Works 20.3 km

  • The Landing - Minnesota River Heritage Park 23.1 km

  • Northfield Tarih Derneği 23.9 km

Ulaşım

  • Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 23.9 km

  • St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) 37.0 km

  • Eski Milwaukee Road Deposu 37.4 km

Çevredekiler

  • Minnesota Hayvanat Bahçesi 16.3 km

  • Minnesota Rönesans Festivali 26.0 km

  • Minnehaha Falls 31.0 km

Belirtilen uzaklıklar kuş uçuşu olarak hesaplanmakta olup, gerçek mesafeler değişkenlik gösterebilir.

Tesis Bilgileri

Kuru Temizleme

Tur Danışma

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

Barbekü

Asansör

Bankamatik

Uzaklıklar en yakın 0.1 mil ve kilometre değerine yuvarlanarak gösterilmektedir.

Ritter Farm Dog Park - 3,8 km / 2,3 mi
Lakeville Area Arts Center - 5,9 km / 3,7 mi
Vermillion River - 9,2 km / 5,7 mi
Applewood Orchard - 9,6 km / 6 mi
Hedge Maze - 10 km / 6,2 mi
Bowlero Lakeville - 10,1 km / 6,3 mi
Buck Hill - 11,6 km / 7,2 mi
Elko Speedway & Drive-in Theater - 12,1 km / 7,5 mi
Boulder Pointe Golf Kulübü - 12,2 km / 7,6 mi
Crystal Lake Golf Club - 12,4 km / 7,7 mi
Cleary Lake Dog Park - 12,5 km / 7,8 mi
Crystal Gölü Plajı - 12,8 km / 8 mi
Murphy-Hanrahan Park Reserve - 13,3 km / 8,3 mi
M Health Fairview Ridges Hospital - 13,5 km / 8,4 mi
Burnsville Performing Arts Center - 16 km / 10 mi

En yakın havaalanları:
Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) - 34,3 km / 21,3 mi
Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası) - 35,4 km / 22 mi
St. Paul, Minnesota (STC-St. Paul Şehir Merkezi) - 44,9 km / 27,9 mi

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG için önerilen havaalanı Minneapolis, Minnesota (MSP-Minneapolis - St. Paul Uluslararası).

/ Misafirler için ofis, kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi ve 24 saat açık resepsiyon mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.

Fitness

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Giriş Saati

16

Çıkış Saati

11

Profesyonel konaklama yeri sahibi/yöneticisi / Konaklama yeri, bir marka veya düzenleyici kurumun sterilizasyon talimatlarınca resmi olarak onaylıdır Clean Promise (IHG) / Temassız çıkış imkânı bulunur / Tekerlekli/ilave yatak yok / Ödeme işlemleri nakit olarak yapılabilir / Temazsız giriş imkânı bulunur / Yalnızca Zorunluluğu Bulunan Çalışanlar - HAYIR / Oda başına maksimum evcil hayvan sayısı 2 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına lb olarak) 50 / Evcil hayvan maksimum ağırlığı (evcil hayvan başına kg olarak) 23 / Rehber hayvanlara izin verilir / Evcil hayvanlar gözetimsiz bırakılamaz / Rehber hayvanlar ücretten/kısıtlamalardan muaftır / Sadece köpeklere izin verilir / Evcil hayvanlara izin verilir /

Giriş işlemleri sırasında tesisin belirlediği miktarda depozito, misafirin kredi kartından provizyon olarak alınabilir veya nakit olarak talep edilebilir. Market, kuaför ve su sporları kullanımı gibi hizmetler dışında tesiste yapılan ekstra harcamalar (a la carte restoran, minibar, ücretli içecekler vb.) veya tesiste misafir kaynaklı oluşabilecek maddi zararlar bu depozitodan kesilir.

Misafirler, tatil süresince herhangi bir harcama yapmaz ise çıkış günü depozito bedeli iade edilir. Depozito nakit olarak alınmış ise iadesi doğrudan gerçekleştirilir. Kredi kartı veya banka kartıyla tahsil edilen depozito bedellerinin ise iade talebi tesis tarafından bankaya iletilir. İadenin, ödeme yapılan karta yansıması bankaların iade süresine göre değişiklik gösterir.

Rezervasyon yapılan bölgelerde, ilgili resmi kurumlar veya enerji/su dağıtım şirketleri tarafından uygulanan planlı altyapı çalışmaları, bakım-onarım faaliyetleri ve tasarruf tedbirleri kapsamında yaşanabilecek su, elektrik gibi hizmet kesintileri ETS’nin ve tesisin kontrolü dışındadır.
Doğal afetler, olumsuz hava koşulları ve kamu otoriteleri tarafından alınan kararlar gibi nedenlerden kaynaklanan hizmet aksamaları nedeniyle iptal, iade veya tazminat talep edilemez.
Misafirlerin seyahat öncesinde ilgili resmi kurumların duyurularını takip etmeleri önerilir.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Checkin Talimatları
  • İlave yatak ücreti alınabilir ve bu ücret, konaklama yeri politikasına göre değişiklik gösterebilir
  • Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmi kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik ve kredi kartı, banka kartı veya nakit depozito gerekebilir
  • Özel talepler, otele giriş sırasında müsaitlik durumuna bağlıdır ve ek ödeme gerektirebilir. Özel talepler garanti edilemez
  • Bu konaklama yerinde kredi kartları kabul edilmektedir; nakit kabul edilmez
  • Nakitsiz ödeme imkânı mevcuttur
  • Bu konaklama yerindeki güvenlik özellikleri arasında karbonmonoksit dedektörü, yangın söndürücü, duman dedektörü ve pencere korkulukları yer almaktadır
  • Bu konaklama yeri, Clean Promise (IHG) yönergelerindeki temizlik ve dezenfeksiyon uygulamalarına uyduğunu belirtmektedir.

Özel Durumlar
Resepsiyon çalışanları konaklama yerine varışta misafirleri karşılayacaktır. Konaklama yeri tarafından sağlanan bilgiler, otomatik çeviri araçları kullanılarak çevrilmiş olabilir.
Opsiyonel Ücretler
  • Evcil hayvan ücreti: evcil hayvan başına haftalık 30 USD (konaklama başı maksimum 150 USD.)
  • Rehber hayvanlar ücretten muaftır

Yukarıdaki liste tüm bilgileri içermeyebilir. Ücretlere ve depozitolara vergi dâhil olmayabilir, ayrıca ücretler ve depozitolar değişebilir.


Bilmeniz Gerekenler
  • Yer olması koşuluyla, bağlı/bitişik odalar sunulabilir. Misafirler rezervasyon onayındaki irtibat bilgilerini kullanarak konaklama yerine doğrudan ulaşabilir ve bağlı/birleşik odalar talep edebilir.
  • Konaklama yerinde evcil hayvanlar sadece belirli odalara alınır ve evcil hayvanlara yönelik başka kısıtlamalar vardır (ek ücretler uygulanır, bu konuda bilgi Ücretler bölümünde bulunabilir). Misafirler, rezervasyon onayındaki iletişim bilgileri yoluyla doğrudan konaklama yeri ile iletişime geçerek evcil hayvanlarını getirmek üzere ayarlama yapabilir.
  • Tüm işlemler için nakitsiz ödeme yöntemleri bulunur.
  • Temassız giriş imkânı ve temassız çıkış imkânı sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG 21060 Keswick Loop adresinde bulunmaktadır.

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG, Minneapolis, MN (FCM-Flying Cloud) 'na 23.9 km uzaklıktadır.
Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG, Eski Milwaukee Road Deposu 'na 37.4 km uzaklıktadır.

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG,
- Kuru Temizleme
- Tur Danışma
- 24 Saat Resepsiyon Hizmeti
- Barbekü
- Asansör
- Bankamatik gibi ücretsiz olanaklar sunmaktadır.

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG, oda içerisinde
- Kasa
- Mutfak
- Çalışma Masası
- Sigara İçilmez Oda gibi olanaklar sunmaktadır.

Hayır, Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG otoparka sahip değildir.

Hayır, Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG evcil hayvan kabul etmemektedir.

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG check in saati 16, Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG check out saati 11.

Candlewood Suites Lakeville I-35 by IHG yakınındaki bulunan tarihi mekanlar aşağıdaki gibidir:

- The Works
- The Landing - Minnesota River Heritage Park
- Northfield Tarih Derneği
- Scott County Historical Society - Stans Museum
- Rus Sanatı Müzesi
- Sibley House Historic Site
- John H Stevens House Museum
- Paisley Park Müzik Stüdyosu ve Müzesi
- Minnesota Tramvay Müzesi
- Hennepin Overland Railway Historical Society

Tesise yakın gezilecek yerler ise aşağıdaki gibidir:

- Minnesota Hayvanat Bahçesi
- Mystic Gölü
- Normandale Japanese Garden
- Lake Nokomis
- The Salt Cave
- Sunfish Lake
- Harriet Gölü
- Lotus Lake
- Chain of Lakes
- Calhoun Gölü
ucuzabilet.svgotelpuan.svgdidimtur.svghotelagent.svgltslogo.svgetsevent.svgetscore.svgetsplus.svgjetset.svg
appstoreplayStore
paymentImage
ets-logo

Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242

Fiyat ve İndirimler HakkındaÇerez Tercihleri

Copyright © 2026 Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş. Tüm hakları saklıdır. Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası

Sayfada gösterilen tüm otel konaklama fiyatları, aradığınız tarih aralığı için Maximum ile yapılacak tek ödemede geçerli olan başlangıç fiyatlarıdır. Tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir. İndirimli fiyatlar bazı durumlarda diğer kredi kartları ile yapılacak tek ödemeler için de geçerli olabilir. Rezervasyon sırasında belirtilen tesis fiyatları, sadece TC vatandaşları için uygulanabilir. Misafirlerden birinin TC haricinde farklı bir ülke vatandaşı olması durumunda, tesis fiyat farkı talep edebilir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı ziyareti deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Etstur’un kampanya ve fırsatlarıyla ilgili bilgilendirmeler için verdiğiniz iletişim bilgilerinde değişiklik yapmak istiyorsanız; www.etstur.com’a üye girişi yaparak ya da Etstur mobil uygulamasına üye girişi yaparak kişisel bilgiler kısmından dilediğiniz değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme almak istemiyorsanız; farklı mecralar için şu yöntemleri izleyebilirsiniz. Etstur’dan SMS almak istemiyorsanız RET ETSTUR yazıp 5650 'a gönderebilirsiniz. Etstur’dan ticari elektronik posta almak istemiyorsanız [email protected] ' a mail yoluyla talebinizi iletebilir, size ulaşan mailde alt bölümde bulunan tıklanabilir alandan verdiğiniz izni iptal edebilir ya da 4440387 ' yi arayabilirsiniz. Bilgisayarınız, cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığıyla web sitesi üzerinden push bildirimlerini almamak için internet tarayıcınızın ayarlar bölümünden bildirim izinlerinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Etstur mobil aplikasyonundan bildirim almamak için ise cihazınızdaki ayarlar bölümünden, uygulamanın bildirim ayarlarını değiştirerek bildirim alımına engel olabilirsiniz.

...Devamını Oku

appstoreplayStore
paymentImage
carbonetbistursab

Fiyatlar için tarih giriniz.